Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Szybka piłka z #xkom
Mogę w tym sklepie dostać fakturę na firmę? Gdzie mogę uzupełnić potrzebne dane (NIP, itd...) Przy panelu konta nie ma.
#kiciochpyta
Mogę w tym sklepie dostać fakturę na firmę? Gdzie mogę uzupełnić potrzebne dane (NIP, itd...) Przy panelu konta nie ma.
#kiciochpyta
- 1
@Boleslaw_Smiszny: oczywiscie, ze mozesz - zakupy do firmy robię praktycznie tylko u nich. Dane do faktury podajesz przy realizacji zamowienia. Moja rada: zrob sobie koszyk z rzeczami, ktore chcesz kupic (posluzy za praktyczny spis produktow i ich kodow), zadzwon do nich i zloz zamówienie telefonicznie - w 9/10 przypadkow dostaniesz jakis maly rabat + przesyłkę gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pcmasterrace #kupujzwykopem #xkom
Znajomy pod CS'a sprzęt do ~4k
Jakieś sugestie?
Monitor ma już, Win10, GTX, i5 SSD takie wymagania... Reszta na maxie do tej kwoty
Znajomy pod CS'a sprzęt do ~4k
Jakieś sugestie?
Monitor ma już, Win10, GTX, i5 SSD takie wymagania... Reszta na maxie do tej kwoty
@factorys: i5 6500 i h110/b150 albo 6600k i z170
bo teraz jest kupa
procek bez K i płyta do podkręcania
gtx960 to słaby wybór w tym czasie
bo teraz jest kupa
procek bez K i płyta do podkręcania
gtx960 to słaby wybór w tym czasie
1. Nie kupuj GTX 9xx, czy to 960 czy 970. Dla obu kart ekwiwalentny Radeon jest o wiele lepszym zakupem (więcej FPSów grach, lepsza obsługa DX12). Tu już nie wspominam nawet o tym jak bardzo idiotycznym pomysłem jest kupowanie starej generacji kiedy na dniach do sprzedaży wchodzi RX 480. Jak musi być na zaraz, to i tak Radeon. Tag #pcmasterrace zobowiązuje.
2. Wywal z przeglądanych płyt głównych słowo "GAMER". "Sprzęt" a "sprzęt
2. Wywal z przeglądanych płyt głównych słowo "GAMER". "Sprzęt" a "sprzęt
- 1
- 2
ma ktoś jeszcze kod do #xkom i nie będzie wykorzystywał? Jak tak to prośba o PW. mam płytę z kodem i przydało by mi się chłodzenie do kompletu
- 2
konto usunięte via iOS
- 5
Dziękuje pan @x-kom
Poletzam gorąco, błyskawiczna wysyleczka, 50zl zniżki na zestawie i dyszka na kurierze. Całość 2304zl bez karty graficznej która nadejdzie w raz nowymi radełonami. Elo benc
#pcmasterrace #prawilnamebloscianka
#polskiedomy #xkom
Poletzam gorąco, błyskawiczna wysyleczka, 50zl zniżki na zestawie i dyszka na kurierze. Całość 2304zl bez karty graficznej która nadejdzie w raz nowymi radełonami. Elo benc
#pcmasterrace #prawilnamebloscianka
#polskiedomy #xkom
konto usunięte via iOS
- 1
- 0
@dob3k: Tego sposobu nie polecamy :P Bad idea ;)
- 1
- 2
Może ktoś skorzysta (tylko dzisiaj). #xkom
@zlyczarek chyba tak, w stopce maila jest wspomniane o newsletterze
- 1
- 1
@WernerHeisenberg: tez mam
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 4
- 5
@kacper-czuraj: Mają gdzieś klienta. Sprzedali mi inny towar niż zamówiłem a po zwróceniu uwagi z łaską zaproponowali gorszy, za dopłatą, bez żadnego "przepraszam, źle oznaczyliśmy towar na stronie".
Teraz walczę z nimi o wykonanie reklamacji. Według przepisów o rękojmi gdy sprzedawca nie rozpozna w ciągu 14 dni to uznaje się za rozpatrzoną pozytywnie. W moim przypadku rozpatrzyli po tych 14 dniach i nie odpowiadają na maile z informacją, że są po
Teraz walczę z nimi o wykonanie reklamacji. Według przepisów o rękojmi gdy sprzedawca nie rozpozna w ciągu 14 dni to uznaje się za rozpatrzoną pozytywnie. W moim przypadku rozpatrzyli po tych 14 dniach i nie odpowiadają na maile z informacją, że są po
- 5
#pcmasterrace #xkom #monitory
Eh. Szarpnąłem się w końcu na ASUS PG279Q.
Wczoraj przyjechał po 2 dniach opóźnienia w xkom - dostawa od dystrybutora. Już się cieszyłem, że jak od dystrybutora to znaczy, że nie ze zwrotu i wszystko będzie cacy.
1. Jakość wykonania - #!$%@?. Serio - większą precyzję producenci wykazują przy monitorach za 500zł niż przy tym za 3600zł. 2/10
2. Ergonomia - 2/10. Co za debil w czasach multidisplays daje
Eh. Szarpnąłem się w końcu na ASUS PG279Q.
Wczoraj przyjechał po 2 dniach opóźnienia w xkom - dostawa od dystrybutora. Już się cieszyłem, że jak od dystrybutora to znaczy, że nie ze zwrotu i wszystko będzie cacy.
1. Jakość wykonania - #!$%@?. Serio - większą precyzję producenci wykazują przy monitorach za 500zł niż przy tym za 3600zł. 2/10
2. Ergonomia - 2/10. Co za debil w czasach multidisplays daje
@donbastardo z nimi jest wszystko w porzadku
- 1
@enef: DELL U2415
10/10. Nie można im nic zarzucić. I coraz bardziej głowię się nad tym, aby kupić na środek 27" od DELLa IPS 60hz, a pieprzyć tego asusa. ASUS może za ten numer stracić klienta na długo.
"Najlepszy monitor dla graczy"... Co za #!$%@? podejście. "Granice normy"... I bezczelny tekst, że każdy producent ten problem z IPS - poczytałem i nie. Nie każdy, a nie jest to problem tylko paneli
10/10. Nie można im nic zarzucić. I coraz bardziej głowię się nad tym, aby kupić na środek 27" od DELLa IPS 60hz, a pieprzyć tego asusa. ASUS może za ten numer stracić klienta na długo.
"Najlepszy monitor dla graczy"... Co za #!$%@? podejście. "Granice normy"... I bezczelny tekst, że każdy producent ten problem z IPS - poczytałem i nie. Nie każdy, a nie jest to problem tylko paneli

























Ceny na stronie i w sklepie są takie same?