@Boleslaw_Smiszny: oczywiscie, ze mozesz - zakupy do firmy robię praktycznie tylko u nich. Dane do faktury podajesz przy realizacji zamowienia. Moja rada: zrob sobie koszyk z rzeczami, ktore chcesz kupic (posluzy za praktyczny spis produktow i ich kodow), zadzwon do nich i zloz zamówienie telefonicznie - w 9/10 przypadkow dostaniesz jakis maly rabat + przesyłkę gratis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Nie kupuj GTX 9xx, czy to 960 czy 970. Dla obu kart ekwiwalentny Radeon jest o wiele lepszym zakupem (więcej FPSów grach, lepsza obsługa DX12). Tu już nie wspominam nawet o tym jak bardzo idiotycznym pomysłem jest kupowanie starej generacji kiedy na dniach do sprzedaży wchodzi RX 480. Jak musi być na zaraz, to i tak Radeon. Tag #pcmasterrace zobowiązuje.

2. Wywal z przeglądanych płyt głównych słowo "GAMER". "Sprzęt" a "sprzęt
@kacper-czuraj: Mają gdzieś klienta. Sprzedali mi inny towar niż zamówiłem a po zwróceniu uwagi z łaską zaproponowali gorszy, za dopłatą, bez żadnego "przepraszam, źle oznaczyliśmy towar na stronie".
Teraz walczę z nimi o wykonanie reklamacji. Według przepisów o rękojmi gdy sprzedawca nie rozpozna w ciągu 14 dni to uznaje się za rozpatrzoną pozytywnie. W moim przypadku rozpatrzyli po tych 14 dniach i nie odpowiadają na maile z informacją, że są po
#pcmasterrace #xkom #monitory
Eh. Szarpnąłem się w końcu na ASUS PG279Q.
Wczoraj przyjechał po 2 dniach opóźnienia w xkom - dostawa od dystrybutora. Już się cieszyłem, że jak od dystrybutora to znaczy, że nie ze zwrotu i wszystko będzie cacy.
1. Jakość wykonania - #!$%@?. Serio - większą precyzję producenci wykazują przy monitorach za 500zł niż przy tym za 3600zł. 2/10
2. Ergonomia - 2/10. Co za debil w czasach multidisplays daje
Pobierz kamillus - #pcmasterrace #xkom #monitory
Eh. Szarpnąłem się w końcu na ASUS PG279Q.
...
źródło: comment_u77nQ9Cgqba4EsUiilzJ755rAWw31rwi.jpg
@enef: DELL U2415
10/10. Nie można im nic zarzucić. I coraz bardziej głowię się nad tym, aby kupić na środek 27" od DELLa IPS 60hz, a pieprzyć tego asusa. ASUS może za ten numer stracić klienta na długo.
"Najlepszy monitor dla graczy"... Co za #!$%@? podejście. "Granice normy"... I bezczelny tekst, że każdy producent ten problem z IPS - poczytałem i nie. Nie każdy, a nie jest to problem tylko paneli