#pytanie #monitory #komputery #nieznamsiewiecpytamgrzecznieocotuchodzi #kiciochpyta #xkom

Wołam @x-kom

Jest tu sobie taki oto monitor:
http://www.x-kom.pl/p/267079-monitor-lcd-led-23-lg-23mp57vq-p-czarny.html#specification

I w specyfikacji jest podane, że ma DVI, D-Sub i HDMI, a tymczasem na zdjęciach widać, że z tyłu jest tylko HDMI i D-Sub. Co z tym DVI?
W sumie na hiszpańskiej stronie LG też pisze, że niby ma te 3 wyjścia, w na zdjęciach widać tylko dwa... hm. To jak to jest?
Mireczki, szukam laptopa do przeglądania internetu, korzystania z pakietu biurowego office i to w sumie tyle, raz na jakiś czas obejrzę jakiś film. Nie gram w nic od lat, więc nawet się nie oszukuję, że zacznę. Cena do ~2k, laptop musi być nowy.

Znajdę coś lepszego niż http://www.x-kom.pl/p/302327-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-300-15-i5-6200u-8gb-240-dvd-rw.html ? Mógłbym dodać do tego dysk hdd 500gb, ale raczej nie jest mi potrzebny.

#laptopy #xkom
Odkopuję. Gdzie na stronie internetowej mogę znaleźć zakładkę z moimi obserwowanymi ? Na telefonie to jest intuicyjne a w przeglądarce na PC - NIE. Do poprawy
1. Zapytaj o coś na pewnie grupie
2. Dostań odpowiedź "HEHE PRZEPŁACA GŁUPI XD"
3. Zapytaj o sklepy, w których byś nie przepłacił
4. "NAJLEPSZY SKLEP TO OLX XD"
Zapytaj o sklep, w odpowiedzi otrzymaj portal z ogłoszeniami. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dobra mirki, polecicie jakiś dobry sklep ze sprzętem w rozsądnej cenie? Głównie chodzi mi o smartfony czy inne tablety. Znam tylko x-kom.
#telefony #android #
#kiciochpyta #pcmasterrace #xkom #komputery #grafika #grafikakomputerowa

Mirki pomuszcie. W związku z prawdopodobnie nieopłacalną na dłuższą metę naprawą mojego lapka muszę się rozglądnąć za czymś nowym. Ale chyba nie będzie to laptop - za założony budżet (~2500) znajdę stacjonarkę o lepszych parametrach, a 90% czasu to i tak biurko ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Sprzęt nie ma być do grania - raczej do pracy z multimediami - obróbka zdjęć, montaż
@szkarlatny_leon: Za takie pieniądze złożysz samemu porządniejszą budę, z procesorem 6 generacji, ramem DDR4, i, przede wszystkim, możliwością dołożenia pełnowymiarowej grafiki.

i5-6500 900 zł
2x8GB RAM 300 zł (cokolwiek najtańsze ddr4)
B150M Mortar 350 zł
SSD 200 zł (SanDisk, Crucial)
HDD 200 zł (Toshiba)
Zasilacz 200 zł (coś między Antec/Vero/Smart SE)
Buda 150 zł (SilentiumPC)

Suma jakieś 2200 złotych. Pytanie tylko co z windowsem, nowy chodzi po 400 zł. Zawsze można
@mati1dg1 to jest wynik eksploatacji, wątpię że fi to przyjmą


Kolego nadmierne zużywanie się sprzętu w czasie trwania rękojmi (do pół roku od zakupu) czyni na korzyść klienta domniemanie wady fabrycznej sprzętu. Nie mniej po tym okresie obowiązuje nadal rekojmia i można oczekiwać wymiany na nowy jeśli towar znacznie traci swoje pierwotne właściwości pod wpływem normalnej eksploatacji
@mati1dg1
#xkom #komputery

Ma ktoś doświadczenie z xkomem w aspekcie wymian gwarancyjnych? Dostałem zmianę w swoim zgłoszeniu pt. „uwzględnione, sprzedaż nowego produktu” po czym wystawili fakture korygującą w której jest do zwrotu 3100zł xD To w końcu dostane zwrot hajsu czy nowy monitor?
#pcmasterrace DELL S2716DH oddany. Dziękuję #xkom @x-kom za profesjonalną obsługę. Bezproblemowy zwrot w ciągu 15 dni przy odbiorze w salonie. Możliwość zwrotu gotówki lub wymiany na inny model. To lubię. Pierwszy raz z tego korzystałem i jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
Więc ASUS PG279Q dostał drugą szansę. Otrzymałem egzemplarz z xkom po zwrocie od innego klienta. Bałem się, że znowu będzie #!$%@?, ale póki co...
1. 165Hz działa w tym egzemplarzu
2.
@kamillus: Prosimy o podanie w wiadomości prywatnej numeru zamówienia oraz adres e-mail. Przepraszamy za zamieszanie, ale kody wysyłane są przez nas cyklicznie, co kilka dni :) Jeżeli prześlesz nam dane, to maksymalnie przyśpieszymy ten proces :)