Wpis z mikrobloga

Czy kupno #iphone7plus w #xkom to dobry pomysł? Czy w przypadku oddania telefonu na gwarancję będę musiał go odsyłać przez xkom czy mogę od razu iść do #ispot ? Czy jak to wygląda z oddawaniem iphone na gwarancję?
Z tego co widzę to z dostępnością wersji plus 128/256GB jest bardzo słabo, ale na stronie xkom'a praktycznie wszystko jest dostępne.
#iphone #apple
  • 14
@ly000: no właśnie dlatego napisałem post, bo już nie jedna historia tutaj na mirko była jak się ludzie przepychają z tą firmą. Z drugiej strony w ispotach, cortlandach w mojej okolicy iphonów brak... :/
@FantaZy: Z gwarancją to chyba nie będzie problemu, ale jak będziesz chciał skorzystał z rękojmi to będziesz musiał ciągać się z x-komem po sądach. Z gwarancją różnie bywa, zależy od widzimisię producenta. Ja zawsze korzystam z rękojmi.
, dobre ceny maja


@Storczycki: A zastanawiałeś się dlaczego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

gwarancja przez pierwszy rok Cie nie interesuje bo idziesz do idreamu ispotu, cortlandu i reklamujesz u apple


@Storczycki: "reklamacja u apple" to właśnie gwarancja, a z gwarancjami różnie bywa. to uznają, ale tego już nie bo tak. zawsze jest bezpieczniej korzystać z rękojmi.
@FantaZy: nie chcę wyjść na zgredzika, co to tylko narzeka i wywala żółć, ale co bym nie napisał to na takiego wyjdę :)
Jestem trochę jak ten dziadek z obrazka "ajfon-srajfon" - od 2011 roku używam tego samego telefonu i wciąż sprawuje się tak samo dobrze jak w dniu, gdy go kupiłem (gdzieś w połowie tego czasu kupiłem mu tylko nową baterię). Generalnie rzecz biorąc, na Twoim miejscu kupiłbym coś zdecydowanie
@futbolski: problem w tym, że 'tańszy telefon' bede pewnie musiał wymienić po 1 - 1.5 roku, bo jestem raczej zaawansowanym użytkownikiem. Ważny jest dla mnie performance i niezawodność. Wiem, że mógłbym sobie kupić jakiegoś flagowego andka z 2014-2015 roku, wgrać tam jakiś ROM ittd. itp. i śmigać... ale ja po prostu nie mam czasu się z tym bawić, siedzieć i dłubać.