No to jest jakiś żart. X-kom na swojej stronie wielce informuje 'kup teraz, a zamówienie otrzymasz za 2 dni', podczas gdy zamówienie złożyłem tydzień temu w piątek, a dziś rozmawiałem z nimi przez tel i otrzymuję informację 'mamy nadzieję, że za kilka dni produkt już będzie'. No zajebiście, to po co takie info na stronie. Szkoda słów, a chodzi o jedną zwykłą klawiaturę, nie ogarniam.

#xkom #zalesie #gorzkiezale @x-kom
@IncognitoDawid: bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności. Prosimy o podanie numeru zamówienia niezwłocznie przyspieszymy cały proces. Pomimo że sytuacja kryzysowa związana ze zmianą system sprzedaży została już opanowana, nadal część zamówień ma wydłużony czas realizacji. Rozumiemy jednak Twoje zdenerwowanie, ponieważ paczka powinna dotrzeć do Ciebie zgodnie z informacją podaną na stronie
Mirki i Mirabelki, słuchajta.
Mam kupon rabatowy do x-kom.pl, o wartości 60 zł do wykorzystania przy zakupach za minimum 200 zł. Kod jest ważny do 31.10.2016.
Akurat nie potrzebuję nic z elektroniki, więc oddam. Wysyłam pierwszemu chętnemu, który napisze post poniżej.

Brawo, brawo brawo #xkom
sto zapewnień, sto telefonów, sto osób w kolejce do połączenia z infolinią. A produktu, który w systemie jest oznaczony jako dostępny dalej nie ma, brawo. O tym, że opis produktu jest pomylony z innym modelem nie wspominam.

Wczoraj już nawet słyszałem wersję, że był wypadek na autostradzie i auto z towarem nie dojechało xd a dzisiaj, że jeszcze nie wyszedł od producenta.... serio? @x-kom

#krakow #xkombonarka
@x-kom Tak, potwierdzam, że odebrałem zamówienie. Generalnie jestem zadowolony. Otrzymałem zadowolajacy mnie rabat i zniżkę na zamówienie na które tak czekałem. Wykorzystałem już otrzymany rabat i zostawiłem uwagi przy zamówieniu, mam nadzieję, że ktoś to czyta i tym razem obejdzie się bez wpadki... ;) zamówienie nr: 901610276426
Generalnie nie chodzi o robienie fermentu i podburzaniu ludzi przeciwko marce. Wystarczyło jasno i klarowanie powiedzieć, że jest problem ze znalezieniem produktu na magazynie a
@Sanderalek: dziękujemy za wyrozumiałość i za Twoją opinię, która jest dla nas bardzo ważna. Postaramy się niezwłocznie wyciągnąć wnioski z tej sytuacji. Dopilnujemy także realizacji nowego zamówienia
Hej hej @x-kom!

W czwartek apple robi even i na 99,9% będą to nowe Macbooki Pro. Przyjmując że Tim ogłosi ich dostępność "shipping now", ile będzie trzeba czekać aż pojawią się w waszym sklepie? Nie potrzebuje konkretnej daty, ale powiedzcie tak mniej-więcej na bazie poprzednich modeli. Z góry dzięki :)

#xkom #apple #macbookpro
@x-kom: Ok, ale przyjmując że to będzie MBP, pytałem się jak *mniej-więcej* wygląda *u was* czas pojawienia się. Czyli jakie było opóźnienie dla modeli 2015 na przykład? Oryginalnie wyszedł 19 Maja 2015, a u was od kiedy był dostępny?
@wzr1one: modele z tej serii powinny być w większości objęte 24 miesiącami gwarancji. Prosimy jednak o przesłanie numeru zamówienia lub o bezpośredni kontakt z naszym serwisem: serwis@x-kom.pl :) Postaramy się znaleźć rozwiązanie
Xkom składa peceta z wybranych części? Tyle że nie ze wszystkich, będe brał tylko proc+płyta+ram+obudowa+zasilacz, resztę przekładam ze starego
Jeden sklep już stwierdził, że U NICH TO SKŁADAJO ZA DARMO ALE JAK PAN KUPI CAŁY KOMPJUTER Z NAPĘDEM DVD ITP
#xkom
@x-kom:
No o to mi dokładnie chodziło, tyle że nie będe brał u was pełnego zestawu, a jedynie proc+płyta+ram+obudowa+zasilacz
@rdy: nie powinno być problemu :) Prosimy jednak o zamieszczenie uwag przy zamówieniu z informacją o montażu tylko wybranych elementów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@x-kom: iPhone 7 32gb gold:

Dostępny w magazynie centralnym

Kup teraz - odbierz zamówienie już we wtorek 25 października

A po rozmowie z Waszą infolinią okazuje się, że telefonu nie macie na magazynie (albo w bardzo ograniczonych ilościach, a zamówienia realizowane są chronologicznie) i zamówienie będzie zrealizowane w ciągu tygodnia - dwóch. Na infolinii miły Pan się pomylił, czy informacja na stronie jest nieprawdziwa?

#xkom
@Pete1: przepraszamy za zamieszanie, jednak dostajemy obecnie niewielkie dostawy tego modelu i zgodnie z informacją z infolinii na odbiór zamówienia trzeba poczekać nieco dłużej
Mirki, mam problem z laptopem. Kupiłem jakiś czas temu Della Inspiron w #xkom, do laptopa sklep dołożył pamięć goodram oraz ssd. Wszystko było ok, aż do czasu kiedy komputer nie chciał się czasem włączać, lub sygnalizował 8 sygnałami problem z kartą graficzną. Zadzwoniłem do Della i technik wymienił mi całą płytę główną oraz ekran, jednak problem nadal występuje. Technik mówił, że jest to najprawdopodobniej wina pamięci RAM, jednak że jest ona
@FxJerzy: Przeprowadziłem test pamięci RAM narzędziem systemowym, nie wykazał żadnych błędów. Odpaliłem również HDTune, nie wykazał uszkodzonych sektorów, ale wykazał "Interface CRC Error Count", więc tak jak pisałeś może to być wina dysku SSD - czyli i tak komputer musi zostać uziemiony :(. Wielkie dzięki za radę. Rozumiem, że najlepiej jest oddać laptopa powołując się na niezgodnośc towaru z umową?
Pobierz astat - @FxJerzy: Przeprowadziłem test pamięci RAM narzędziem systemowym, nie wykazał...
źródło: comment_5ppg2Can7cI2SxaCI8Ox5d21H2xThLiK.jpg
@robertx: dużo by pisać.. po prostu trzymali laptopa 2 miesiące w serwisie, nie naprawili go, jeszcze bardziej go zepsuli, po czym zamknęli RMA i odesłali go do mnie pomimo tego, że obiecali zajac sie moja sprawa ponownie
Tego się nie spodziewałem zakupiony #redmi3s w #xkom w sobote późno więc pewnie przelew dotarł w poniedziałek, przyszedł dzisiaj, ale od sąsiada z góry bo nie spodziewałem się że tak szybko go dostanę więc nawet nie czekałem w piwnicy na kuriera( ͡° ͜ʖ ͡°)Zostałem mile zaskoczony. Ps wiecie czy jest w nim irda bo chciałem się pobawić w pilota do tv ale coś nie działa