We wrześniu kupiłem lustrzankę Pentax z outletu @x-kom na @allegro_pl . Miała być w pełni sprawna - z delikatnymi rysami na obudowie. Wziąłem sobie na raty PayU, żeby zachować płynność finansową. Odebrałem sprzęt osobiście we Wrocławiu. W domu rozpakowałem sprzęt i okazało się, że jest niesprawny - migawka się zacina i nie wraca na miejsce. Trzeba było wyłączyć, wyjąć baterię, włożyć na nowo i włączyć. Masakra. Oddałem na gwarancję do wspomnianego sklepu.
5 tygodni temu dokonałem zakupu kamery sportowej #xiaomiy action w krakowskim #xkom. Kamera była prezentem po odpakowaniu zobaczyliśmy, że bateria ma jakby oberwaną tą folie, która oplata te wszystkie baterie do smartfonów, kamery itp. Myśleliśmy, że jest uszkodzona jednak sprawdziliśmy ją i była pełna, spojrzeliśmy na styki i jeden ze styków był jakby wykrzywiony/wyłamany. Generalnie kamera nie dostawała prądu od baterii. Postanowiłem kolejnego dnia oddać kamerę na gwarancję. Mógłbym sam naprawić
@x-kom: Na firefoxie, Vivaldi i chrome - to samo, na innym kompie w Firefoxie - to samo. Po kliknięciu zielonego przycisku dostaję czerwony kompunikat "Produkt nie został dodany do koszyka". Konta też nie mogę założyć. Już tka jest od paru dni.
Kilka miesięcy temu kupiłem laptopa #msi w #xkom. Od chwili zakupu zauważyłem, że laptop chodzi zbyt głośno (wentylacja) przy małym obciążeniu. Co bardziej istotne, od jakiegoś czasu nie działa HDMI. Jaka jest szansa, że po takim czasie (tak jak mówiłem kilka miesięcy - około 4, ale nie pamiętam dokładnie) uda mi się go ZWRÓCIĆ? Oprócz tego, jak ekran jest czarny to widać nierównomierne podświetlenie, a wręcz plamę. Dałem za tego lapka
"Co najmniej jeden z zamówionych przez Ciebie produktów nie jest obecnie dostępny na naszym magazynie.".

Aha. Zamówione 4 godziny temu a teraz znów będzie trzeba pewnie miesiąc czekać.
#xkom
Cześć murki !

Znajoma poprosiła mnie o pomoc w wyborze laptopa (prawdopodobnie będzie zakupiony w @x-kom ). Wymagania jakie ma to żeby był lekki i starczył jej na w miarę długo. Z tego co z nią jeszcze rozmawiałem to raczej sam SSD min. 240 gb by wystarczył, CD-romu nie musi mieć, i żeby baterią też jako tako dawała sobie radę. Karty graficznej dedykowanej nie musi być, w gry nie gra, czasem ale
@aspk: Ile osób tyle opinii. Ja mam lenovo y580 już ze 3 lata, moi znajomi mają tam jakieś lenovo i w sumie nikt nie narzeka. Mój był na gwarancji z głośnikami, naprawili i jeszcze wymienili parę rzeczy o których nie wspominałem więc u mnie lenovo na plus. Raczej z tego co słyszałem to odradzają Acery