Okej, kupuje N3DS XL, czy kwota 1220 zł za taki zestaw:

Nintendo 3DS Super Mario 3D Land 199,00 zł

Nintendo Ładowarka do Nintendo 3DS / 3DS XL 49,00 zł

Nintendo New Nintendo 3DS XL Metallic Blue 874,00 zł

Jest akceptowalna? Zależy mi na nowej konsoli, chce kupić na xkom więc może jakiś rabacik? ( #xkom ) ( ͡° ͜ʖ ͡°) (zwłaszcza że brałem u Was kompa za 3k
@Pete1: Serdecznie przepraszamy lecz w przypadku limited edition nie będzie ona dostępna i jesteśmy zmuszeni wycofać ten produkt z naszej oferty. Sytuacja związana jest z decyzją producenta.
@szorstki_zajac: Będziemy biegać w firmowych koszulkach, więc pewnie się gdzieś spotkamy przypadkiem. Swoją drogą, jeżeli sobie zrobisz zdjęcie z kimś z naszej ekipy, to będziesz mógł wziąć udział w konkursie o kopię Overwatcha + misje Novy i inne takie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcesz to podam linka tam gdzie ogłosimy konkursik.
Jeśli nie chcecie czekać na wysyłkę i nabyć Xiaomi Miband 2 od ręki, to w #xkom dzisiaj w promocji za 149 zł z kodem XIAOMI02. 13 sztuk jeszcze do wzięcia.

(...)

Jeśli wolicie kupić za niewiele ponad 22$ to wrzucam linka do promocji w Gearbest i kilka innych:

LINK - Xiaomi Miband 2 w cenie 22,39$ (bez refa) z kodem BAND2GB

A jak już używam tagu, to wrzucam aktualne #
Pobierz rybakfischermann - Jeśli nie chcecie czekać na wysyłkę i nabyć Xiaomi Miband 2 od ręk...
źródło: comment_H6t5hd6ID5bRM4Z7vZqy6tM9f6EuHMEY.jpg
@goomba-pl: konsole i gry są już w drodze do salonów, więc zamówienia powinny być do odbioru jutro lub w sobotę. Raz jeszcze prosimy o przesłanie nam wskazanych danych sprawdzimy aktualny status Twojej przesyłki
@Zieeew: czas na zwrot liczony jest od daty otrzymania paczki. Zachęcamy również do kontaktu z nami pod numerem 34 377 00 30, odpowiemy na wszystkie pytania
Czy jeśli dostałem maila od #xkom z info, że zamówienie jest przygotowane do wysyłki, to wyślą jeszcze dziś, czy dopiero jutro? Na stronie jest informacja, że zamówienia do 15 dostarczone są na następny dzień, ale nie wiem czy to działa przez kupno na Allegro.

#pytanie
Ja wiem, że było kilka gównoburz związanych z salonem @x-kom, ale jak dla mnie to jest to porządna firma a takie przypadki, to wyjątki potwierdzające regułę. Kupuję od nich od dosyć dawna i są dla mnie domyślnym sprzedawcą jeśli chodzi o komputery.
Mają dobre ceny, fajne promocje (z których jeszcze nie udało mi się skorzystać xD) i jak robię u nich zakupy, to albo dadzą jakiś mały upust, albo dorzucą gratisa.
@Stamp wiadome, że przy kilkuset/kilku tysięcy transakcji/reklamacji dziennie zdarzy się jakaś wtopa.
Ja zamawiałem dla rodziny i znajomych łącznie z 8 laptopów. Było jak napisał wyżej: dostałem to co chciałem praktycznie do dwóch dni roboczych. Części, peryferia od ręki. Pierwszy raz przejechałem się jak zamawiałem drukarkę w grudniu - czekałem aż 6 dni.
@Cogres: X-KOM dokłada sam dyski SSD do laptopów, więc możliwe, że taka sama cena wynika z klasy zastosowanych dysków (drogi, dobry 128 GB vs najtańszy 256GB), ale możliwe, że jest to pomyłka bądź tak miało być... Odnośnie pierwszej opcji - trzeba byłoby ich zapytać co tam montują