#xkom @x-kom
Kupiłem wczoraj monitor, płatność dotpay odbiór w paczkomacie- wczoraj dostałem maila "Twoje zamówienie jest kompletne i zostało już przekazane do realizacji." ale nie dostałem żadnego numeru trackingowego ani nic- co oznacza status "w trakcie realizacji"?
numer zamówienia: 901702205445
Mirki @x-kom przysłał mi klawiaturę o innym układzie niż pokazują na stronie http://www.x-kom.pl/p/223379-zestaw-klawiatura-i-mysz-logitech-wireless-performance-combo-mx800.html Trochę mojej winy też jest bo podają numer producenta, ale zasugerowałem się zdjęciami. W mailu Pani Julita Roskosz napisała, że:

uprzejmie informujemy iż zdjęcia znajdujące się na stronie to zdjęcia poglądowe. Model który Pan otrzymał jest dedykowany na polski rynek.


Oczywiście standardowa śpiewka - jak się nie podoba to możesz nam odesłać (nic o pokryciu kosztu przesyłki). Pytanie, czy
Pobierz N.....r - Mirki @x-kom przysłał mi klawiaturę o innym układzie niż pokazują na stroni...
źródło: comment_GYRRqGgdNjydJm5LOF3hJtjzRNd9rJUV.jpg
@Stragan: równolegle prowadzę korespondencję z @x-kom i sami przyznali, że:

W przypadku kiedy zwrot jest z powodu niezgodności towaru z opisem pokryjemy koszty wysyłki.

Dzięki za cynk z rzecznikiem! Z drugiej strony, jeśli nie będą w stanie dostarczyć takiej to będę musiał się przyzwyczaić. Alternatywy dla tej klawki brak, a polityka Logitecha jest tak głupia, że szok. Wszyscy inni poważni gracze oferują na polski rynek dobre układy a Logitech pcha mały
@niziu: zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter, w którym informujemy o naszych promocjach,. Jesteśmy także do dyspozycji w wiadomości prywatnej, gdzie możemy przygotować indywidualną ofertę
@Dorrek: jak kupujesz coś duzego to mozesz sie dogadać z kimś (np. ze mną) ze wysle reflinka do danego produktu a potem podzielić się prowizją (prowizja to zazwyczaj maks 2-3%) no ale jak mowilem przy wiekszych zakupach np jakis laptop za 3k sie oplaca
@niziu:
wie ktoś może gdzie znajdę w moto g2 pasek pokazujący zawilgocenie telefonu? Chce go wysłać na gwarancję a przed tym chcę zrobić zdjęcie by mi go nie odesłali z dopiskiem tel po zalaniu? Miał ktoś z użytkowników moto g2 przypadek, że w czasie rozmowy nagle przestawal działać mikrofon i głośnik? Telefon z @x-kom więc trochę się obawiam jak podejda do gwarancji biorąc pod uwagę jakie mają podejście do klienta.
#motorola #xkom#android
@x-kom: dzięki za propozycje, ale osoba z działu reklamacji uparła się ze pęknięcie jest z mojej winy (chociaż dbam bardzo o swoje rzeczy, słuchawki nawet nigdy nie spadły z centymetra), a serwis Lenovo takich uszkodzeń nie naprawia. Poczytałam w internetach i nawet nie chcą naprawiać laptopów za kilka tysięcy, a co dopiero mają się przejmować marnymi słuchawkami za 60 zł. Trudno, trzeba omijać szerokim łukiem szanowną firmę #lenovo
@Daleki_Jones: każdy produkt możesz zamówić z opcją odbioru osobistego w salonie. Jeśli na stronie wyświetla się taka informacja najpewniej nie ma go dostępnego w naszym salonie. Wyślij nam jednak link sprawdzimy dokładnie jak wygląda jego dostępność
#laptopy #msi #komputery #laptop #xkom. #
Witam wszystkich serdecznie.. Mój laptop się chyba skończył i całe szczęście bo to była droga przez mękę Sony vaio svf152(pękająca obudowa plastiki w rękach się kruszyly,ciągle problemy restarty itp.)
I postanowiłem kupić coś nowego mianowicie msi gl62. I nie wiem która wersję wybrać.
Sklep xkom
1. Z gtx950m i dysk ssd120 i 1tb hdd
2. Czy zamiast 120ssd kartę 960m
Komputer do grania głównie w
Kupiłem około miesiąc temu monitor AOC, wszystko pięknie ładnie byłem zadowolony, do dnia wczorajszego > #!$%@?ło mi na środku ekranu niebieski subpixel! Oczywiscie od razu napisalem do supportu a oni odeslali mi kartkę z opisem klasy ISO i że dopuszczalny jest bodajże 1 #!$%@? piksel dla tej klasy, no i się tak zastanawiam co mogę zrobić w tej sytuacji? Przecież rozumiem jeszcze jakby był gdzieś z boku, na dole ekranu to był
@TenAnonToKlopoty: bo jak przychodzisz i chcesz wydać hajs to wszystko jest w porządku. Problemy się zaczynają jak chcesz oddać na gwarancje itd. Komuś też wysłali używany sprzęt podając że to nowy. Xkom to obecnie chyba najgorszy wybór jeżeli chodzi o sklep.