Mam nadzieję że Nawrocki faktycznie wygrał a za 2 lata znowu wygra PiS, żeby nasz kraj przejęli rosjanie a wtedy będzie można strzelać do kacapow nie ruszając tyłka z kraju marzenie
#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1. Są zbyt skompromitowani drugą kadencją i nie zdobeda wiekszosci


2. Nikt z nimi nie wejdzie nigdy w koalicje, bo kazdego koalicjanta zjadają.


@recznik_z_ikei: Tenkrajanie (bo nie Polacy, Zybertowicz zerwał więzi narodowe) wybrali dosłownego gangusa na prezydenta, choć ten się przyznawał do przestępstw.

Sugerowanie, że nie wybiorą PiS-u/neoPiS-u a kąfunia nie wlezie jak ten debil w koalicję. Za dużo oczekujesz.
  • Odpowiedz
#wybory za mało hejtu na wsie i wschód Polski. Więcej jadu i więcej nienawiści to następnym razem się na pewno uda.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bertoos: plucie na wieśniaków to nie tylko przyjemność ale i obowiązek. A to oni w pierwszej kolejności sobie nie poradzą w życiu xD
  • Odpowiedz
Jako wyborca Zandberga jakoś dziwią mnie komentarze, że "Jak można głosować na Nawrockiego!111". Nie wiem, może warto przyjąć, że ludzie na niego głosujący głosują na proces, nie na niego? Głos na RT oznacza dla nich chociażby:

- rozpędzenie bodnarowskiej machiny przeciw "mowie nienawiści", czyli de facto cenzurze, co już mamy w UK - ludzie dostają kilka lat bezwzględnej odsiadki za komentarze na Twitterze - już nie pamiętają jak za poprzednich rządów Platformy, po
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako wyborca Zandberga


@callver34: i jako wyborca Zandberga zapewne też nie zdziwi Cię wynik jego ugrupowania w kolejnych wyborach parlamentarnych bo ludzie będą woleli ponownie zagłosować na tych znienawidzonych libków zamiast na partię do której im najbliżej tylko po to żeby nie dopuści ponownie pisu do samodzielnej władzy. Tak to jest jak próbuje się grać w szachy 5D zamiast po prostu nie głosować na gangusa xd
  • Odpowiedz
@callver34: nie jesteś w stanie wyobrazić sobie, jak bardzo zmieni się tej kraj w ciągu 15-20 lat bez jakiejkolwiek imigracji ekonomicznej. Na rynek pracy będzie wchodzić po 250 tys. osób w roczniku, a na emeryturę odchodzić po 700 tys. osób w roczniku.
  • Odpowiedz
#wybory

Przypomnę jeszcze, że 73% głosów na Nawrockiego, to głosy od wyborców z wykształceniem podstawowym.

Dość ciekawy przypadek, że aż tyle głosów dostał od tej grupy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d4wid nie pamiętam kto, możliwe że Braun tłumaczył ostatnio dlaczego tak jest. Rafau jest utożsamiany z wielkomiejskim życiem, różnymi tymi "elitami" i brakiem pojęcia, że życie w Polsce powiatowej i gminnej wygląda zgoła inaczej.
  • Odpowiedz
kurskie, rachonie, nawrockie, kulesze

zazu zi za zuza

no tak wygląda ten kraj i trzeba się z tym pogodzić :)

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@gwda: bo jeżeli Nawrocki wygra to się koalicja rozpadnie bo juz ledwo się trzyma. PiS wyciągnie kilku posłów z koalicji którzy nie przegłosują budżetu na 2026 i dzięki temu Nawrocki będzie mógł rozpisać nowe wybory
  • Odpowiedz
Jeszcze zanim ogłoszono wygraną Nawrockiego: jeśli ktoś zapyta dlaczego Koalicja (nie PO i Tusk tylko istny Muppet show) nie rozlicza pisowcow skoro popełnili tyle przestępstw to dlatego, że Nawrocki każdego skazanego ułaskawi jak Duda ułaskawił Kamińskiego i Wąsika XD Pozdrawiam #wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach