#wybory za mało hejtu na wsie i wschód Polski. Więcej jadu i więcej nienawiści to następnym razem się na pewno uda.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 7
@Bertoos: plucie na wieśniaków to nie tylko przyjemność ale i obowiązek. A to oni w pierwszej kolejności sobie nie poradzą w życiu xD
- 10
źródło: 1000062166
PobierzJako wyborca Zandberga jakoś dziwią mnie komentarze, że "Jak można głosować na Nawrockiego!111". Nie wiem, może warto przyjąć, że ludzie na niego głosujący głosują na proces, nie na niego? Głos na RT oznacza dla nich chociażby:
- rozpędzenie bodnarowskiej machiny przeciw "mowie nienawiści", czyli de facto cenzurze, co już mamy w UK - ludzie dostają kilka lat bezwzględnej odsiadki za komentarze na Twitterze - już nie pamiętają jak za poprzednich rządów Platformy, po
- rozpędzenie bodnarowskiej machiny przeciw "mowie nienawiści", czyli de facto cenzurze, co już mamy w UK - ludzie dostają kilka lat bezwzględnej odsiadki za komentarze na Twitterze - już nie pamiętają jak za poprzednich rządów Platformy, po
Jako wyborca Zandberga
@callver34: i jako wyborca Zandberga zapewne też nie zdziwi Cię wynik jego ugrupowania w kolejnych wyborach parlamentarnych bo ludzie będą woleli ponownie zagłosować na tych znienawidzonych libków zamiast na partię do której im najbliżej tylko po to żeby nie dopuści ponownie pisu do samodzielnej władzy. Tak to jest jak próbuje się grać w szachy 5D zamiast po prostu nie głosować na gangusa xd
@callver34: nie jesteś w stanie wyobrazić sobie, jak bardzo zmieni się tej kraj w ciągu 15-20 lat bez jakiejkolwiek imigracji ekonomicznej. Na rynek pracy będzie wchodzić po 250 tys. osób w roczniku, a na emeryturę odchodzić po 700 tys. osób w roczniku.
- 8
Jak słuchałem przemówienia Trzaskowskiego, to czułem, że tak się to skończy. Ja jebe xD
#wybory
#wybory
źródło: 5c0d5bad7555858165d85be44f997540aace671227dc3dac666bc26fdc874a43
Pobierz- 0
Jest gdzieś strona z wynikami odświeżanymi na żywo?
#wybory
#wybory
- 13
#wybory
Przypomnę jeszcze, że 73% głosów na Nawrockiego, to głosy od wyborców z wykształceniem podstawowym.
Dość ciekawy przypadek, że aż tyle głosów dostał od tej grupy
Przypomnę jeszcze, że 73% głosów na Nawrockiego, to głosy od wyborców z wykształceniem podstawowym.
Dość ciekawy przypadek, że aż tyle głosów dostał od tej grupy
@d4wid: ludzie z takim wykształceniem wypracowują większość PKB kraju. Warszawka to mały procent. Trochę szacunku.
Poza tym wykształcenie nie równa się inteligencja
Poza tym wykształcenie nie równa się inteligencja
@d4wid nie pamiętam kto, możliwe że Braun tłumaczył ostatnio dlaczego tak jest. Rafau jest utożsamiany z wielkomiejskim życiem, różnymi tymi "elitami" i brakiem pojęcia, że życie w Polsce powiatowej i gminnej wygląda zgoła inaczej.
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@UFO_nas_nie_zgwalci: wieś do zaorania
#wybory jest pierwsza decyzja nowego prezydenta - powłołanie nowego ministra sportu!
źródło: karol-nawrocki-i-wielki-bu
Pobierz
źródło: temp_file5107082072833117363
Pobierz@DIO_Brando: cipcia.pl
- 17
Oglosil sie zwyciezca juz o 21 xD Buta, wywyzszanie sie i ignorancja platfusow, Jakiez to znamienne.
A Czakoski juz od rana na #przegryw
#wybory #heheszki #bekazplatfusow
A Czakoski juz od rana na #przegryw
#wybory #heheszki #bekazplatfusow

- 4
kurskie, rachonie, nawrockie, kulesze
zazu zi za zuza
no tak wygląda ten kraj i trzeba się z tym pogodzić :)
#wybory
zazu zi za zuza
no tak wygląda ten kraj i trzeba się z tym pogodzić :)
#wybory
No to na jesień mamy nowe wybory parlamentarne. #wybory
źródło: poggers-ddd
Pobierz@Krzysztofibisz: Nie wiem z czego się cieszysz :) zostałeś zmanipulowany, że tęczowy rafał coś ci zrobi xD Prezydent g---o może zablokować, a obecnie wybraliście sobie kibola i debila
- 3
.
.
.
Drogie Mirki i Mirabelki
Mam
.
.
Drogie Mirki i Mirabelki
Mam
@Tekicik: coś pięknego
- 15
- 3
Jeszcze zanim ogłoszono wygraną Nawrockiego: jeśli ktoś zapyta dlaczego Koalicja (nie PO i Tusk tylko istny Muppet show) nie rozlicza pisowcow skoro popełnili tyle przestępstw to dlatego, że Nawrocki każdego skazanego ułaskawi jak Duda ułaskawił Kamińskiego i Wąsika XD Pozdrawiam #wybory























#wybory
1. Są zbyt skompromitowani drugą kadencją i nie zdobeda wiekszosci
2. Nikt z nimi nie wejdzie nigdy w koalicje, bo kazdego koalicjanta zjadają.
@recznik_z_ikei: Tenkrajanie (bo nie Polacy, Zybertowicz zerwał więzi narodowe) wybrali dosłownego gangusa na prezydenta, choć ten się przyznawał do przestępstw.
Sugerowanie, że nie wybiorą PiS-u/neoPiS-u a kąfunia nie wlezie jak ten debil w koalicję. Za dużo oczekujesz.