Sprawdziłem sobie i w 2020 roku sytuacja była niemal identyczna, tylko że w drugą stronę. Exit poll o 21:00 Duda 50,4% Trzaskowski 49,6%.
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pradi: a no właśnie - Dudzie przybyło jeszcze 0,6%, więc jeszcze różnie może być. Pis jest zwykle niedoszacowany w Exit poll. Wydaje mi się że na tych wiochach ludzie głosujący na Pis nie zgadzają się brać udział w badaniu i stąd przekłamania
  • Odpowiedz
#wybory króciuteńko pozbyć się pisuuu i weta prezydenta ... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta..... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta ... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta .... pozbyć się pisuuu i weta prezydenta!!!!!
JemKredki1983 - #wybory króciuteńko pozbyć się pisuuu i weta prezydenta ... pozbyć si...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rano przynajmniej obudzę się biedniejszy, ale za to budzikiem będzie ryk pissiorów albo nieco bogatszy, a o prezydencie szybko zapomnimy, że taki ktoś istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też uważam że polska (jako społeczeństwo) na nic lepszego nie zasługuje, nie zależnie kto wygra.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach