Wyobraźcie sobie teraz, że prezydent RP na spotkaniu ONZ będzie wymykał się do kibla włożyć sobie woreczek bo nie wytrzyma napięcia.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alylayl23: ja z tego polymarket to się śmiałem, tam inwestuje głównie miasto czego się spodziewać, jazdy ogląda się wokoło siebie
  • Odpowiedz
#wybory Im więcej słucham znajomych tym mam większe wrażenie, że kampania czy to jeżdzenie po miasteczkach nie ma sensu. Oni są umocnieni w tym co było pisowską retoryką na po w 2015 - imigranci, ped^&ły, imigranci - czyli gwałty, tęczowi, tęcza.

Nawet te dopłaty czy aborcja ich nie grzeje, bo nawet nie wiedzą co to jest. I mi smutno, bo mówię to naprawdę poważnie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Im więcej słucham znajomych tym mam większe wrażenie, że kampania czy to jeżdzenie po miasteczkach nie ma sensu.

@antarhei: Nie ma. Mam taką odklejoną koleżankę, kiedyś nieco bogobojna, ale w miarę sensowna i tolerancyjna osoba, a jak ostatni raz się z nią widziałem to musiałem słuchać o "ukrach i ciapatych, którzy będą gwałcić" i "lewicowej degeneracji".
  • Odpowiedz
@Skurviduplo: czekamy na Godziszów i Chrzanów koło Janowa Lubelskiego, to są dopiero mocarze. Pamiętam jak Tygodnik Nadwiślański pisał o proteście mieszkańców tamtejszych okolic przeciwko telefonii. Stacjonarnej. Na przełomie wieków/tysiącleci. Potem, w 2003, było tam rekordowa liczba głosów na NIE jeśli chodzi o akcesję do UE.
  • Odpowiedz