Czyli jednak Batyr, no cóż. Nie dziwi mnie to jakoś szczególnie. Z PiSem dosłownie nie da się wygrać w tym momencie. Dlaczego? Bo PiS dosłownie gra "na haxach" i robi co tylko może nie przejmując się jakimikolwiek zasadami. To jakbyście chcieli wygrać z cheaterem w CS. Nie da się, chyba że sami zaczniecie cheatować, a gdyby KO stosowało standardy pisowskie, to 90% ludzi (z resztą słusznie) szybko by się od nich odwróciło.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@silnikAtrakcyjny: W sumie tak, pozostaje jedynie zaakceptować wyniki. Być może rząd wyniesie z tego jakiekolwiek wnioski, ale po tym jak ostatnio to wyglądało, to myślę że w następnych wyborach znowu przywitamy się z PiSem i tym razem oderwanie ich od władzy będzie wymagało rozlanej krwi, skoro już dzisiaj pokazali na co ich stać.

@PomieszanyNarrator Sorry, zielonki głosu u mnie nie maja.
  • Odpowiedz
Karol, CZŁOWIEK KTÓRY ZOSTAŁ SUTENEREM. Czekam na jakieś memy przerobionego nawrota z insygniami papaja i tym podpisem xD
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

. Blokada reform i decyzji obecnego rządu (kompletna). Kolejne wybory wygrywa pis, deficyt budżetowy to de moon, zadłużenie to de moon. Propaganda tv że obecny rząd zadłużył kraj. Usładkawionko za klenkanko. Katotaliban+.


@jedrzej-gromadowski: Nie rozumiesz ekonomii prawda?
  • Odpowiedz
Ależ ze strony wykształconej, postępowej i demokratycznej inteligencji wylewa się właśnie pogarda dla ludzi gorzej wykształconych i mieszkańców wsi. I tak co #wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ależ ze strony wykształconej, postępowej i demokratycznej inteligencji wylewa się właśnie pogarda dla ludzi gorzej wykształconych i mieszkańców wsi.


@Werdna: No tak, bo tylko wieśniakowi wolno cały rok wylewać obrzydliwe pomyje na "miastowych". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wojno polsko-polska na pełnej.
  • Odpowiedz
#wybory

Dyskusje o tym czy kandydat PO dobry czy słaby, że jak to jest ze Nawrocki z takimi aferami ma głosy.

To przykład mojej Babci, pytam jak głos - na PIS.
Nie na Nawrockiego, na PIS. Pewnie jakby wystawiony był pies jako kandydat PISu, to oddałaby na niego głos.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To moje 7 wybory prezydenckie, i wiecie co - g---o, z każdymi następnymi macie coraz bardziej wywalone, kto zostanie prezydentem.
#wybory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziękuję pan Piotr Deda za fajoską stronę do śledzenia wyników (polandelects) i ogur w kiszkę TVNowi za schowanie interaktywnych grafik za paywallem
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I tak JarKacz, i tak JarKacz mistrzem panowie.
Wystawił na luzie losowego boba.
Mentzeny i Brauny oddali hołd.
Kolejne W nad "najwybitniejszym politykiem w Polskiej historii", "władcą Europy" i arcyrywalem Donaldem Tuskiem.

Możemy już przestać udawać że to nie jest absolutny GOAT Polskiej Polityki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory #neuropa #4konserwy no i niestety #bekazlewactwa
McWozniak - I tak JarKacz, i tak JarKacz mistrzem panowie.
Wystawił na luzie losowego...

źródło: 1000012842

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem też napisać, że w miastach jest bardzo mało policzone, więc żadna strona nie może się jeszcze podniecać.
#wybory
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach