Czyli jednak Batyr, no cóż. Nie dziwi mnie to jakoś szczególnie. Z PiSem dosłownie nie da się wygrać w tym momencie. Dlaczego? Bo PiS dosłownie gra "na haxach" i robi co tylko może nie przejmując się jakimikolwiek zasadami. To jakbyście chcieli wygrać z cheaterem w CS. Nie da się, chyba że sami zaczniecie cheatować, a gdyby KO stosowało standardy pisowskie, to 90% ludzi (z resztą słusznie) szybko by się od nich odwróciło.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@NaWykopWchodzeIronicznie mi jest potwornie smutno i bardzo przykro.
- 2
@silnikAtrakcyjny: W sumie tak, pozostaje jedynie zaakceptować wyniki. Być może rząd wyniesie z tego jakiekolwiek wnioski, ale po tym jak ostatnio to wyglądało, to myślę że w następnych wyborach znowu przywitamy się z PiSem i tym razem oderwanie ich od władzy będzie wymagało rozlanej krwi, skoro już dzisiaj pokazali na co ich stać.
@PomieszanyNarrator Sorry, zielonki głosu u mnie nie maja.
@PomieszanyNarrator Sorry, zielonki głosu u mnie nie maja.
Karol, CZŁOWIEK KTÓRY ZOSTAŁ SUTENEREM. Czekam na jakieś memy przerobionego nawrota z insygniami papaja i tym podpisem xD
#wybory
#wybory
- 3
Chcieliście wydymać polymarket, a to polymarket wydymał was
#wybory
#wybory
@StayOut ja się nadal podniecam, że zrobiłem 4x i wygrał propolski kandydat!
Po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!
Po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!
. Blokada reform i decyzji obecnego rządu (kompletna). Kolejne wybory wygrywa pis, deficyt budżetowy to de moon, zadłużenie to de moon. Propaganda tv że obecny rząd zadłużył kraj. Usładkawionko za klenkanko. Katotaliban+.
@jedrzej-gromadowski: Nie rozumiesz ekonomii prawda?
@stanislaw-nowak18: Narutowicz ile był?
- 15
- 8
Ależ ze strony wykształconej, postępowej i demokratycznej inteligencji wylewa się właśnie pogarda dla ludzi gorzej wykształconych i mieszkańców wsi. I tak co #wybory
Ależ ze strony wykształconej, postępowej i demokratycznej inteligencji wylewa się właśnie pogarda dla ludzi gorzej wykształconych i mieszkańców wsi.
@Werdna: No tak, bo tylko wieśniakowi wolno cały rok wylewać obrzydliwe pomyje na "miastowych". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wojno polsko-polska na pełnej.
@Werdna a dlaczego miałaby się nie wylewać skoro łykają pisowską propagandę po same bile i dają sobie wmówić, że kibol-sutener, który naciągnął dziadka na mieszkanie to święty człowiek, który uratuje Polskę?
- 4
@okoboji: Za tydzień się okaże że to oni typa napadli
@elukubracja_depresji: sprawca ma 3 miesięczny areszt i zarzuty usiłowania zabójstwa , jego adwokat już coś leci w treść ze dobry chłopak tylko po pijaku mu odwaliło wiec raczej się nie odmieni na ich wine :)
źródło: temp_file1416405275231936310
Pobierz- 11
#wybory
Dyskusje o tym czy kandydat PO dobry czy słaby, że jak to jest ze Nawrocki z takimi aferami ma głosy.
To przykład mojej Babci, pytam jak głos - na PIS.
Nie na Nawrockiego, na PIS. Pewnie jakby wystawiony był pies jako kandydat PISu, to oddałaby na niego głos.
Dyskusje o tym czy kandydat PO dobry czy słaby, że jak to jest ze Nawrocki z takimi aferami ma głosy.
To przykład mojej Babci, pytam jak głos - na PIS.
Nie na Nawrockiego, na PIS. Pewnie jakby wystawiony był pies jako kandydat PISu, to oddałaby na niego głos.
- 0
@Adziorroo: no i zapomniałem dodać- bo Rafałek to marionetka Tuska jest.
Jakby Nawrocki nie musiał tańczyć jak powie Jarek, zresztą tak samo jak Duda
Jakby Nawrocki nie musiał tańczyć jak powie Jarek, zresztą tak samo jak Duda
- 6
źródło: temp_file4439986239151454315
Pobierz- 6
To moje 7 wybory prezydenckie, i wiecie co - g---o, z każdymi następnymi macie coraz bardziej wywalone, kto zostanie prezydentem.
#wybory
#wybory
- 11
Dziękuję pan Piotr Deda za fajoską stronę do śledzenia wyników (polandelects) i ogur w kiszkę TVNowi za schowanie interaktywnych grafik za paywallem
#wybory
#wybory
I tak JarKacz, i tak JarKacz mistrzem panowie.
Wystawił na luzie losowego boba.
Mentzeny i Brauny oddali hołd.
Kolejne W nad "najwybitniejszym politykiem w Polskiej historii", "władcą Europy" i arcyrywalem Donaldem Tuskiem.
Możemy już przestać udawać że to nie jest absolutny GOAT Polskiej Polityki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory #neuropa #4konserwy no i niestety #bekazlewactwa
Wystawił na luzie losowego boba.
Mentzeny i Brauny oddali hołd.
Kolejne W nad "najwybitniejszym politykiem w Polskiej historii", "władcą Europy" i arcyrywalem Donaldem Tuskiem.
Możemy już przestać udawać że to nie jest absolutny GOAT Polskiej Polityki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory #neuropa #4konserwy no i niestety #bekazlewactwa
źródło: 1000012842
Pobierz- 3
Chciałem też napisać, że w miastach jest bardzo mało policzone, więc żadna strona nie może się jeszcze podniecać.
#wybory
#wybory
- 1
@christian-huygens: Twarde dane w late poll są z mniejszych obwodów, bo małe komisji szybciej liczą i nie uwzględniają w ogóle zagranicy.
#wybory
Sośnierz chyba myślał, że studio będzie jak co tydzień za stołem i będzie go widac tylko od brzucha w góre xd
Sośnierz chyba myślał, że studio będzie jak co tydzień za stołem i będzie go widac tylko od brzucha w góre xd
źródło: image_2025-06-02_002056163
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@grand_khavatari fajne skoki
































źródło: temp_file2025923184747863389
Pobierz