Prawda jest niestety taka, że wiele z rozważań dotyczących porażki Trzaskowskiego nie ma sensu. Przegrzanie afer, niewłaściwa kampania, błędy... to wszystko nie ma aż takiego znaczenia, bowiem ten naród jest zwyczajnie nastawiony konserwatywnie. Ten konserwatyzm może się nam nie podobać, możemy używać go za prymitywny. Oczywiście, często wiąże się z "chłopskim rozumem", niskim wykształceniem, ale tacy ludzie najwyraźniej stanowią większość naszego społeczeństwa. I niestety decydują o naszej przyszłości. #wybory
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Diakrytyczny: 8 lat tłuczenia głupot do głowy i jest efekt. Powielane są brednie i fikcyjne sukcesy ładnie pokazane. Nawet same wykopki mówią, że największą inflację mamy obecnie.
  • Odpowiedz
#wybory Mieszane uczucia. Z jednej strony Trzaskowski lepiej by reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej i to trochę przykre , że najważniejszą osobą w państwie będzie kibol, suteren i chłop który okradł dziadka na mieszkanie ale z drugiej strony trochę ulga, że nie podpisze takich antyludzkich ustaw typu mowa nienawiści czy legalizacja aborcji.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powinienem już iść spać ale tuskoboty dostarczają tyle lolcontentu, że to po prostu nie zasnę ze śmiechu ( ͡ ͜ʖ ͡)
I nie mogę tego przegapić

#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kompromitacja Polski, kompromitacja PO, można było wystawić Radka i już by można było iść spać na spokojnie z myślą że na Mateckiego czeka cela w więzieniu a Polską będzie rządził doświadczony i poważny polityk a nie kibol alfons. A jak dobrze wiemy to dwa najważniejsze tematy w tym kraju.
Z plusów to oczekuje nic od Nawrockiego wiec jest jakaś szansa ze pozytywnie się człowiek zaskoczy. #wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@aarahon dlatego mowie ze i kompromitacja Polski i PO. Po pierwsze Polacy głosują na niepoważnego kandydata, po drugie PO powinno wiedzieć ze Trzaskowski jest miałki jak cholera i Sikorski przyciągnie wiecej prawicowego elektoratu a wcale nie odepcha tyle lewicowego. W sumie to mi nawet ich nie szkoda
  • Odpowiedz
Przegrać z Dudą w 2020 jeszcze rozumiem. Przypał z Kidawą, cała machina TVPiS i machina państwowa.
Ale p-------ć z kibolem, randomem który sam sobie przeszkadzał w kampanii to już wyższy poziom przegrywu xD
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale p-------ć z kibolem, randomem który sam sobie przeszkadzał w kampanii to już wyższy poziom przegrywu xD


@marv0oo: a co on ma do tego że społeczeństwo woli kogoś kto jest im bliższy mentalnością? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uwielbiam gdy wykopki sie mylą
Rok 2023
wykopki "nie bierzcie kart od referendum"
Rok 2025
wykopki głosują za Trzaskowskim
Ciekawe co będą gadali w 2027 xD
#wybory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam tylko nadzieję że za dwa lata tusk nie zdąży uciec do brukseli i stanie przed trybunałem stanu.

po do banda boomerów i januszy, j----i nieudacznicy

#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach