Wszystko
Najnowsze
Archiwum

- 10
Prawda jest niestety taka, że wiele z rozważań dotyczących porażki Trzaskowskiego nie ma sensu. Przegrzanie afer, niewłaściwa kampania, błędy... to wszystko nie ma aż takiego znaczenia, bowiem ten naród jest zwyczajnie nastawiony konserwatywnie. Ten konserwatyzm może się nam nie podobać, możemy używać go za prymitywny. Oczywiście, często wiąże się z "chłopskim rozumem", niskim wykształceniem, ale tacy ludzie najwyraźniej stanowią większość naszego społeczeństwa. I niestety decydują o naszej przyszłości. #wybory
@Gluptaki „Konserwatyzm” połączony z idiotyzmem. To daje tak wysoki wynik Nawrockiemu.
@Diakrytyczny: 8 lat tłuczenia głupot do głowy i jest efekt. Powielane są brednie i fikcyjne sukcesy ładnie pokazane. Nawet same wykopki mówią, że największą inflację mamy obecnie.
- 14
#wybory Mieszane uczucia. Z jednej strony Trzaskowski lepiej by reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej i to trochę przykre , że najważniejszą osobą w państwie będzie kibol, suteren i chłop który okradł dziadka na mieszkanie ale z drugiej strony trochę ulga, że nie podpisze takich antyludzkich ustaw typu mowa nienawiści czy legalizacja aborcji.
- 13
Powinienem już iść spać ale tuskoboty dostarczają tyle lolcontentu, że to po prostu nie zasnę ze śmiechu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
I nie mogę tego przegapić
#wybory
I nie mogę tego przegapić
#wybory
@vZGLSjkzfn: Przyznaj, że po prostu ci płacą i tyle. Trzeba mieć smutne życie, by jedyną radością były komentarze na wykopie.
@vZGLSjkzfn: jeszcze zobaczymy rano, ale jest duża szansa, że nie będziemy siedzieć za memy
- 10
źródło: temp_file4940886115683631583
Pobierz- 20
Kompromitacja Polski, kompromitacja PO, można było wystawić Radka i już by można było iść spać na spokojnie z myślą że na Mateckiego czeka cela w więzieniu a Polską będzie rządził doświadczony i poważny polityk a nie kibol alfons. A jak dobrze wiemy to dwa najważniejsze tematy w tym kraju.
Z plusów to oczekuje nic od Nawrockiego wiec jest jakaś szansa ze pozytywnie się człowiek zaskoczy. #wybory
Z plusów to oczekuje nic od Nawrockiego wiec jest jakaś szansa ze pozytywnie się człowiek zaskoczy. #wybory
- 0
@aarahon dlatego mowie ze i kompromitacja Polski i PO. Po pierwsze Polacy głosują na niepoważnego kandydata, po drugie PO powinno wiedzieć ze Trzaskowski jest miałki jak cholera i Sikorski przyciągnie wiecej prawicowego elektoratu a wcale nie odepcha tyle lewicowego. W sumie to mi nawet ich nie szkoda
@donthateme: Polska upada bo nie wygrał twój kandydat? Jedny słyszny wybór to trzaskowski? Na szczescie polacy maja odmienne zdanie
Nawrocki przedstawiając się zagranicznym przywódcom: Karol jestem. Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba.
#wybory
#wybory
- 2
10 lat długopisu kaczynskiego...nic nie nauczyło. XD
#wybory
#wybory
#wybory no i git w sumie. Kierunek jest jasny nie dla lewactwa. Można iść spać dobranoc.
- 33
- 16
Przegrać z Dudą w 2020 jeszcze rozumiem. Przypał z Kidawą, cała machina TVPiS i machina państwowa.
Ale p-------ć z kibolem, randomem który sam sobie przeszkadzał w kampanii to już wyższy poziom przegrywu xD
#wybory
Ale p-------ć z kibolem, randomem który sam sobie przeszkadzał w kampanii to już wyższy poziom przegrywu xD
#wybory
@marv0oo Bo dla ludzi nawrocki to swój polski chłop, a nie ten tęczowy rafałek xD te wtopy to nawrockiemu więcej dały niż zabrały
Ale p-------ć z kibolem, randomem który sam sobie przeszkadzał w kampanii to już wyższy poziom przegrywu xD
@marv0oo: a co on ma do tego że społeczeństwo woli kogoś kto jest im bliższy mentalnością? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
Uwielbiam gdy wykopki sie mylą
Rok 2023
wykopki "nie bierzcie kart od referendum"
Rok 2025
wykopki głosują za Trzaskowskim
Ciekawe co będą gadali w 2027 xD
#wybory
Rok 2023
wykopki "nie bierzcie kart od referendum"
Rok 2025
wykopki głosują za Trzaskowskim
Ciekawe co będą gadali w 2027 xD
#wybory
- 16
- 15
#wybory Polska=Białoruś
@MrWladek6666: napewno zrobila stanowczy krok w tym kierunku.... :/
@MrWladek6666: i to nawet nie ponieważ Łukaszenka w realu może liczyć na 30% poparcia prędzej Gruzja czy USA a może nawet gorzej
- 7
https://polandelects.com
Tu podobno można zobaczyć wyniki po zliczeniu głosów w czasie rzeczywistym. Na tą chwilę 55% na Batyra, boże miej ten kraj w opiece #wybory
Tu podobno można zobaczyć wyniki po zliczeniu głosów w czasie rzeczywistym. Na tą chwilę 55% na Batyra, boże miej ten kraj w opiece #wybory
@Astralis: ww sensie w jakiej opiece? przeciez tu sie nic nie zmieni, nadal prezydentem bedzie czlowiek Pisu, bedzie jak bylo a ludzie sie sraja
@Astralis: Gdyby to były faktyczne wyniki, to byłaby to dobra informacja, bo zawsze najszybciej liczą wiochy, a miasta zjeżdżają na samym końcu.
mam tylko nadzieję że za dwa lata tusk nie zdąży uciec do brukseli i stanie przed trybunałem stanu.
po do banda boomerów i januszy, j----i nieudacznicy
#wybory
po do banda boomerów i januszy, j----i nieudacznicy
#wybory
@robin_caraway inflacja w dół, paliwo w dól, PKB do góry. To jest twoja definicja nieudacznictwa?
@robin_caraway: Za co miałby stanąć przed trybunałem stanu?


























#wybory