Uwielbiam to auto. Za to, że jest kwintesencją fajnego auta. Nie SENSOWNEGO, a właśnie fajnego. Ponad 200 koni, 3,7 litra silnik a ledwo jedzie. Jest ogromny, a prawie nie ma bagażnika. Mimo, że ledwo jedzie, to pali 17 litrów na setkę. Jest twardy, niewygodny i na polskie warunki - totalnie bez sensu.
Ale ilekroć do niego wsiadam, to mam banana na ryju :D
I po to są samochody. Żeby były fajne.
Jak chcesz jeździć po
c.....6 - Uwielbiam to auto. Za to, że jest kwintesencją fajnego auta. Nie SENSOWNEGO...

źródło: comment_75LwzhTnN0R8q8bYqS2A33j0Sd38Mbq6.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Uczę się angielskiego już prawie 20 lat i dzisiaj trafiłem na taki czasownik jak to delve a znaczy on:
Sięgnać po coś, na przykład po wiedzę lub informację lub Wykopać coś.
Może nazwa wykopu ma więcej sensu niż tylko upamiętnienie corocznego wielkiego święta poznaniaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#angielski #wpiszdupy #ciekawostki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 372
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ludzie z innych miast Polski mają jakieś kompleksy odnośnie #warszawa ? Najgłupszy przykład to ostatnio #tinder . Byłem w Krakowie w delegacji i standardowo wieczorem przed snem zabijałem nudę pisząc co randomowych dziewczyn. Za każdym razem po informacji o moim miejscu pochodzenia rozmowa się albo urywała albo zmieniał się ton wypowiedzi. Najlepsza była jedna co na wiadomość ode mnie "ładnie tu w Krakowie, mógłbym tu mieszkać" odpisała
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#c-----------m Mirki to ja nawet nie. Postanowiłem sobie na weekend wrócić do rodziców. Wsiadłem w pociąg i jadę. Czytałem książkę i zapomniałem o świecie. Nie było żadnych komunikatów o mijanych stacjach, ekrany jak zwykle się z-----y. Wiedziałem jednak, że będę miał przesiadkę i po niej zacznę ogarniać gdzie jestem i kiedy wysiadam. No ale coś za długo jechałem i zobaczyłem przez okno ze mijamy stacje Pruszków. Przecież kwadrans temu ja minąłem. Lubię
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kulinaria #jedzenie #wpiszdupy
Czy Wy też macie jakieś potrawy, owoce czy też cokolwiek do jedzenia, które za pierwszym razem mało Was swoim smakiem nie zabiły, a teraz możecie je żreć na dostawy w sklepie? Ja ma trzy.

1. Łosoś wędzony na zimno.
Ja nie wiedziałem co mam ze sobą zrobić jak wziąłem to od ust. Tak mną telepnęło. A wypluć natychmiast nie miałem jak bo wszystko widział (tu
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Tak teraz zauważyłem mirki, ze przez cale lato praktycznie wgl nie doswiadczylem komarow. Co one, odpuscily sobie w tym roku? Bylem i na mazurach i nad morzem polskim i duńskim, a nawet kurde w centralnej azji (chociaz tam to wgl jakos malo robactwa) i nigdzie nic. Jedyny raz jak mnie pogryzły to jak jechalem do niemiec i przez kilkanascie minut mialem otwarte okno w aucie czekając na prom w swinoujsciu. Wtedy mam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wpiszdupy #creepy #islam

Wchodzę na fejsika, zobaczyć co tam znajomi jedli ostatnio na obiad, kto gdzie był na urlopie itd... a tam, post "proponowany": Reklama szkoły koranicznej on line.
Zdziwłem motzno, bo w życiu nie szukałem na fejsie takiego "contentu". Robię screena, wrzucę na mirko, pomyślałem, a tu mi się komp zawiesza i resetuje zanim screena zapisałem... Zaczynam się bać.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mini ankietka #wpiszdupy

Co myślisz o naszym kraju?

  • Kocham go 46.7% (14)
  • Zwisa mi on szczerze 30.0% (9)
  • Oddałbym za niego życie 6.7% (2)
  • Szczerze go nienawidzę 16.7% (5)

Oddanych głosów: 30

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach