@ike1: On się śmieje bo od końca czerwca appka nie działa i codziennie ktoś o to pyta zamiast przejrzeć tag i się skapnąć, że skoro 10h ktoś inny miał ten sam problem to coś jest na rzeczy itd..
Zajebisty sentyment, który skutecznie przypominają ci różne portale internetowe, w sposób taki, że najchętniej roztrzaskałbyś prototyp o ścianę. #slajdy #onet #gazeta #wp #media #internet
Mam taki pomysł, jako że @wykop twierdzi, iż zbyt mało osób używa #windowsphone na wykopie aby opłaciło im się pisać oficjalną aplikację mimo iż tak naprawdę #wp ma większy udział w polskim rynku niż #ios proponuję zaplusować ten komentarz prze osoby które chcą oficjalnego klienta wypoku oraz mirko.
Może gdy temat wypłynie na główną to szanowna administracja się jeszcze raz zastanowi czy faktycznie taka niszowa
Od jakiegoś czasy mam #problem. #wykop mi strasznie #zamula. Wchodzenie w znaleziska tak samo. Dodaje porównanie na dole ładowania #wykop i #wp. Na filmiku akurat była kumulacja. Zwykle jest szybciej, ok. 5 sekund. Nie zawsze ten problem występuje. Sprawdzałem na #firefox. Problem także występuje. W trybie prywatnym na obu przeglądarkach nie zaobserowałem problemów. Czy ktoś jeszcze
Mirki powiedzcie mi czemu nie mogłem założyć konta swoim mejlem #wp.pl do spamu? Po uzupełnieniu uzupełnianki miałem dostać mejla od wypoku i nie dostałem, a jak próbowałem założyć jeszcze raz, to mój wielce zajebisty login i mejl był już zajęty [przeze mnie]. Musiałem założyć nowego mejla i wymyślić nowy, mniej zajebisty login z którym teraz będę musiał jakoś żyć. Avatara sam zrobiłem w pejncie
Chcę zmienić swojego starego poczciwego Samsunga Avilla na jakiś nowy. Na iPhone'a szkoda mi kasy, a Android ponoć muli, więc zdecydowałam się na Windows Phone'a (a konkretnie lumię - najlepiej czarną albo białą).
Na telefon chciałabym przeznaczyć 700 zł (telefon + obudowa + karta pamięci + nie wiem co :<).
@zapalka: Pod względem możliwości w tej cenie najlepsze będą 920 i 1320. Pytanie czy Tobie jako kobitce podpasują tak duże telefony. No, może 920 nie jest jakaś wielka, ale dość ciężka... Z kolei 1320 to już aż 6 cali - to chyba tylko do torebki :)
To co mnie boli w #windowsphone to fakt, ze aparat robi fotki w maksymalnej możliwej rozdzielczości przez co jedna fotka to jakies 4-6MB a średniej długości filmik to jakies 500-700MB przez co bardzo szybko i łatwo zasrac cala pamięć.... Gdyvmby tylko sie dalo ustawic w kamerze żeby fotki byly mniejsze.....
@qwelukasz: Mhm,cyan powinno sie pojawić jako zwykła ,aktualizacja via wifi
Btw żeby uprzedzić pytania, "zadania w tle" masz na liście aplikacji jako "oszczędzanie baterii" a tapetę pod kaflami oraz trzy rzędy kafli to ustawienia ->ekran+motyw
@PoProstuMichal: Ten temat był poruszany na forum już wiele razy. Polecam google.pl. Temat zamykam. Kolejne naruszenie regulaminu będzie skutkowało ostrzeżeniem. Pozdrawiam.