Chciałbym dodać sobie wizytówkę do konta, żeby przy wysłaniu wiadomości za każdym razem wysyłał się obrazek (wizytowka)+ pozdrowienia itp.
Znalazlem w opcjach jak dodać podpis, ale nie moge nigdzie znalezc jak dodac "obrazek".
Ktoś może robił to i bedzie w stanie mi pomoc?
#kiciochpyta #informatyka @WirtualnaPolska





















#komputery #internet #firefox #chrome #
źródło: comment_z9mBitrByNUHqvlamXhekoh3GB8a2mBT.jpg
Pobierz