Kupując dodatek battle for azeroth będe musial dokupić abonament,żeby móc grać?
Mam jeszcze takie pytanie czy warto teraz rozpocząć gre wbić 120 lvl zanim wyjdzie patch 8.3 czy dopiero kupić dodatek jak wyjdzie 8.3?
#wow #worldofwarcraft #mmorpg #mmo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kodzirasek: jak kupujesz dodatek to musisz kupić abonament do tego. Kupując bfa dostajesz boosta jednej postaci do 110 lvla. No i jak dla mnie 8.3 wychodzi na początku przyszłego roku, a to jest blizzard więc w sumie nie wiadomo kiedy wyjdzie. Teraz w grudniu(do 7 stycznia) jest spoko event urodzinowy, gdzie można w łatwy sposób zgarnąć fajnego mounta, peta.
  • Odpowiedz
#worldofwarcraft
Zmeczony pvp podjalem decyzje o przejaciu na server Pyrewood Village -PVE. Ally

Zapraszam wszystkich chetnych graczy ktorzy chca sprobowac od nowa.

Nick Mysliwy - dzisiaj juz mnie nie bedzie online, ale dodajcie nick do friendsow i napiszcie jutro to dodam do gildii :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neaopoliti: co jest logiczne? Ktoś sobie upscalował do 8k to mógł też i klatki podnieść do 60 fps. SVP na przykład robi to w real time i wygląda to świetnie we wszelkiego rodzaju animacjach. Filmy tak średnio wyglądają w 60fps ale animacje są super. Polecam Dragon Ball Super obejrzeć przy użyciu SVP. A jak masz monitor 144hz to jeszcze lepiej bo do 144fps też potrafi podnieść.
  • Odpowiedz
@Xemioza: w sumie drop invincible po paru miesiącach farmienia był mniej satysfakcjonujący niż drop midnight za pierwszym razem kiedy wyszedł return to karazhan i go zrobiłem xD nienawidzę grindować czegokolwiek, więc to bardziej uczucie ulgi.

Mythiców nigdy nie raidowałem, no a co do achieva to pewnie masz rację :D
  • Odpowiedz
Używał ktoś myszki typu razer trinity albo scimitar i miał taki problem, że podczas bicia mobków (world of warcraft) szczególnie kiedy intensywnie klikacie przyciski myszkowe zaczynają się odpierdzielać dziwne rzeczy ? Mianowicie, podczas używania myszki poza grą wszystko jest dobrze ale gdy dochodzi np. do szybkiego klikania spelli i ogólnie tego typu rzeczy w giereczce potrafi czasem przestać działać losowy przycisk boczny (naprawia się po replugu myszki).

Postać nagle idzie do przodu jak
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pfd3: wtf i cache były tylko czyste, jak je wywaliłeś utworzyły się domyślne bez zmian przez jakieś addony - także tam szukaj przyczyny ;)
  • Odpowiedz
Mierzi mnie w bfa to, że Kul'Tiras jest tak piękne, a Zandalar tak mierny. Średnio chce mi się levelować allucha tylko po to, żeby przejść ich fabułę, ale chyba będę musiał, bo horda miała na KT tyle questów co kot napłakał ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wiele bym dał, żeby zamienić te krainy między frakcjami.
#worldofwarcraft
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do wszystkich ktorzy lvluja i jeszcze nie wiedza.

W tej chwili mamy DMF ( Darkmoon Festival ) ktory daje buffa do expa, do tego WoW anniversary z buffem do expa.

Korraks Revenge (Anniversary AV w bg finderze):
-pasywny exp za przebywanie na bg 3-4% / 1 min
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xemioza: Wylevelowałem 3 postaci na AV i powiem że opłaca się od 90 lvl, na jednej robiłem od 87 i przynajmniej w odczuciu było gorzej. Ale wiadomo że lepiej tam udawać że się jest i od czasu do czasu ruszyć postać na 60 poziomie niż robić jakieś dziadostwo do tego 90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak chcecie mieć szanse wygrać w ally to próbujcie leadować grupę
  • Odpowiedz
Znajdz ludzikom pro overgerowanego 10.l tanka do pomocy z jakims?! M+ ludzie z "gildii" narzekajo ze gosc wkurza sie bo nie potrafia naciskac przyciskow i ktos nie interraptuje mi stuna u nogi? Nie skoncz in time. Ehhh przegryw i wstyd fhoj ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jebla idzie dostac, trzymajcie sie w tym progressie.
#worldofwarcraft
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach