@Xemioza: niby heheszki, ale jak startuje jaki serwer z dużym hype jak netherwing, to discord jest bardzo żywy. Gildie się formują, ludzie wymieniają się różnymi informacjami na temat klas. Bardzo miła atmosfera ogólem.
  • Odpowiedz
Kurła, wylevelowałem sobie warka, bo chciałem zacząć raidować i miałem zamiar wziąć się za tankowanie. Spróbowałem fury pvp i od razu się zakochałem, tylko teraz nie wiem co robić. Jest jakiś miliard fury warriorów, więc nikt mnie nigdzie nie weźmie, przez co też go jakoś sensownie nie ubiorę i ciężko będzie jakiś sensowny rating wbić. Za to jak faktycznie pójdę w prot, to fury sobie w tym gearze nie pogram. I co
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no ale to potrwa wieki, żeby zdobyć dwa porządne sety


@Choir: miałem ten sam problem dlatego wziąłem Dh, bo gear pod tanka i dpsa jest podobny i nie muszę mieć żadnej tarczy do tankowania:P
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@udgz mam palka i dh ale ich tankowe specki mi zupełnie nie odpowiadają, a warrior to moja nowa miłość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
#virtuswow #arenatournament #wotlk #wrathofthelichking
#worldofwarcraft W nieokreślonym terminie stycznia 2020 roku rusza projekt który ma łudząco przypominać "Arena Tournament" , zbiór najbardziej kompetentnych graczy z developerami od ponad roku tworzyła w zaciszach internetu serwer mający na celu zaspokoić najlepszych graczy z całego Globu pod względem kompatybilności, stabilności i działającej mechanice gry.
Czyt. krótka rozpiska:
PvP specifics:
Rated 1v1, 2v2, 3v3, 3v3 SoloQueue
Rated Battlegrounds
Sanay - #virtuswow #arenatournament #wotlk #wrathofthelichking
#worldofwarcraft W ni...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sanay: płaku płaku prywaciarzu usuwaj więcej, boli wyśmiewanie prywatów w 2019? xDDDDDD powiem Ci tak, najbardziej kompetentni gracze wowa mają prywaty tak głęboko w d, jak głęboka jest Twoja głupota xD
  • Odpowiedz
@henryk_saniewski: Człowieku o czym Ty do mnie piszesz, tak ciężko pogodzić się, że stare dodatki były ciężkie wtedy, kiedy były aktualne? Dzisiaj LK czy ten Twój garrosh z mopa to śmiech na sali. Nigdy top gracze z top gildii nie będą się p-------ć z osranymi prywatami, które nigdy nie zagwarantują warunków jakie daje retail + topka graczy poza pieniędzmi gra dla wyzwania, którego nie dadzą ani bossy ani ich mechaniki
  • Odpowiedz
Po dłuższym czasie wróciłem do wowa i od razu zacząłem się nudzić nie mając z kim grać. Jest ktoś chętny porobić jakieś M+ w Alliance? Blood DK 420 i Disci Priest 414 na Bronze Dragonflight, oraz 400 Havoc DH na Burning Legion
#worldofwarcraft
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co tam nolify ? Jakies rzadkie dropy na swieta ? Achievementy ?

Mi sie udalo zdobyc ostatniego toya ze Stolen Present (robiac daily na 9 postaciach, ominalem 2 x Winter Veil) no i skonczyc Glory of Pandaria Raider (uzywajac 2 postaci i metody alt f4 na 2 bossie) no i zsolowac Blood Infusion ktore siedzialo w logu od Pandarii(?).

Nastepny task to zdobycie battle peta Lagan, ktory nadal wymaga 5 osob...moze byc
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ArthasMenethil:
https://raider.io/characters/eu/tarren-mill/Joshpriest

Healer Method i prawdopodobnie najbardziej rozrywkowy streamer jaki gościł na Twitchu. Pół roku temu dostał bana - niektórzy spekulowali, że ma to związek z jazdą pod wpływem, inni, że chodziło o kuluary jego spotkania z PooperNoodle (inna streamerka) po którym płakała na wizji, a jeszcze inni, że za całokształt, bo to co się odwalało na jego discordzie to głowa mała. Sam Josh nigdy nie odniósł się do kwestii
  • Odpowiedz
Czy w hordzie expienie na tym av jest faktycznie szybsze niż spamowanie dungeonów przy tak długich kolejkach? Jako healer na dungeon czekam średnio 3 minuty, na korraka 20, a mercenary się na altach nie da robić...
#worldofwarcraft
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szukammamy: Do nazjatar dostajesz questa po wbiciu 120 (ofc jak zrobiles intro/neck lvl 1 po wbiciu 110).

@Choir: Ja Ally altem robie intro do Draenoru i w miedzy czasie Korrak ale tam kolejki 2 min :p exp leci ladnie
  • Odpowiedz