Szukam polskiej gildii na Sunwellu. Swoją drogą nie grałem na nim kilka lat teraz sobie wróciłem i jest nawet 2500 ludzi na serwerze. Nie wiem jak to robią ale tyle lat już stoją że szacun
#wow #worldofwarcraft
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W 8.3 maja byc jakies “loot boxy” za dublony z IE z ktorych dropia mounty.
Jaka klasa/team/strategia jest najlepsza ,zeby to czyscic ? Skipowalem to jak tylko moglem xd ostatnio zaczalem robic po szanse na Essence tank 4, ale tylko 3 / tydzien.

#worldofwarcraft
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xemioza: 5 min to wystarczająco - w premade robiliśmy mityczne wyspy w około 3,5-4,5 minuty na 8.1, zależało jak się ułożyły mobki etc. Teraz przy esencjach i jakiejś optymalizacji zeszlibyśmy moooże poniżej 3 :P
  • Odpowiedz
Mógłby mi ktoś wyjaśnić kto obył się na privach i globie w czym taki global jest lepszy? Ja całe życie cisnę na prywatnych serwerach i w sumie poza jakimiś nieistotnymi bugami, niedziałającymi niektórymi questami to nie wiem po co miałbym płacić za global. Z plusów priva jest fajna mała społeczność.

#worldofwarcraft #wow #pytanie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@korporacion:
Dopóki nie spróbujesz dobrze przyrządzonej kobe, będziesz uważał, że wołowiny od pana Staszka nic nie jest w stanie przebić. Na privach gra się spoko, dopóki nie zobaczysz, że na retailu gra się lepiej. Ciężko wrócić z lepszegop do dobrego.

Może najpierw zalety privów:
- mała, skondensowana społeczność - co oznacza, że po jakimś czasie kojarzysz ludzi (również po przeciwnej stronie barykady) i masz wyrobione na ich temat zdanie; daje to poczucie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@emil88: nie wysyłałeś przypadkiem komuś RaF'a? Jak wyślesz komuś RaF'a i to osoba kupi 30 dni gry (może być więcej bo nie wiem czy się coś nie zmieniło) to ty dostajesz 30 dni darmowej gry
  • Odpowiedz
Jako, że po latach wróciłem do WOWa, to mam jedno pytanie, jak aktualnie najszybciej zdobyć wymagany ilevel do raidu po mounta (tego do 8 stycznia) bo 120 już prawie wbity, a chciałbym zdążyć jeszcze go zdobyć. Dużo w ogóle z tym roboty?

Plus może ktoś poleci jakąś fajną gildie na Burning Onionie? Bo fajnie by było się w sumie do kogoś odezwać w grze :P
#worldofwarcraft
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dam 3 konta do gier czyli GW2+FFXIV+ESO
za 1 konto do Wowa lub sprzedam GW2+FFXIV za 100 zł albo 3 konta za 150 zł.
GW2 posiada 2 dodatki + 2 postacie 80 lvl
FFXIV posiada najnowszy dodatek + 2 postacie 73 lvl i 60 lvl
Eso posiada dodatek Elsweyr + postać na max lvlu.
#mmorpg #mmo #wow #worldofwarcraft #eso #ffxiv
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja bierdole, brakuje mi 1 blueprinta do zrobienia achievmenta Mechaniczne-Dokonanie który wypada z OOX-avenger. Na postaci na której potrzebuje dostałem dzisiaj 25 golda za zabicie tej rarki, za to na alcie właśnie ten blueprint... Jebla właśnie dostałem. Dobrze że te achievmenty nie są account-wide bo by było za łatwo. <3 cb Blizzard
#worldofwarcraft
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

System esencji to jeden z fajniejszych systemów w wowie jak się ma 1 postać i najgorszy jeżeli ma się więcej niż 1, blizzord fix( ͡° ʖ̯ ͡°)
#worldofwarcraft
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szczerze mowiąc te battlegroundy w classicu są gówniane ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wypuścili to znerfione AV z 1.12, gdzie każdy biegnie ubić bossa jak na retailu i tyle. Już to Korrak's Revenge jest bardziej w duchu vanilii, bo przynajmniej trzeba zajmować wieże i oddawać zasoby.

WSG za to wygląda jak wpvp, magowie wskakują w środek i ubijają wszystkich AOE, kto ma więcej magów ten wygrywa. Mogli wypuścić od
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko wariaty z #azeroth, szybka sprawa odnośnie #worldofwarcraft - jako, że zapowiedzieli możliwość transmo legendarek w przyszłym patchu, znalazłyby się 3 osoby do pomocy zrobienia blood infusion na Shadowmourne'a w ICC? Ostatnia infuzja, przy której muszę ugryźć 3 osoby - jedyne wymagania to postać w alliance na poziomie minimum 90+. Jestem w stanie zaoferować swoją pomoc w taki sam sposób (mam 2 postacie w ally i ok.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szukammamy: bo na warku mainie w hordzie mam, a że jestem głupi to chce mieć na swoim warku dwarfie xD Czemu to już napisałem, możliwość transmogryfikacji w przyszłym patchu legendarnych przedmiotów. Nie mam pewności, czy nie trzeba mieć na danej postaci wbitej legendarki, a że Q chain na shadowmourna jest w miare prosty poza tym etapem + daje jakiś tam gold (a właśnie, chętnie oddam za dużą zniżką przedmioty z
  • Odpowiedz