#wow #worldofwarcraft
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Propek-_-
via Android- 5

Polski rząd daje za urodzenie niepełnosprawnego dziecka 4 tys. złotych. Wyobraź sobie hipotetyczną sytuację, tworzysz probówki z in-vitro, w których masz pewność, że każdy płód urodzi się z dałnem. Zbierasz kobiety z patologicznych rodzin, zamykasz je w laboratorium umieszczonym gdzieś pod Konstancinem. One rodzą dałny, za każdego zgarniasz 4k. Kiedy dałny dorastają do około 15 lat, bierzesz, golisz je na łyso, malujesz na zielono i każdemu dajesz skórzaną przepaskę. Masz ich około

Xemioza
via iOS- 2
@Gaelwyn: Lololololo priv realmy xd
co fajniejsze na pvp dh czy rogal ? jeszcze na d druidem sie zastanawiam
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
@Witaminae: unhoyl dk i windwalker monk
- 0
@Witaminae: dh jest op i strasznie łatwy do grania. Każdy ich wyzywa ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://clips.twitch.tv/ReliableClumsyMooseDerp
@ArthasMenethil: to jest ten slynny sunwell?
- 2
@ever444 To ten słynny global XD
Gdzie najtaniej kupie prepa? Nie grałem kilka miesięcy i ceny na allegro wyskoczyły. #wow #worldofwarcraft
działa wam addon Gearscore?
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
- 6
@kasperski113: To ten addon jeszcze istnieje ? xd
@kasperski113: Niedlugo 2020 rok a nie 2010 xd, Gearscore...Nostalgia mocno
Gwiezdna parówa... po prostu.
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
źródło: comment_53aKeu1t6TCWSZWMmih7X2rpIYz24mv9.jpg
Pobierz@Szklanka_Mleka: Gz, za ktora proba ?
- 0
@Xemioza: Stosunkowo nieduża, bo zapomniałem kompletnie o tej inscie. Mniej więcej po 15 prób na 2 postaciach i 8 na trzeciej.
- 2
Zajrzyjcie i zostawcie łapke, koleś będzie przedstawiał każdą klase i serio świetnie mu to wychodzi #worldofwarcraft

Czy jeśli gram od tygodnia to opłaca się kolekcjonować mounty?Chodzi o to ,że inni mają np po 400 mountów zapewne latami zbierali wiec ciężko było by ich dogonić.Jeszcze takie pytanie czy wy jedną postacią farmiliście czy np mieliście z 10 altów?
#wow #worldofwarcraft #mmo #mmorpg
#wow #worldofwarcraft #mmo #mmorpg
- 6
@Kodzirasek: więcej postaci, więcej dropów, więcej szans na mounta :P jeżeli chciałbyś zacząć farmić jakieś mounty które lecą z bossów które można zlootować tylko raz w tygodniu to czym więcej postaci tym lepiej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@Xemioza: napluć na ciebie to za mało
- 3
@Lstr: Wole miec mounta za +15 mythic Season 4 (nawet jakby wygladal jak gowno) ewentualnie jakiegokolwiek z last bossa Mythic niz cokolwiek z cash shopa xd. Taki mount z Mythic Argusa jest boski.
A odwalilo mi na punkcie petow ostatnio wiec kilka wiecej nie zaszkodzi :p
@Ademu: Wiem :p Generalnie Casual Gejming, skipnalem caly Legion wiec duzo do nadrobienia w kolekcjach.
A odwalilo mi na punkcie petow ostatnio wiec kilka wiecej nie zaszkodzi :p
@Ademu: Wiem :p Generalnie Casual Gejming, skipnalem caly Legion wiec duzo do nadrobienia w kolekcjach.
#worldofwarcraft
na dobrą sprawę mam te BfA, ale nie wiem którą klasą grać i na którym realmie :((( pomocy
na dobrą sprawę mam te BfA, ale nie wiem którą klasą grać i na którym realmie :((( pomocy
- 4
@GnijacyNissan:
Po to właśnie w menu tworzenia postaci istnieje class trials. Popróbuj i potestuj. Nikt za ciebie nie zdecyduje, która klasa będzie ci leżała
nie wiem którą klasą grać
Po to właśnie w menu tworzenia postaci istnieje class trials. Popróbuj i potestuj. Nikt za ciebie nie zdecyduje, która klasa będzie ci leżała
- 2
@GnijacyNissan: Idź za głosem serca, gl & hf.
Taka prawda ¯_(ツ)_/¯ #wow #worldofwarcraft
źródło: comment_2dkDA3e5XA4IoorTAJCDNLgxY8loID0v.jpg
Pobierz#worldofwarcraft Pare dni temu wklejalem screena po killu azshary mythic wraz z moja gildia - a dzis multipov z killa. https://www.youtube.com/watch?v=yLa1EoKYwQI
- 2
@nairoht: Jest i pepe przegryw żaba xD
źródło: comment_0EAPFW5vnrsQ7vHMkEUy73amPJhulfWf.jpg
Pobierz- 7
@kamillus: Trudno żeby była ładna, skoro jestem na poziomie contentu z 2007 roku XD
Wreszcie pathfinder wbity i mozna brac sie z alty, bo bez tego to lo panie... Myslalem, ze mechanon bedzie szedl najdluzej ze wszystkich, a wbilem chyba najszybciej i bardzo przyjemnie
#worldofwarcraft
#worldofwarcraft
- 0
@Choir: no infinity ale itak max level 80
- 0
Szukam ciekawej gildii na Burning Legionie po stronie Hordy - bardzo zależałoby mi na jakiejś gildii w której ludzie będą ze sobą rozmawiać, co by się w grze nie nudzić :P Co do raidowania , to na razie zdobywam gear więc póki co ze mnie dużego pożytku nie będzie, ale postaram się to nadrobić :) Ostatnio dużo i regularnie grałem jeszcze za WOTLK-a, więc pewnie będę też ludzi o jakieś rzeczy dopytywał,
#worldofwarcraft #chwalesie Po 331 probach ubilismy ostatniego bossa Mythic Eternal Palace - Queen azshare. Co ciekawe jedyna Polska gildia poza blem ktora to osiagnela poki co :) World 705, realm 36.
źródło: comment_cOj2cA2EUfjwkiYVTycx4bX40ShbUbv5.jpg
Pobierz- 6
@Bobowicz @Arogancky @RybstonPonte @Ragnotron @Psdziad @Jogibabu @cst13 @Ademu @Sebus_PL @AntyNWOpl @xzseba @Lstr @socha634 @Korwus @tomeczek Tutaj POVY: https://www.wowprogress.com/video/203781-queen-azshara-mythic-res-publica-paladin-holy-pov
https://www.wowprogress.com/video/203782-queen-azshara-mythic-res-publica-druid-balance-pov
https://www.wowprogress.com/video/203783-queen-azshara-mythic-res-publica-druid-balance-pov
https://www.wowprogress.com/video/203788-queen-azshara-mythic-res-publica-deathknight-dd-pov
Dzieki za pozytywny odzew mireczki, kosztowało nas to sporo pracy ale satysfakcja jest nieziemska. Do tego dziś w mailboxie patrzę, a tam esencja rank 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wowprogress.com/video/203782-queen-azshara-mythic-res-publica-druid-balance-pov
https://www.wowprogress.com/video/203783-queen-azshara-mythic-res-publica-druid-balance-pov
https://www.wowprogress.com/video/203788-queen-azshara-mythic-res-publica-deathknight-dd-pov
Dzieki za pozytywny odzew mireczki, kosztowało nas to sporo pracy ale satysfakcja jest nieziemska. Do tego dziś w mailboxie patrzę, a tam esencja rank 4 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
@Lstr: 2x3 ale ostatnie kilka niedziel bylo dla chetnych (2h), pare razy sie sklad zebral to zagralismy - glownie kwestia kompensacji swiat podczas ktorych tracimy 2 resety. Gildia zalozona w 2017 ale mythic dopiero od uldiru Bo wczesniej ludzi nie bylo. Wiekszosc ludzi to 25-35. Satysfakcja, ale ulga owszem - meczace to jest samo w sobie, a kiedy jest sie GM obowiazkow jest wiecej czesto niz samej gry. melee zawsze
- 5




















