Polski rząd daje za urodzenie niepełnosprawnego dziecka 4 tys. złotych. Wyobraź sobie hipotetyczną sytuację, tworzysz probówki z in-vitro, w których masz pewność, że każdy płód urodzi się z dałnem. Zbierasz kobiety z patologicznych rodzin, zamykasz je w laboratorium umieszczonym gdzieś pod Konstancinem. One rodzą dałny, za każdego zgarniasz 4k. Kiedy dałny dorastają do około 15 lat, bierzesz, golisz je na łyso, malujesz na zielono i każdemu dajesz skórzaną przepaskę. Masz ich około
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jeśli gram od tygodnia to opłaca się kolekcjonować mounty?Chodzi o to ,że inni mają np po 400 mountów zapewne latami zbierali wiec ciężko było by ich dogonić.Jeszcze takie pytanie czy wy jedną postacią farmiliście czy np mieliście z 10 altów?
#wow #worldofwarcraft #mmo #mmorpg
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kodzirasek: więcej postaci, więcej dropów, więcej szans na mounta :P jeżeli chciałbyś zacząć farmić jakieś mounty które lecą z bossów które można zlootować tylko raz w tygodniu to czym więcej postaci tym lepiej
  • Odpowiedz
  • 3
@Lstr: Wole miec mounta za +15 mythic Season 4 (nawet jakby wygladal jak gowno) ewentualnie jakiegokolwiek z last bossa Mythic niz cokolwiek z cash shopa xd. Taki mount z Mythic Argusa jest boski.

A odwalilo mi na punkcie petow ostatnio wiec kilka wiecej nie zaszkodzi :p

@Ademu: Wiem :p Generalnie Casual Gejming, skipnalem caly Legion wiec duzo do nadrobienia w kolekcjach.
  • Odpowiedz
@GnijacyNissan:

nie wiem którą klasą grać

Po to właśnie w menu tworzenia postaci istnieje class trials. Popróbuj i potestuj. Nikt za ciebie nie zdecyduje, która klasa będzie ci leżała
  • Odpowiedz
  • 4
Wreszcie pathfinder wbity i mozna brac sie z alty, bo bez tego to lo panie... Myslalem, ze mechanon bedzie szedl najdluzej ze wszystkich, a wbilem chyba najszybciej i bardzo przyjemnie
#worldofwarcraft
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam ciekawej gildii na Burning Legionie po stronie Hordy - bardzo zależałoby mi na jakiejś gildii w której ludzie będą ze sobą rozmawiać, co by się w grze nie nudzić :P Co do raidowania , to na razie zdobywam gear więc póki co ze mnie dużego pożytku nie będzie, ale postaram się to nadrobić :) Ostatnio dużo i regularnie grałem jeszcze za WOTLK-a, więc pewnie będę też ludzi o jakieś rzeczy dopytywał,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Lstr: 2x3 ale ostatnie kilka niedziel bylo dla chetnych (2h), pare razy sie sklad zebral to zagralismy - glownie kwestia kompensacji swiat podczas ktorych tracimy 2 resety. Gildia zalozona w 2017 ale mythic dopiero od uldiru Bo wczesniej ludzi nie bylo. Wiekszosc ludzi to 25-35. Satysfakcja, ale ulga owszem - meczace to jest samo w sobie, a kiedy jest sie GM obowiazkow jest wiecej czesto niz samej gry. melee zawsze
  • Odpowiedz