Wpis z mikrobloga

#!$%@? mac ale mnie czasem wow triggeruje, nie sama gra co ludzie w niej gram sobie dla zabawy dh w tanku (xd) mythic plus, znam dokladnie jego ograniczenia wbilem trudnem 2k scora ale nieeee dostaje decline na co drugi 15 czy 16 bo lepiej brac pleba 1k rio bo jest monkiem lub warriorem wspolczuje ludzia ktorzy #!$%@? score w dps i nie sa rogue, dh albo fury warriorem topkek
#worldofwarcraft
  • 12
@Megawonsz_dziewienc: wiem ale do 3k ciezko dobic z pugami a nie mam ludzi z ktorymi moglbym grac w stalych godzinach takie zycie albo rajdy albo wysoki score poki co wole rajd bo spoko kest ten w 8.3 tez sie zapowiada git a #!$%@? m10 to 5 resto druidow by zrobilo bez wiekszych problemow ale nie SZRAUDU NIE SZRAUDY magiczne skipy pullowanie polowy insty na tym skipie XD
@Megawonsz_dziewienc: Ale nie z pugiem. Pugując spriestem #!$%@? się nie dostaniesz, niższe klucze to żenada przez zbyt małe HP mobów a na wyższe priest nie ma utility zbytnio więc pug olewa. Przynajmniej wszyscy sprieści jakich znam (łącznie ze mną) na pugowanie M+ musieli iść w heala i to też do maks tam +16.