#ukraina #wojna Na Ukrainie w związku z wojna łatwiej i szybciej mozna zawrzeć małżeństwo ale też łatwiej i szybciej o rozwód który można ogarnąć wysyłając papiery zza granicy.
"W pierwszych 6 miesiącach 2023 roku Ukraińcy zarejestrowali o 17% mniej małżeństw niż przed rokiem. Natomiast liczba rozwodów wzrosła o jedną trzecią".
To pewnie na te dane ostatnio powoływał się Budzisz w rozmowie z Zychowiczem.
https://www.google.com/amp/s/www.unian.ua/society/ukrajinci-pochali-menshe-odruzhuvatis-i-znachno-chastishe-rozluchatis-opendatabot-novini-ukrajini-amp-12357414.html
Zastrzykiem śmierci dla Polski byłyby wybory w 2022 roku. Cała kampania wszystkich partii, oczywiście poza Konfederacją, byłaby jednym, wielkim wyścigiem o to, kto się bardziej podliże Ukraińcom. Wtedy, w tym amoku społecznym napędzanym przez ukraińską propagandę ("bronimy całej Europy, Rosjanie masowo się poddają, naszym celem jest parada na Placu Czerwonym"), naprawdę istniała szansa, że Konfederacja mogłaby nawet nie przekroczyć progu.
#polityka #konfederacja #wojna
@Ryneczek: przeciwieństwem konfiarza nie jest koniecznie lewak, wystarczy być człowiekiem rozumnym żeby przejrzeć waszą populistyczną fasadę i zauważyć że konfa to nic więcej niż miłośnicy chłopskiego rozumu o dziwnych i/lub skrajnych poglądach. Brak zrozumienia faktu że patriota/prawicowiec/wolnościowiec nie musi się z wami identyfikować udowadniacie na każdym kroku, szufladkując każdego kto się z wami nie zgadza jako lewaka/ukrofila/cokolwiek tam teraz wymyślicie.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czytałem ostatnio artykuł o objawieniach fatimskich, że świat czeka III wojna św, w której nasz kraj o dziwo jako jedyni wyjdzie cało, a co najciekwsze silniejsze xD Niemcy mają zostać całkowicie zalane przez morze, które wtargnie sie przez rzeke ren i o dziwo Polska na tym nie ucierpi kiedy Niemcy, to jeden z większych naszych sąsiadów i jeżeli by szwabów zalało w ten sposób, to Polske też, bo równolegle
@mirko_anonim: Tego typu proroctwa o polsce jako jedynym ocalałym kraju to słyszałem już wiele. Po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że wynika to z naszego imperializmu. Gada się, że niemcy czy ruscy mają skłonności imperialne ale praktycznie w ogóle się nie gada o tym, że polacy również. To się przejawia w takich fantazjach, o ocalałej polsce, jakieś lechi, a z racji, że polacy nie są pragmatycznym narodem to tylko na fantazjach
Postnuklearna Madonna - nic tylko wyrzeźbić obraz Madonny Postnuklearna z Fallout. ##!$%@? ale to jest cyrk

Postnuklearna Madonna lub Maryja Ofiara Wybuchu Atomowego – nazwa fragmentu rzeźby Maryi, uważanej za cudownie ocaloną z ataku atomowego na Nagasaki. Znajduje się w katolickiej Katedrze Urakami w Nagasaki w Japonii[


Blisko dwumetrowa, drewniana rzeźba Maryi, wykonana w 1929 we Włoszech, znajdowała się w katedrze Urakami, oddalonej o 500 metrów od epicentrum wybuchu atomowego 9 sierpnia
Pobierz robert5502 - Postnuklearna Madonna - nic tylko wyrzeźbić obraz Madonny Postnuklearna ...
źródło: Screenshot_2023-08-15-09-35-24-856
https://wykop.pl/ludzie/kuujajor

-277
#stobanowdlaruskichonuc
-------------------------------------------------------------

PS: Jeśli chcecie widzieć długość bana, pod kontem zbanowanego użytkownika, to polecam zainstalować styl od Deykun
https://wykop.pl/wpis/70308591/w-moim-user-skrypcie-ktory-koloruje-plusy-w-pulsuj

#wojna #ukraina #neuropa #polska #ruskieonuce #tangodown #stobanowdlaruskichonuc #stobanowdlaruskichonuc #ruskietrolle
Pobierz Lukardio - https://wykop.pl/ludzie/kuujajor

-277
#stobanowdlaruskichonuc
-----------...
źródło: Bez tytułu

Co było największym szokiem dla kacapow

  • Bezradność ich armii 19.4% (47)
  • Opór ukraincow 15.7% (38)
  • Słabość kacapskiej gospodarki 0.8% (2)
  • Wsparcie zachodu dla UA 16.1% (39)
  • To ze Ukraińcy maja pralki i asfalt 39.7% (96)
  • Drony nad moskwą 4.5% (11)
  • Brak wsparcia „sojuszników” 3.7% (9)

Oddanych głosów: 242

A wykopki plączą
Czemu niewdzięczni Ukraińcy wola interesy robić z Niemcami a nie Polską?
Gdzie ich wdzięczność?"

Ile razy Polski rząd wysłał speców od gospodarki do Kijowa a ile razy Niemiecki

https://twitter.com/BMF_Bund/status/1691110992619421704

#polska #polityka #niemcy #neuropa #4konserwy #gospodarka #ekonomiua #wojna #rosja #ukraina
Pobierz Lukardio - A wykopki plączą
Czemu niewdzięczni Ukraińcy wola interesy robić z Niemcam...
źródło: Bez tytułu