Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 47
Jezeli @kuujajor wrócił, to trzeba nań polować. Tem bardziej, że sam luni się podkładać. Teraz to będcie ze 2 mce spokoju.
#onucowewpisy #onucacodzienna #wojna #rosja #ukraina
#onucowewpisy #onucacodzienna #wojna #rosja #ukraina
- 6
Całkowita kontrola nad finansami: rosyjskie władze wprowadzają cyfrowy rubel.
Operacja wprowadzenia nowej waluty rozpocznie się dziś - 15 sierpnia.
(na początek) objęte sektory to:
▪️wynagrodzenia pracowników państwowych
▪️wypłaty (renty, dodatki itp) socjalne.
Skoro nowa cyfrowa waluta będzie emitowana przez Bank Centralny Pierwszego Sektetarza Biura Politycznego Caratu Putina to zbiegiem czasu pojawią się poniższe elementy:
▪️konta wszystkich osób fizycznych i firm będą znajdować się na serwerze Banku Centralnego;
▪️FSB, monitoring finansowy, organy podatkow
Operacja wprowadzenia nowej waluty rozpocznie się dziś - 15 sierpnia.
(na początek) objęte sektory to:
▪️wynagrodzenia pracowników państwowych
▪️wypłaty (renty, dodatki itp) socjalne.
Skoro nowa cyfrowa waluta będzie emitowana przez Bank Centralny Pierwszego Sektetarza Biura Politycznego Caratu Putina to zbiegiem czasu pojawią się poniższe elementy:
▪️konta wszystkich osób fizycznych i firm będą znajdować się na serwerze Banku Centralnego;
▪️FSB, monitoring finansowy, organy podatkow
- Oomonatopeja
- FalcoToJa
- Trismus
- sabboko
- BajaScorpions
- +1 innych
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: jeszcze inaczej, jest do tankowania mobilnych elementów systemu HAARP aktywnych w rejonie
- BajaScorpions
- EM_Ha
- Rogovic
- wladdan
- tuhajbej
- +1 innych
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: pół zdania prawdziwe drugie pół nie prawdziwe i jak tu teraz odpowiedzieć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
- manjan
- kontrowersje
- IdillaMZ
- TDDwBashu
- septokonchoplastyka
- +6 innych
@kuujajor: chyba u ciebie w powiecie
- Oomonatopeja
- JanuszPDM
- bombastick
- garar2
- Lketoglutaran
- +2 innych
- Flutter_M_Shydale
- BajaScorpions
- Bounty
- Lketoglutaran
- Sobol92
- +3 innych
- 13
Zełenski uważa za niewłaściwe, że wielu Ukraińców w okresie działań wojennych odpoczywa w klubach i barach. „‚Wszyscy są w stanie wojny, Ukraina jest w stanie wojny. A kto nie walczy na froncie, powinien pomagać w walce, i to nie w barach czy klubach, nie przez uliczne wyścigi czy jakąś ostentacyjną konsumpcję, ale przez całkiem konkretne pomoc żołnierzom” – powiedział.
#ukraina #wojna #rosja
#ukraina #wojna #rosja
@Kumpel19: chuop Saszka odbębnil pół roku w okopie, bo prezydent zabronił wyjeżdzać każdemu poza płodnym samicom, chce odpocząć se przy browarze i zapomnieć o stracie kilku(nastu) znajomych na wojnie to ten jeszcze przyjdzie i pier$oli, że za mało się stara. Taki mądry to niech sam zdejmie ten oszczany dres i popierd@la z karabinem. Życzę Ukraińcom wygranej w wojnie, ale zakaz wyjazdu wydany tylko dla mężczyzn to jakaś tragedia
- Kumpel19
- kexus512
- prostychuop
- Fermiol
- Bounty
- +9 innych
@Kumpel19: Szczerze, to trochę mnie to dziwi, bo w Kijowie czy Lwowie po klubach balują też żołnierze co są akurat na przepustce z okazji np rotacji. Mechanik co 10h naprawia wozy bojowe chyba też wieczorem do pubu pójść może, nie?
- Kumpel19
- JV44
- sexlord
- prostychuop
- SebekSewastopolski
- +7 innych
- 57
Często w rozmowach o tym, dlaczego Putinowi potrzebna była ta wojna dla przetrwania reżimu, można spotkać zdziwione komentarze: ale przecież dobrze im się żyło, wszystko kontrolował, udało się utrzymać stabilność i wszyscy byliby szczęśliwi.
Mam odpowiedź na to pytanie od dawna, ale wymaga to trochę tła.
Dużo latam, a ponieważ praca w samolotach jest niewygodna, spędzam czas na wykładach.
Mniej więcej rok temu, słuchając antropologa Stanisława Drobyszewskiego (polecam wszystkim jego pracę), ze
Mam odpowiedź na to pytanie od dawna, ale wymaga to trochę tła.
Dużo latam, a ponieważ praca w samolotach jest niewygodna, spędzam czas na wykładach.
Mniej więcej rok temu, słuchając antropologa Stanisława Drobyszewskiego (polecam wszystkim jego pracę), ze
- Smarek37
- JaTuTylkoPrzejazdem
- Trismus
- zafrasowany
- rafalmmx
- +52 innych
@Kumpel19: Tu inny mechanizm wszedł. Putin bardzo chce zapisać się w historii jako ten, który odbudował imperium. Kasa mu już wisi i tak ma tyle, że nie wykorzysta tego, władzy może mieć więcej tylko wtedy jak podbije kogoś. Do tego ruskie sentymenty imperialne w jego otoczeniu. Tu nie chodzi o utrzymanie władzy tylko miejsce w podręcznikach historii.
- Kumpel19
- Thestias
- puffpuff
- s3b4
- Login_ktory_nikogo_nie_obraza
- +23 innych
- 2

- 13
@BayzedMan: czemu miesiac? dawac na pol roku
zasmiecaja tylko tag
zasmiecaja tylko tag
- 11
- 5
Śródmieście Chersonia po ostrzelaniu przez wojska rosyjskich zbrodniarzy.
#wideozwojny #wojna #ukrainanafroncie #ukraina
#wideozwojny #wojna #ukrainanafroncie #ukraina

- 4
Kacapski BMP-1 zniszczony przez 100 Brygadę Obrony Terytorialnej.
#wideozwojny #wojna #ukrainanafroncie #ukraina
#wideozwojny #wojna #ukrainanafroncie #ukraina

- 5

- 5
Akcja ratunkowo-gaśnicza po ostrzale Odessy przez rosyjskich zbrodniarzy.
#wideozwojny #wojna #ukrainanafroncie #ukraina
#wideozwojny #wojna #ukrainanafroncie #ukraina

- 4

- 4

- 8
@JemKredki1983: ze to "chwala wielkiej rosji" bylo ironiczne























- Pamiętasz, jak Putin powiedział, że NIE MA PLANU INWAZJI na Ukrainę?
- Tak…
- Zaczynam myśleć, że mówił prawdę.
#rosja #wojna #ukraina #kawal #dowcip
z fartem