o co chodzi z emigrantami co podchodza i daja "darmowe" bransoletki/sznurki? Co sie stanie jak go zabierzemy?
#wlochy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli ktoś myśli, że covid ma się skończyć to XD, kilka absurdów z Włoch:
- jadę z dziewczyną pustym autobusem i na moment zrzuciłem maskę niżej, bo mnie zaswędziało - kanar z drugiego końca macha, że mam naciągnąć ponownie,
- pytam się coś typa obsługującego leżaki na plaży - on, że mi nie odpowie jak nie założę maseczki XD,
- restauracja z widokiem na morze i chcieliśmy krzesła przy stoliku odwrócić tak by jedno nie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Master_Of_Disaster91: Ja sobie zadaje pytanie na c--j się szczepiłem w każdej sytuacji z covidianinem XD. Najlepiej to miałem jak jechałem jakimś pustym pociągiem w nocy miesiąc temu i śpię sobie na spokojnie, a tu konduktor przechodząc zaczyna mi urządzać tyradę, że go nie szanuję i że przeze mnie pandemia się nie skończy, bo uwaga nie mam maseczki w pustym pociągu w środku nocy, no p------y xD
  • Odpowiedz
Jutro lecę do #wlochy z #poznan #lawica i zastanawiam się jak to w covidowych czasach jest na lotnisku. Mamy tylko bagaż podręczny, mamy certyfikat szczepiania i ten dokument lokalizacyjny jakiś tam potrzebny do wjazdu do Włoch. Dostałem info że powinienem być na lotnisku 2,5h przed odlotem, przez covida już tak dawno nie latałem, że nie pamiętam czy to norma i zawsze takiego maila wysyłali czy teraz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hoppbakke ja dzis w bolonii ladowale.. nie sprawdzali absolutnie nic. ani paszportu ani certyfikatu ani karty lokalizacyjnej. bylem 2h przed odlotem i i tak 1 godzina ponad siedzenia i czekania pod bramka
  • Odpowiedz
Jak tam sytuacja covidowa we Włoszech? Wiem, że jest ten zrąbany GreePass i prawie wszędzie tego wymagają, ale czy aby zjeść w knajpie na zewnątrz to też jest on konieczny?

#italia
#wlochy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hejho, czy ktoś z tu obecnych leciał ostatnio do Włoch Ryanairem?
Wybieram się niedługo i zastanawiam się czy trzeba wypełniać jakieś formularze oprócz EuPlf?
W apce #ryanair pokazuje mi, że muszę dołączyć jakieś dziwne formularze po ang/włosku w formie papierowej.
Są one konieczne?
#wakacje #tanieloty #wlochy #pytanie #podroze #podrozujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hubsky_: Nie przez pewien okres, a cala zime mieli otwarte stoki narciarskie. Sezon zaczalem jakos koniec pazdziernika na stoku, a ostatni raz na nartach w polowie kwietnia zjezdzalem. Jedynie byly kwarantanny, zaleznie skad sie przyjezdzalo - dla polakow na chyba 1,5-2 miesiaca w czasie zimy.
  • Odpowiedz