Siemano, mam pytanko. Jako że kiedyś kupiłem sobie goty wieśka na xboxa, ale przeszedłem tylko podstawke, a teraz sobie goty kupiłem na steamie, to jak to jest jeśli chce zacząć od dodatków? Tracę coś ważnego, czy nie będzie mi to przeszkadzać w rozgrywce że zaczynam od nowa grając w dodatek?
#witcher #wiedzmin #wiedzmin3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nie_swiruj: Taki to mamy pokręcony świat, że robienie z siebie ofiary jest bardziej cenione, niż osoby które potrafią coś robić dobrze lub wziąć się w garść ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Phyrexia: potwierdzona. wiadomo, że będą robić grę w uniwersum wiedzmina, ale niekoniecznie głównym bohaterem będzie wiedzmin i gra nie bedzie nazywala sie wiedzmin 4
  • Odpowiedz