Rozpocząłem trzeci raz w swoim życiu przechodzenie Wiedźmina 3. Tym razem będę pakował wszystkie punty w mikstury.
Jestem ciekaw jak wygląda ścieżka ćpuna xD
#oswiadczenie #chwalesie #witcher #gry
Jestem ciekaw jak wygląda ścieżka ćpuna xD
#oswiadczenie #chwalesie #witcher #gry






















https://www.youtube.com/watch?v=d_jizNCiInw
#wiedzmin #witcher