@rfk_90Hz: Fajny. Ogólnie, uważam że kawałki eksploracyjne w dwójce są lepsze niż w trójce. (jedynka nr.1 oczywiście) Poza tym... Ten utwór ma 7 minut.. W trójce utwory ledwo dobijają do 3 minut, na 10x większych mapach...
  • Odpowiedz
Czy opłaca się umieszczać w gniazdach glify większe wzmocnienie (100% zmniejszone uszkodzenia) i glif uzdrowienia ( 3 regeneracji życia)?
Wydaje mi się, że pierwszy glif jest bezużyteczny.
#witcher
#wiedzmin #wiedzmin3
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki, pytanie mam, nie wiem czy mądre czy głupie...
Gram w Wiedźmin 3: Dziki Gon w ramach Gamepass na Xbox. Chciałbym kupić sobie wersję cyfrową GOTY. Czy po instalacji wersji GOTY nie utracę dotychczasowego stanu gry w Dzikim Gonie? Czy żeby grać w dodatki (Serce z kamienia i Krew i wino) muszę przejść najpierw Dziki Gon? Jak to wygląda?
#wiedzmin #wiedzmin3 #xboxone #xbox
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fly_: są dwie opcje, albo dokupujesz same dodatki osobno i wtedy masz kompatybilmy save, albo konczysz grać na wersji z gamepassa, a potem instalujesz wersję GOTY , zaczynasz nową grę i dajesz, że chcesz zacząć od dodatku Serca z Kamienia i wtedy dostajesz postać na 30 poziomie z podstawowym ekwipunkiem. Punkty umiejętności sobie sam rozdajesz w co chcesz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Mirki ale się jaram! Zamówiłem u @ThreeLeggedCrow stół do wiedźminowego gwinta. Cena atrakcyjna i wykonanie świetne, ładne, dokładne frezowania + ciemna bejca, stół sosnowy, wg mnie całkiem lekki. No mega.
Gorąco polecam mirka!
Więcej zdjęć w komentarzach.
#wiedzmin #gwint #witcher #handmade
karolp1993 - Mirki ale się jaram! Zamówiłem u @ThreeLeggedCrow stół do wiedźminowego ...

źródło: comment_15839523835oa9kR6Olh3RvvV26XPEkb.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@0_Stalker no widzisz wystarczająco by mnie odrzucił. Moja subiektywna opinia, znam takich co się akurat ten nowy bardziej podoba. Mi nie pasuje to całe 3d jeśli chodzi o grafikę oraz tak szczerze to za dużo poamieniali jeśli chodzi o gameplay. Oczywiście nie wszystkie zmiany są na gorsze na przykład taki koszt werbunku jest świetnym narzędziem balansujacym chociażby. Co dla mnie najwazniejsze ja osobiscie w gwinta grałem od wieśka 3 a potem
  • Odpowiedz
Podobno Margery z gry o tron ma zagrać w drugim sezonie. A postać zaklętego w niedźwiedzia z opowiadania z tomu Ostatnie Życzenie ma grać Tormund Giantsbane ten rudy dzikus zza muru. (ʘʘ)
#witcher #wiedzmin
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3/...

Ok, dzisiaj odcinek 3 i masa niespójności w wątku przemiany Yennefer.
1 . Yennefer ma początkowo trafić na dwór Aedirn jako doradczyni królewska. Dlaczego, więc Kapituła zablokowała jej transformację? Mieli zamiar po prostu ubrać ją w kieckę i wysłać ją z garbem na dwór? Chyba nie świadczyłoby to dobrze o szkole czarodziejek.
2. Inną interpretacją może być to, że Kapituła nie pozwoliła na jej przemianę, bo Yen nie zgodziła się na wyjazd do Nilfgaardu
Rafaello91 - 3/...

Ok, dzisiaj odcinek 3 i masa niespójności w wątku przemiany Yen...

źródło: comment_1583393450lptOa2ij4yNmzRHZWZo78a.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafaello91 jak ty ogladales ze nic nie zrozumiales?? Wszystko o czym piszesz jest albo odwrotnie albo jedt wyjasnione w serialu. Obejrzyj jeszcze raz z uwaga. Jsst masa glupot ale nie tych co wymieniasz.
  • Odpowiedz
@Rafaello91 nie wiadomo jeszcze czy poniesie jakas kare. A czemu miałby sie nie zgodzić. Jest artystą i mial przed soba strasznie brzydkie stworzenie co daje szerokie pole do manewru i wyzwanie. Nie sadze zeby coś go spotkalo bo kto inny by to robil.
  • Odpowiedz