• 1
@Aeterna jest mało kart przygód i tury graczy mogą trwać długo, przez co inni gracze siedzą i się nudzą. Jednak jeśli jesteś fanem uniwersum to może Ci się spodoba.
  • Odpowiedz
  • 1
@Aeterna pewnie jeden rabin powie tak a drugi rabin powie nie. jak kupisz i podstawka nie siadzie to albo sprzedasz albo dokupisz dodatek :D
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KOMPLETNE tłumaczenie napisów plus dubbing


@variat: ale tez zeby oddac sprawiedliwosc trzeba przyznac ze nie wszystkie dialogi byly czytane, ogrom to bylo jedno zdanie a potem sciany tekstu do klikania. Nieporownywalnie wiecej pracy jest w takim bg3 zeby to wszystko zdubbingowac jak na gatunek ktory srednio wrozyl zwrot takiej inwestycji

Ale fakt ze im dalej od early accesu ktorego gracze meczyli miesiacami tym wiecej wychodzi takich bledow, do tego brak
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@7uras jak w życiu. niektórzy też by człowiekowi chcieli wsadzic ale tak samo jak w życiu trzeba kazać spier...... I po kłopocie. imo mało smaczne ale całkiem realne więc nie narzekam.
  • Odpowiedz
Nie czytałem Wiedźmina i nie grałem w grę. Jednak oglądam sobie z narzeczoną Netflixową adaptacje i… podoba mi się. Po prostu. Nie interesuje mnie polityka i że serial może być przepełniony jakąś narracją polityczna. Nie interesuje mnie czy są tam osoby czarnoskóre, czy są geje i nic z tych rzeczy. Po prostu oglądam, podoba mi się klimat i po prostu dobrze mi się to ogląda.

Oczywiście rozumiem, że może się to nie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej wykopcy,

Jestem laikiem, powiedzcie mi proszę, czy 'Ostatnie życzenie' jest dobre jako samodzielna książka?
Spodziewam się że jako zbiór opowiadań, całość ma raczej zamkniętą strukturę i nie będzie takiego problemu że przeczytam i jakieś wątki będą niedomknięte.

Chciałbym przeczytać coś z wiedźmina, jednocześnie nie musząc się angażować od razu w cały cykl - bez cliffhangerów itp.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@variat w liście zalet warto bardziej podkreślić dobór aktorów czyli obsade, w tym zwłaszcza Wolszczak jako Yen, Dymną jako Nenneke no i Zamachowski jako Jaskier. Oczywiście Żebrowskiego nie ma co wspominać bo to idealny Geralt jak na tamte czasy. Sam fakt, że film/serial sprzed ponad 20 lat można śmiało porównywać do netflixowego gówna już świadczy jaki p---a showrunnerka sprawiła zawód wszystkim fanom.
  • Odpowiedz
Kompletnie skopali poczucie czasu w tym sezonie. Nie da się wyczuć ile czasu mija między odcinkami, nie ma żadnego odniesienia pomiędzy wydarzeniami.
W jednej chwili jaskier żali się, że Geralt leczy się u driad miesiącami, w drugiej czarodziejki wchodzą do zamku gdzie jest potwór usieknięty przez Geralta, który wygląda jakby zdechł wczoraj.

#wiedzmin #wiedzmin3 #witcher #netflix
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skośnooka Milwa i zatrudnienie głosu Emhyra z gry jako Dijkstry. Spłycanie i wsadzanie smaczków z książki żeby odhaczyć "że są". Brakuje mi słów, żeby opisać jakie to jest s---------e. To nie jest złe, to jest tak bardzo złe, że aż budzi niesmak i się człowiekowi słabo robi. Jeśli nie daj Borze, powstanie 4 sezon, to pewnie zobaczymy czarnego Regisa.
#netflix #wiedzmin #witcher
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach