Wpis z mikrobloga

Młodszy brat mnie i różową bardzo wczoraj zaskoczył kupując nam tą książkę kucharską którą prawie już sami kupiliśmy () Ile tam detali w niej jest i nawiązań do książek i gier... Nawet zauważyłem na jednym zdjęciu wino z etykietą "Butcher of Blaviken" co jest według mnie nawiązaniem do misji pobocznej Awantura o Wino gdzie na końcu wybieraliśmy nazwę wina i to była jedna z trzech opcji.

Aeterna - Młodszy brat mnie i różową bardzo wczoraj zaskoczył kupując nam tą książkę ...

źródło: IMG_20231224_180748_941~2

Pobierz
  • 14
@soltysek: wiem kim jest rzeźnik z Blaviken i dlaczego tak mówiono na Geralta, czytałem książki. ale na etykiecie wina to nawiązanie do zadania z W3 z Krwii i Wina. Chyba że też był taki trunek w książkach
@soltysek: a co do samej książki kucharskiej to jest mocno chyba inspirowana nie tylko na książkach ale i na grze skoro działy Toussaint i Beauclair dostały dużo przepisów w tym nawiązujący do Wichta z łyżkami czy Karczmy kuroliszek które pojawiły się tylko w grze o ile mnie pamięć nie myli
@soltysek: sorry za spam ale książka na prawdę super wykonana ( ͡º ͜ʖ͡º) od tekstu po zdjęcia. Brachol mi mówi że mama zrobiła dzika z przepisu na wigilię i był zajebisty xD