#anonimowemirkowyznania
Mirko, chyba wkopałem się ze swoją ścieżką kariery i potrzebuję rady.
Studiuję automatykę i robotykę oraz pracuję na zleceniu w całkiem fajnej firmie, również z tej branży. Jednak akurat w moim przypadku sprawy potoczyły się tak, że zacząłem pisać im rzeczy z webdevu. I w sumie z jednej strony mi to pasuje, sam od czasu do czasu w wolnych chwilach bawiłem się w webdev. Mam tam dużo swobody i własne
Mirko, chyba wkopałem się ze swoją ścieżką kariery i potrzebuję rady.
Studiuję automatykę i robotykę oraz pracuję na zleceniu w całkiem fajnej firmie, również z tej branży. Jednak akurat w moim przypadku sprawy potoczyły się tak, że zacząłem pisać im rzeczy z webdevu. I w sumie z jednej strony mi to pasuje, sam od czasu do czasu w wolnych chwilach bawiłem się w webdev. Mam tam dużo swobody i własne































▶️ Backend
1 ) 5 sposobów na prezentację danych w