#dolar #waluty #kiciochpyta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#dolar #waluty #kiciochpyta
- 0
- 1
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
4
Bitcoin - gotowi na rewolucję?

Nikt nie widział bitcoinów, ale można je zapisywać w spadku i dziedziczyć.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Z tego co się zorientowałem to najlepiej wyjdzie Alior Kantor i karta w USD oraz karta EUR w Nest Bank. Dobrze myślę? Czy może dwie karty w Aliorze brać?
#kantor #waluty #kontowalutowe #aliorkantor #nestbank #zakupyzchin #wakacje #podroze
#usa #podroze #kontobankowe #waluty #dolar
- 1
http://www.iflychina.net/files/Custom_Front.jpg - Punkt 13.
- 7
7
Trzecia podwyżka i krach?

FED po raz trzeci z rzędu zdecydował się podnieść stopy procentowe. Jaka przyszłość czeka rynek akcji?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
- 1
4
Frank szwajcarski będzie coraz droższy

Rosnące ryzyko polityczne w Europie wzmacnia franka szwajcarskiego. W środę wybory parlamentarne w Holandii. Jeżeli wygrają eurosceptycy będzie postępować dalsza aprecjacja tej waluty. Frankowicze mogą bardzo ucierpieć z powodu braku wiary w przyszłość Unii Europejskiej .
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
Raiffeisen Polbank przegrywa ws. kredytu frankowego.

Tym razem to Raiffeisen Polbank przegrywa sprawę z frankowiczem. Jeżeli wyrok się utrzyma, to bank będzie musiał przewalutować mu kredyt po kursie z dnia zaciągnięcia. To już kolejny podobny wyrok.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
#visa #waluty #kartyplatnicze #bank #ing #pytanie #finanse #pieniadze #visa #mastercard #pytanie #kiciochpyta
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
#banki #kontobankowe #waluty #pytanie #iosdev
mirki jak prognozy? dalsze osłabianie do złotówki ?
https://stooq.pl/q/?s=gbppln&c=5m&t=l&a=lg&b=0
6
Wkrótce dolar może kosztować 4,45 zł. Europę czeka kolejny wstrząs? -...

Większość członków Fed przewiduje w tym roku 3 podwyżki stóp procentowych. To działanie obciąży samych Amerykanów, dla których zdrożeją pożyczki i obsługa kredytów. Dla Polaków dalsze umacnianie dolara będzie oznaczało przede wszystkim coraz mniej opłacalny import towarów, jak ropa czy gaz
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #

























Mam trochę luźnej kasy i warto byłoby coś dorobić( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dolar #inwestycje #waluty