Właśnie jem se naleśniki w #ustron
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@tomek_27: smacznego
- 0
@darosoldier już zjadłem jak coś
- 2
Bede wrzucal troche nowsze i starsze zdjecia z moich prac :) zrobil bym chalange ze 100 dni, ale nie wiem czy znajde 100 zdjec z ciekawych prac :)
Przy wyburzaniu sciany i powiekszaniu pomieszczenia uszkodzilem stara rure z woda, zalewajac pol pomieszczenia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szef wtedy pojechal w gory, zostawiajac mnie samego, a jadac tam nie mial zasiegu. Dobrze ze troche wczesniej skumalem sie z elektrykiem
Przy wyburzaniu sciany i powiekszaniu pomieszczenia uszkodzilem stara rure z woda, zalewajac pol pomieszczenia. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Szef wtedy pojechal w gory, zostawiajac mnie samego, a jadac tam nie mial zasiegu. Dobrze ze troche wczesniej skumalem sie z elektrykiem
źródło: comment_hp0zPc5ROJkgyrQ5zCFGmUPEf8o5Yxuz.jpg
Pobierz- 1
@FueGo: ale miałeś jakieś plany wod-can, czy po prostu postanowiłeś w-----ć ścianę w ciemno? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@Superniebo: strop odcinkowy chyba nie wygląda tak jak sobie wyobrażasz. To stalowe belki wypełnione ceglanym sklepieniem a nie dębowe bele jak w komnacie księżniczki ;)
Hejka
ile minut wjezdza na szczyt kolej linowa Czantoria o ile Poniwiec? Zastanawiamy sie ktora wersje wybrac, czy wjechac na Czantorie czy wjechac koleja Poniwiec, jak myslicie? Zalezy nam na tym aby bylo dluzej a potem spacerek na szczyt i wieze widokowa.
@gory #pytanie #zima #turystyka #studbaza #ustron #bielskobiala #narty
ile minut wjezdza na szczyt kolej linowa Czantoria o ile Poniwiec? Zastanawiamy sie ktora wersje wybrac, czy wjechac na Czantorie czy wjechac koleja Poniwiec, jak myslicie? Zalezy nam na tym aby bylo dluzej a potem spacerek na szczyt i wieze widokowa.
@gory #pytanie #zima #turystyka #studbaza #ustron #bielskobiala #narty
- 104
HALO PYTAM SIE PAŃSTWA CZY JESTEŚCIE GOTOWI NA NAJZABAWNIEJSZĄ RZECZ W HISTORII LUDZKOŚCI.
klamka do kibla w kształcie @@>>>K U T A S A<<<@@
#heheszki #humorobrazkowy #ustron #benis
klamka do kibla w kształcie @@>>>K U T A S A<<<@@
#heheszki #humorobrazkowy #ustron #benis
źródło: comment_L3ZX6zUpbfEd2vKagb8z90loSPhqtUvV.jpg
PobierzJakby ktoś wybierał się w grudniu do Wisły to polecam tą rozpiskę :)
#wisla #ustron #wydarzenia #slask #beskidslaski
#wisla #ustron #wydarzenia #slask #beskidslaski
źródło: comment_DzNgR5UbfLKBz3UxojiXDztHnCgGpvCu.jpg
PobierzMasz w większej rozdzielczości?
- 0
@adasteBatory: Firefox? Zainstaluj dodatek 'Imagus', najedź kursorem na zdjęcie,
jak pojawi się powiększone to przytrzymaj prawy przycisk myszy 2 sekundy i puść.
Kółkiem myszki kręć powiększa/pomniejsza.
:-)
Ogólnie imagus dobry jest ;-)
jak pojawi się powiększone to przytrzymaj prawy przycisk myszy 2 sekundy i puść.
Kółkiem myszki kręć powiększa/pomniejsza.
:-)
Ogólnie imagus dobry jest ;-)
- 5
Ktoś wie co to za cudo ten Zgnilec Amerykański Pszczół? Ostatnio kawałek WTR z Wisły do Ustronia sobie zrobiłem i na taką tablicę trafiłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przy okazji, jeśli ktoś nie wie - oznakowali na nowo te okolice. Teraz mamy nowe tabliczki na pomarańczowym tle – także standard jest dobry! Szkoda, że infrastruktura bez zmian, chociaż ta okolica jest i tak całkiem spoko (choć nie bardzo
Przy okazji, jeśli ktoś nie wie - oznakowali na nowo te okolice. Teraz mamy nowe tabliczki na pomarańczowym tle – także standard jest dobry! Szkoda, że infrastruktura bez zmian, chociaż ta okolica jest i tak całkiem spoko (choć nie bardzo
źródło: comment_7GoJCnu0ccxoojiIRd32VWzH3SyKxRaD.jpg
Pobierz543
Ustroń.Myśliwy strzelał w pobliżu domów i hotelu.Zabił jelenia na oczach dzieci!

W czwartek rano w miejscowości Ustroń na Śląsku myśliwy z miejscowego koła łowieckiego strzelał do jelenia w pobliżu domków jednorodzinnych i kompleksu hotelowego. Kuracjusze i dzieci z przerażeniem patrzyli jak zwierze wyzionęło ducha.
z- 145
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
Poleca ktoś jakiś ciekawy, ale jednocześnie stosunkowo prosty szczyt górski (poziom trudności/techniczny maksymalnie jak na Babią Górę) w Czechach lub na Słowacji? W miarę możliwości do godziny drogi samochodem od polskiej granicy (okolice Ustronia, Korbielowa) albo do 2,5 godzin z Katowic.
#gory #natura #czechy #slowacja #ustron #cieszyn #zywiec #katowice
#gory #natura #czechy #slowacja #ustron #cieszyn #zywiec #katowice
- 1
Chce ktoś za darmo ścięte tuje? Długie na 2-2,5 metra.
Do pocięcia na zimę na rozpałkę albo do kominka.
Pomogę załadować i jak trzeba to podjadę i rozładuję.
Lokalizacja: Harbutowice
https://i.imgur.com/wFkCftQ.jpg
https://i.imgur.com/XREe7Qk.jpg
#cieszyn #ustron #skoczow
Do pocięcia na zimę na rozpałkę albo do kominka.
Pomogę załadować i jak trzeba to podjadę i rozładuję.
Lokalizacja: Harbutowice
https://i.imgur.com/wFkCftQ.jpg
https://i.imgur.com/XREe7Qk.jpg
#cieszyn #ustron #skoczow
Cześć mirki, jak tam wakacje? Dobre te ryby nad morzem prosto z bahłtyckiego morza? Czy też świeże oscypki z żurawiną prosto od górala? ( ͡º ͜ʖ͡º) No to świetnie. Byłem ostatnio w Ustroniu na urlopie. Typowy dzień rozpoczynałem od dwóch kanapek, potem kilka godzin w górach, następnie obiad za 50zl i na kolację jakiś oscypek z boczkiem od babki obok Wisły. Któregoś dnia z różową pojechaliśmy na
Chciałbym jutro pojechac gdzieś w Beskidy, żeby ogladac zaćmienie księżyca i skoro i tak biorę dzień wolny, to chciałbym przy okazji gdzieś popływać, czy są gdzieś w okolicy #bielskobiala #ustron #wisla jakies fajne miejsca? Skąd dobrze będzie obserwować to zaćmienie?
#zacmienieksiezyca #plywanie
#zacmienieksiezyca #plywanie
Witam. Wie ktos moze #jakdojade z #katowice do #istebna komunikacją zbiorową?
Wolam #wisla #ustron #beskidy #beskidslaski
#komunikacjamiejska dla lepszego zasiegu
Wolam #wisla #ustron #beskidy #beskidslaski
#komunikacjamiejska dla lepszego zasiegu
- 1
@bemol14: Jest jeszcze Jawor w Jaworzu. Okolica ładna, spokojna. Blisko do centrum Jaworza, taka klimatyczna sanatoryjna wioska, no i do centrum Bielska. Można wyskoczyć na balet lub kolację z winem, a wrócić taxi za 50zl.
- 18
54224 - 54 = 54170
Będę tego jutro żałował, po przebitej opinie i 10 dniach przerwy, dziś za daleko zajechałem jak na mój standard xD
#ustron
W
Będę tego jutro żałował, po przebitej opinie i 10 dniach przerwy, dziś za daleko zajechałem jak na mój standard xD
#ustron
W
źródło: comment_1rBZUPbjw4GEU0oJNreUEKTuitFGGunp.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 2
Ej Mirki i Mirabelki jadę za jakiś czas do Wisły na tydzień. Jakieś polecenia co koniecznie tam lub w okolicy odwiedzić a przed czym się ustrzec?
#wisla #ustron #podroze #kiciochpyta
#wisla #ustron #podroze #kiciochpyta
- 1
@ravenking: Hmm byłem tam zimą ale chyba nawet teraz polecę schronisko Telesforówka, niedaleko masz rezydencję prezydencką, można zwiedzić ale trzeba odpowiednio wcześniej taką chęć zgłosić (służby muszą cię sprawdzić).
- 2
Tak jak pisze @dzieju41 jeżeli chcesz zwiedzić Zameczek to musisz to wcześniej zgłosić. Warto zapytać w lokalnym PTTK - ja wybrałem się z nimi na wycieczkę objazdową po Wiśle i okolicach - można trochę "liznąć" wiedzy o okolicy, a później w miarę możliwości zgłębiać. Myślę że warto wybrać się do źródeł Wisły i na Baranią Górę. Jeśli lubisz to warto zajrzeć do Muzeum Beskidzkiego. No i góry, góry, góry... W zależności
#ustron spotkał ktoś z was kiedyś taką starsza Panią, na oko 50-60 lat, która sobie rekreacyjnie jeździ na rowerze (głównie na alei legionów? Zawsze jak ją mijam to się uśmiecham, skubana dziennie robi po 50km jak nic xD Zazdroszcze i podziwiam taki styl spędzania wolnego czasu w tym wieku (。◕‿‿◕。)
3
Adrian Sikora: „Usłyszałem, że jestem za słaby na reprezentację” –

Pamiętacie Adriana Sikorę? Ciekawy wywiad z byłym napastnikiem Groclinu i Realu Murcia m.in. o Dyskobolii, Beenhakkerze i o śląskim futbolu.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
@breskali: hałdy macie na Murckach
Bytomskie hałdy































#gory
bo ja tam robiłem tylko zwykły trekking