Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 1
@Lukasz101002 jeden rabin powie tak, drugi powie nie. A poważnie, to na 99% powinno dotrzeć
- 111
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@Skorines: co to test na brzuszek?
:D hehe
- 1
konto usunięte via Android
- 0
@pyrpl jeśli mieszkasz w XX to wszystko jest ok
- 0
@AwizisieAkat: i zajebiscie
konto usunięte via Android
- 2
#kurier #ups #kiciochpyta
Ile będzie szła przesyłka UPS standard? Mam na trackingu pierwszy krok czyli zamówienie przetwarzane.
Ile będzie szła przesyłka UPS standard? Mam na trackingu pierwszy krok czyli zamówienie przetwarzane.
@SzalonyAndrzej: 1 dzień
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 0
@mmmz: kilka razy do nich dzwoniłem i bez problemu łączyło z człowiekiem.
Jak Cię nie zastanie, to dostarczy do jakiegoś punktu np. sklep, kiosk itp.
Jak Cię nie zastanie, to dostarczy do jakiegoś punktu np. sklep, kiosk itp.
- 1
Sprawdziłem parę ścieżek na helpdesku i zawsze trafiam na automat.
A już konieczność recytowania do automatu nr listu przewozowego to jest jakieś nieporozumienie.
A już konieczność recytowania do automatu nr listu przewozowego to jest jakieś nieporozumienie.
@salvador5000 Dzwonisz na infolinię, kurier następnego dnia jedzie po paczkę do punktu i przywozi na terminal żeby kolejnego dnia spróbować jeszcze Raz do Ciebie doręczyć czyli kolejna próba w sumie za 3 dni od pierwszej.
- 0
@MichalQ20 dziękuję. Już ją odnalazłem. Na szczęście nie daleko. Pozdrawiam.
- 1
Mam problem z UPS. Wysłałem paczkę do Włoch w czwartek, do dzisiaj godziny 1 w nocy tracking działał bez problemu, paczka była w okolicach Mediolanu. Teraz jest status 'ready for ups' czyli taki jak przed odbiorem paczki przez kuriera. Przesyłka ma być doręczona do wtorku jak było napisane wcześniej. To jest chwilowy błąd czy interweniować? #kurier #kurierzy #ups
No i w poniedziałek się zacznie.
Zlapkuriera.pl twierdzi, że na paczkę czekają i jej nie mają. Wpis na śledzeniu paczki w ups i po telefonie mówi, że paczka w Elblągu siedzibie zlapkuriera.pl jest doręczona. Komu wierzyć?
Co radzicie robić w poniedziałek? Myślę, że pojadę do Elbląga we wtorek jak nie znajdzie się paczka.
Opis
Zlapkuriera.pl twierdzi, że na paczkę czekają i jej nie mają. Wpis na śledzeniu paczki w ups i po telefonie mówi, że paczka w Elblągu siedzibie zlapkuriera.pl jest doręczona. Komu wierzyć?
Co radzicie robić w poniedziałek? Myślę, że pojadę do Elbląga we wtorek jak nie znajdzie się paczka.
Opis
źródło: comment_qEfkNC7Fy74FNu6knD3H2xmlbBgJbxN5.jpg
PobierzMirki trochę ostrzegam przed ups i wysyłkami paczek do Niemiec.
Pytałem o to tu. http://www.wykop.pl/wpis/28795645
Nie byli w stanie znaleźć domu w miejscowości OBERDERDINGEN. (listonosz nie ma problemu).
Z racji tego, iż wysłałem przez złap kuriera odesłali do Elbląga. Mimo kilkukrotnych telefonów do ups i nawet nic nie wspominali, że do złap kuriera wyślą. Jutro znów dzwonienie do złap kuriera i ciul wie kto to i gdzie to...
Pytałem o to tu. http://www.wykop.pl/wpis/28795645
Nie byli w stanie znaleźć domu w miejscowości OBERDERDINGEN. (listonosz nie ma problemu).
Z racji tego, iż wysłałem przez złap kuriera odesłali do Elbląga. Mimo kilkukrotnych telefonów do ups i nawet nic nie wspominali, że do złap kuriera wyślą. Jutro znów dzwonienie do złap kuriera i ciul wie kto to i gdzie to...
- 4
Coś się potentegowało..
NAS Netgear ReadyNas z softem Raidator 6.9.1, podłączony do UPSa APC Back 350 po usb
Spamuje w kółko
NAS Netgear ReadyNas z softem Raidator 6.9.1, podłączony do UPSa APC Back 350 po usb
Spamuje w kółko
System: UPS UPS (Back-UPS CS 350) battery is low. System will shut down soon.
źródło: comment_2Zfr6oll2fQrs4W4E9jgIhlKeMCOSYIf.jpg
Pobierz- 1
battery.runtime: 7
battery.runtime.low: 120
@hrumque: Ale NUT coś nie rozpoznaje pojemności baterii. Masz ustawioną wartość LOW na 120 stąd zamyka Ci system... bo z kolei pojemność baterii wyliczona jest na 7 sekund? Weź podłącz tego UPSa pod oryginalny soft APC i zrób mu parę testów. Może mu pomoże. Ew. może daj mu override.battery.runtime.low = 3 ?
- 0
@hrumque: Pytanie czy to nie problem z NUTem w samym sobie. Napisz do developerów NUTa lub poszukaj podobnych problemów. Podejrzewam, że sterownik po prostu pobiera to z dwóch różnych źródeł i dlatego jest problem. Ja używałem z NUTem jakieś dziwne UPSy i auto-shutdown nigdy nie działał poprawnie bo wartości remaining time zawsze były brane z sufitu i nie pokrywały się z tym co raportował UPS na wyświetlaczu. Rozwiązaniem było napisanie
- 2
@normanos: znam ten ból, gdzie prywatnie byś takiego czegoś nie przyjął. Ale w robocie gonią terminy więc pasuje jak najszybciej uruchomić maszynę i nie masz czasu 14 dni na walkę z kurierem i firmą z której to zamawiałeś. Postaw na innym przykręconym serwerze i dokręć z jednej strony tylko.
- 2
@pinczerus: Wątpię, że w fabrycznym pudełku. Tysiące serwerów do nas przychodziło i tysiące wychodziło i żaden nie miał tak uwalonego elementu : v
Miesiąc temu wysłałem lapka na serwis Lenovo, dzwonię i się pytam jak wygląda sytuacja i kiedy dostanę go z serwisu. Co się okazało ? Lapek do nich nie dotarł, na liście przewozowym z UPS nie ma nawet info, że kurier odebrał... Czeka na odbiór dalej... Oczywiście paczkę dałem mu do raczek...
Mam jedynie nadzieję, że się paczka odnajdzie - gdyż 3k w plecy będę :/
#kurierzy #kurier #
Mam jedynie nadzieję, że się paczka odnajdzie - gdyż 3k w plecy będę :/
#kurierzy #kurier #
@adam-molik: czyli dałeś kurierowi laptopa(powiedzmy że to był kurier xd) nie ma na to żadnych dowodów, UPC nic nie wie ?
- 0
@Jeffrey_M tak właśnie wygląda... Zobaczymy co odpisza, Dpd daje papierki do podpisania w UPS nawet jak pracowałem w firmie to potwierdzenie dostawało sie, jak wypełniało sie ręcznie - a tak nigdy
UPS PowerWalker po odłączeniu zasilania od razu się wyłącza. Akumulatory zmierzone, każdy ma po około 13,5 V.
Zrobiłem 10 sek. autotest akumulatorów. Po przełączeniu na baterie od razu wraca do zasilania sieciowego, a ups daje sygnał co 1 sek.
W czym może być problem?
#komputery #ups #pcmasterrace #elektronika
Zrobiłem 10 sek. autotest akumulatorów. Po przełączeniu na baterie od razu wraca do zasilania sieciowego, a ups daje sygnał co 1 sek.
W czym może być problem?
#komputery #ups #pcmasterrace #elektronika
- 1
@11pawlo: akumulatory padły.
Tak myślałem


























Pod uwagę biorę APC BX700UI, czy brać coś innego?
#pcmasterrace #ups