@TomqTomq: Autor pozostawił Ci dowolność w kwestii postawienia przecinka, więc w czym problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale biorąc pod uwagę krajobraz, to obstawiałbym jednak, że są w Laponii.
  • Odpowiedz
@ManWithOutNick a w Niemczech nie ma filmów z polskimi napisami bo robaki wolą po robocie u Pana Niemca chlać najtańszą wódę w swoich 10-osobowych pokojach. A Ukraińcy ludzie kulturalni, bilet do kina kupią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 510
Zamawiałem sobie właśnie obiad w ukraińskiej knajpie i słuchając wymiany zdań klienta z ekspedientką usłyszałem jak ta na jego "jak to jest po waszemu?" odpowiedziała mu z idealnym polskim akcentem "jakiemu naszemu jak ja już Polką jestem" i wzięło mnie na przemyślenie czemu tylu osobom ci Ukraińcy tak przeszkadzają gdy kwestią lat jest gdy będą z nich bardzo dobrzy Polacy, dla których miejsce urodzenia będzie pieśnią przeszłości.

#neuropa #4konserwy
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #ukrainiec #warszawa jechał pod prąd ulicą na Grochowie a potem z pretensjami do kierowców jadących prawidłowo, że ma się cofnąć. Wysiadł nawet z ukraińskimi obelgami ale szybko został spacyfikowany. Chyba do końca myślał, że jest u siebie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach