wpisy
Najnowsze
Archiwum
@Pooodi: W Łodzi złotówy typu DeDriver i Greencab oraz kilka mniej legalnych firm sprawdzają się o wiele lepiej. Miałam do tego pozytywne nastawienie bo rabaciki, szybko, wiem kto i czym mnie wiezie ale się okazało że o ile w innych miastach się wszystko sprawdza to w Łodzi sytuacja jest dramatyczna. Brak samochodów, ceny identyczne jak u konkurencyjnych złotówek, różniące się o całe kilka złotych.
U powyższych korporacji często jak kierowca
U powyższych korporacji często jak kierowca
@leeshay: Pieprzysz jak potłuczony, uber ma te same stawki w nocy a janusze liczą sobie od razu kilka razy więcej bo wybiła 22:00, jechałem 2 razy z czego raz za darmo zawsze nowym samochodem. passatem i octavią.
Uber cie nie oszuka bo od razu widzisz ile masz zapłacić a do tego kierowca będzie się bał kiepskiej oceny, janusze zawsze kombinują jak tu zrobić kogoś w ..uja.
Pewnie sam jesteś taksiarzem
Uber cie nie oszuka bo od razu widzisz ile masz zapłacić a do tego kierowca będzie się bał kiepskiej oceny, janusze zawsze kombinują jak tu zrobić kogoś w ..uja.
Pewnie sam jesteś taksiarzem
- 1
Skończyły się ref kody na 45zł i wróciły 25zł
#uber
Nadal aktywny kod ze strony:
https://newsroom.uber.com/poland/uber-blizej-ciebie-od-dzis-takze-w-katowicach-i-lodzi-w-calej-polsce-nowa-letnia-promocja/
#uber
Nadal aktywny kod ze strony:
https://newsroom.uber.com/poland/uber-blizej-ciebie-od-dzis-takze-w-katowicach-i-lodzi-w-calej-polsce-nowa-letnia-promocja/
- 0
@Akuku69: no i co? I tak leci 25zł z refa dla jakiegoś Mikołaja, pewnie to ty skoro wszędzie wrzucasz ten kod ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Majronn: nie, watpie by uber promowal swojego refa.
Jak wrzucasz refasz masz info od kogo, a jak zobaczysz w linku ktory ja podalem, nie ma imienia.
Nie, nie jestem zaden mikolaj
Jak wrzucasz refasz masz info od kogo, a jak zobaczysz w linku ktory ja podalem, nie ma imienia.
Nie, nie jestem zaden mikolaj
- 1
Jak sprawdzić w aplikacji #uber czy mam aktywna jakąś zniżkę? Przy próbie wpisania kodu pokazuje "jest już aktywna zniżka na tego użytkownika"
- 1
Mam #pytanie do uzytkowników #uber na #windowsphone
Chce uzyc ubera pierwszy raz i niestety mam telefon z WP. Po wcisnieciu skad chce zaczac kurs pojawia sie info o mnożniku taryfy mp. 1.5x który to mnoznik musze wpisac aby potwierdzic ze go akceptuję. I teraz kiedy go wpisuję za każdym razem mam komunikat "Please try again" i tak w kółko, nie jestem w stanie potwierdzic stawki.
czy
Chce uzyc ubera pierwszy raz i niestety mam telefon z WP. Po wcisnieciu skad chce zaczac kurs pojawia sie info o mnożniku taryfy mp. 1.5x który to mnoznik musze wpisac aby potwierdzic ze go akceptuję. I teraz kiedy go wpisuję za każdym razem mam komunikat "Please try again" i tak w kółko, nie jestem w stanie potwierdzic stawki.
czy
konto usunięte via iOS
- 2
- 0
mozna wpisac 2 cyfry, przecinek jest automatycznie dodany, ogolnie pomaga czekanie az mnoznik spadnie, bez sens niezlt
Mirki, mój kolega wyjechał już kupon na 45 zl z mojego polecenia, a ja nadal go nie dostałem. Jak to działa?
#uber
#uber
Mirki, kod na #uber o jak największej wartości poproszę ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
@GniewneKopytko: 5P13RD4L4J ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GniewneKopytko: UBERDLACIEBIE 50zl
J----e krakowskie złotówy - telefony rozłączone, wolą oglądać mecz, miast pracować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pora przerzucić się na Uber.
#krakow #taxi #uber #problemypierwszegoswiata #oswiadczenie
Pora przerzucić się na Uber.
#krakow #taxi #uber #problemypierwszegoswiata #oswiadczenie
- 2
Mircy, potrzebuję odwieźć dziś w nocy różowego na lotnisko w #gdansk . Ponoć w #uber są jakieś darmowe, pierwsze przejazdy. Czy dam radę ją odstawić i wrócić do domu w środku nocy za friko tym ubrem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Niby Czytałem, że bez problemu, no ale zastanawiam się, bo to w chooj długa trasa - 13 km, do tego w sobotę i w
@Alpharel: jakie cebulactwo. Pozdrawiam cieplutko
- 4
@Alpharel: w jedną stronę to może i taniej pojedziesz, ale tak żeby obrócić całkiem darmo to nie. Zwłaszcza że jak podasz w uber że jedziesz na lotnisko, to jak tam dojedziesz, skonczy sie kurs i będziesz musial na nowo zamawiac chyba.
edit: poza tym jest sobota, dzień meczowy, lato - spodziewaj się wieczorem wyższych stawek.
edit: poza tym jest sobota, dzień meczowy, lato - spodziewaj się wieczorem wyższych stawek.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Majronn: musisz być straszną s---------ą, skoro przerasta cię przeczytanie 3 zdań ze zrozumieniem. Dobrze, że już wakacje, odpoczniesz od polaka i pszyry
- 1
@CeZ_: to hasło się podaje przy rejestracji tylko, tak?
- 2
- 3
To norma w #uber że informuje o podwyższonych stawkach tak często? Środek tygodnia, zamawiam taksówkę o 3 w nocy i: "z uwagi na zainteresowanie podwyższone stawki, czy poinformować Cię jak spadną?" kliknąłem tak, zadzwoniłem po taksówkę w globie. po minucie uber informuje, że stawka spadła.
Taki trochę lisek chytrusek się wydaje.
Taki trochę lisek chytrusek się wydaje.
- 1
Coś mało pasażerów chyba, bo Uber daje bonusy za polecanie #uber
źródło: comment_jmaeozxL1HHFsYm0mpkYp4EjJSmGfymr.jpg
Pobierz@FredzIo: ale gorsza reputacja xD
- 1
@mekosx: moze prosciej. Uber jest legalny i nic mu nie mozna zrobic. A kierowcy jezdzacy zarobkowo dzialaja calkowicie nielegalnie. Przepisy sa bardzo klarowne. Uber sie do nich nie dostosowal, ani kierowcy wiec lamia prawo. Istnieja bardzo dokładne regulacje dotyczące zarobkowych przewozów, a my sie do nich nie zastosowalismy i popełniamy wykroczenia. Przestancie powtarzac te bajki ubera ze jest nieuregulowany prawnie. Regulacje sa, ale my ich nie przestrzegamy. I wszyscy rozsadni
@Komornickus: nie wiem czy wiesz ale między katowicami, a pyrzowicami jest jakieś 30km
@Komornickus: Uber na lotnisko jakoś 70-90zł
konto usunięte via iOS
- 1
@typowa_zielonka: mam to zgrane i słucham czasem jak jeżdżę po pasażerów xD
taktyk
- 2
Mirasy, czy jadąc uberem można ustalić trase opierającach sie na kilku punktach ? Muszę pojechać pod trzy różne adresy, a nie wiem czy da rade to załatwić przez #uber . W apce można tylko jeden adres docelowy wybrać. Chciałem w końcu ich przetestować no i wykorzystać bon na 50zł
@ajfel nie musisz podawać adresu docelowego w aplikacji i możesz prowadzić kierowcę i poczuć się jak Krzysztof Hołowczyc
@ajfel tak jako jeden przejazd bo w uberze płaci się Za zamówienie, kilometry i czas. Więc stojąc będzie Ci uber naliczał czas wiec nie ma problemów. Żeby kierowca chwilę poczekał.



























Taksowkarze jezdzacy dla Ubera tez lamia, lub jezdzac lamaliby prawo, bo nie wolno rejestrowac trasy i naliczac oplaty za przejAzd urzadzeniem bez homologacji, ktorym jest telefon. Za to tez mogliby dostać ogromne kary i sankcje z urzedu skarbowego.