Czy jesli w #uber mam cenę X-Y to zapłacę w tym przedziale bankowo czy moze byc droższy przejazd?
Sory ale uberowy noob here
Sory ale uberowy noob here
wpisy
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: comment_D9kpivqdTOPhMiNKvE7vcMDSJSyQwshz.jpg
PobierzZobaczymy jaki ma czas reakcji :D