Czy jesli w #uber mam cenę X-Y to zapłacę w tym przedziale bankowo czy moze byc droższy przejazd?
Sory ale uberowy noob here
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #windowsphone

W momencie gdy mam potwierdzić wyższa stawkę poprzez "przepisanie jej" (np. 2,5), cokolwiek bym nie wpisał - pojawia się błąd, że wpisałem źle. Próbowałem różne kombinacje, wpisywać przecinek etc. Nic nie pomaga.
Ktoś coś?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uber #promocje
mirki, nigdy nie korzystałem z ubera jeszcze. Mam kupon na ileś tam. Karta podpięta ( szkoda ze paypala sie nie da)
Czy ten kupon sam sie uaktywnia na pierwszy kurs z automatu?
W aplikacji itaxi np trzeba bylo w somysle ustawic platnosc aplikacją by działały. Czy tu jest wsio z buta czy tez trzeba cos ustawiac ?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja cebulowa metofda na mnoznik podejsc 300m dalej ;d ostatnio w lodzi na dworcyu mi dalo chyba 2.4 a 300-350m dalej bylo git tylko musialem poczekac chwile na przyjazd. poprzesuwaj te pinezke na mapie i sobie obczaj jakie masz rejony wolne
  • Odpowiedz
Wiec pytam co z Ukraińcami jeżdżącymi w uber w Warszawie


@leeshay: Dostają złe komentarze i już nie jeżdzą, albo okazuje się, że i tak taki Ukrainiec jest lepszy, niż rodowity Pan Złotówka i po prostu sobie jeździ.
  • Odpowiedz
@u-cichego: No wiadomo, że jeden przejazd to jest nic i to jest nie do wykrycia. Ale jakby się trzymać ściśle prawa to od każdego dochodu powyżej kwoty wolnej od podatku powinieneś odprowadzić podatek. A żeby zarobić w ten sposób musisz się dostosować do ścisłych regulacji.
Takie są przepisy, a w praktyce przecież mnóstwo jest nielegalnych sieci taxi, jest Uber itd. Jakoś sobie radzą, a w tarapaty wpadają nieliczni.
  • Odpowiedz
Do ilu kont mogę dodać jedną kartę i co jak przekroczę?
Jak mam kupon na 45 zł i 25 zł to który zejdzie najpierw?
#uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jannekk: teoretycznie tak,
Kartę podłączysz do max 5 kont, więc jej już nie podłączysz.
A druga sprawa jak będziesz nadużywać to ją kompletnie zablokują.
  • Odpowiedz
#mytaxi #itaxi #uber

Mam kody po 50 zl do mytaxi, a musze podjechac z Warszawy na Modlin, kurs okolo 100 zl, myslicie ze zgodza mi sie podzielic to na "dwa przejazdy" czy kierowcy to robi roznice?

Kurde w stresie jestem bo mam modlinbus spod palacu o 20:10, wg rozkladu ma przybyc o 20:55 pod terminal, a mi bramki zamykaja o 21:10 i nie wiem jak sie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuba: Zupełnie odradzam mytaxi. Może w KRK, ale za trasę która normalnie kosztuje ~20zł, ostatnio kilkukrotnie płaciłem w okolicach 40zł... Przyjeżdżają tam jakieś dziwne taksówki bez korpo i ceny mają maksymalnie zawyżone.
Jeśli normalnie taksa kosztuje 100zł, to z nimi pewnie wyjdzie z 200zł...
  • Odpowiedz
Mirki, chciałbym zacząć jazdę z #uber - na początek mam jakąś zniżkę do 25 zł za wpisanie kodu. Obliczyłem, że trasa powinna wynieść ok 35 zł. Czy to oznacza, że zapłacę za nią 10? Ta zniżka sama się zaczytuje? Czy jak to działa dokładnie?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polubiłam #uber. Godzina 5:30, trzy korpo-taryfy odmawiają przysłania samochodu, bo niczego nie mają w okolicy (na północy Krakowa, żadne zadupie, 15 min od Rynku). Uber przyjechał w 6 minut, zawiózł na lotnisko i skasował 30 zł za trasę, która taryfami wychodzi mi koło 40-50zł.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, pytanie mam. Czy może ktoś z #krakow korzystał z #uber i jest w stanie mi potwierdzić, że mnie szybciutko zgarną powiedzmy o 4:20 w nocy? Pytam, bo mam dosyć ważny wyjazd i nie chcę żeby się okazało w ostatniej chwili, że jednak się nie wyrobią lub coś pójdzie nie tak.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NanMin: dzwoniłem potem po icara i jeszcze jedno korpo, po kolejnych 10 minutach znalazł sie icar, pierwszy raz mi się tak zdarzyło. Jakieś 3 miesiace temu w czwartek o 4:30 icara miałem w 2 minuty także nie musisz martwić na zapas
  • Odpowiedz