Wpis z mikrobloga

Mircy, potrzebuję odwieźć dziś w nocy różowego na lotnisko w #gdansk . Ponoć w #uber są jakieś darmowe, pierwsze przejazdy. Czy dam radę ją odstawić i wrócić do domu w środku nocy za friko tym ubrem? ( ͡º ͜ʖ͡º) Niby Czytałem, że bez problemu, no ale zastanawiam się, bo to w chooj długa trasa - 13 km, do tego w sobotę i w środku nocy, więc cykam...
  • 20
@Alpharel: w jedną stronę to może i taniej pojedziesz, ale tak żeby obrócić całkiem darmo to nie. Zwłaszcza że jak podasz w uber że jedziesz na lotnisko, to jak tam dojedziesz, skonczy sie kurs i będziesz musial na nowo zamawiac chyba.

edit: poza tym jest sobota, dzień meczowy, lato - spodziewaj się wieczorem wyższych stawek.
@Chicane: kurs konczy sie kiedy kierowca go zakończy a nie przy dojezdzie na miejsce.
@Alpharel: jest kupon na 50zl od Ubera:
UberDlaCiebie
(Nie ref)
Policz sobie trase na ich stronie na lotnisko i z powrotem ale nie pozegnasz ja w oknie cZy odprawie bo to kupon jednorazowy, niewykorzystana kwota przepada
@Alpharel: jak poprosisz kierowcę na początku że będzie kurs tam i z powrotem to nie będzie problemu, @Chicane: większej bzdury nie słyszałem, to kierowca kończy kurs wtedy kiedy pasażer wysiada, robiłem kursy z kilkunastoma przystankami i nie było problemu
@Alpharel: i to jest właśnie ten cały uber - cebulaki, kombinatorzy i cwaniaki. podwieźć dupę w środku nocy w komfortowych warunkach tam i z powrotem za darmochę.

dam wam protipa: pozakładajcie sobie kilka kont, podepnijcie kilka kart, kilka e-maili i powpisujcie tam swoje kody: można długo jeździć za darmo. im więcej osób tak zrobi, tym szybciej uber #!$%@?.