#uber no i w p---u poszła użyteczność Ubera
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via iOS
- 2
@mario972: ale ogromne są te okręgi przecież, ja mam max 4 kursy w miesiącu poza czarną linię i max 1 poza czerwoną. To gdzie Ty jeździsz?
nie mogę usunąć karty płatniczej z profilu, nie ma takiej opcji, jedynie edytować. ktoś też ma taki problem? #uber
- 0
@Blue_PSH w tym problem, że nie ma, ani w aplikacji, ani na stronie. podejrzewam, że ta opcja pojawia się gdy są dodane conajmniej dwie karty
@nastaremilion faktycznie nie ma, w sobotę to robiłem, ale może było tak jak piszesz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Skoro użytkownik może wybrać kierowcę z którym będzie podróżował bazując na średniej ocenie enduserów
@Verbatino: nie może
- 2
Z Uberem zawsze powinieneś mieć możliwość otwarcia aplikacji i akceptacji zleceń. W ostatnim czasie wystąpił błąd techniczny dotyczący aplikacji, co nie spełniło najwyższych standardów, które sobie postawiliśmy.
Naprawiliśmy problem i chcielibyśmy Ci to wynagrodzić! Dodaliśmy dodatkowy bonus do Twojego zestawienia płatności, który otrzymasz razem z najbliższym przelewem. Jest on już teraz widoczny w Twoim zestawieniu pod nazwą "Oznaka naszego zaangażowania w niezawodność". W ten sposób chcemy pokazać Ci, że widzimy pojawiające się problemy
Naprawiliśmy problem i chcielibyśmy Ci to wynagrodzić! Dodaliśmy dodatkowy bonus do Twojego zestawienia płatności, który otrzymasz razem z najbliższym przelewem. Jest on już teraz widoczny w Twoim zestawieniu pod nazwą "Oznaka naszego zaangażowania w niezawodność". W ten sposób chcemy pokazać Ci, że widzimy pojawiające się problemy
- 6
#uberoslo
Godz 18:45 rozpoczynam poniedziałkowa zmianę w #uber!
Dzisiaj byłem w moim zaprzyjaźnionym salonie samochodowym porozmawiać o kolejnym aucie. Tak, dobrze słyszycie powoli szykuje sie do kolejnej zmiany.
Moze Mirki z #motoryzacja podpowiedzą mi jakiś model autka.
Szukam czegoś wygodnego dla mnie i pasażerów, czegoś luksusowego, moze mały suv? Cena do 600k nok. Osobiście myślałem nad Lexusem NX300h w fSporcie, ale za dużo na nim stracę.
Godz 18:45 rozpoczynam poniedziałkowa zmianę w #uber!
Dzisiaj byłem w moim zaprzyjaźnionym salonie samochodowym porozmawiać o kolejnym aucie. Tak, dobrze słyszycie powoli szykuje sie do kolejnej zmiany.
Moze Mirki z #motoryzacja podpowiedzą mi jakiś model autka.
Szukam czegoś wygodnego dla mnie i pasażerów, czegoś luksusowego, moze mały suv? Cena do 600k nok. Osobiście myślałem nad Lexusem NX300h w fSporcie, ale za dużo na nim stracę.
- 3
Komentarz usunięty przez autora
- 8
zawsze dbamy o to, by korzystanie z aplikacji Uber było niezawodne. Ostatnio podczas zamawiania spotkały Cię problemy techniczne, a to nie powinno się zdarzyć.
By wynagrodzić i zrekompensować te trudności przygotowaliśmy dla Ciebie 50% zniżki na dwa kolejne przejazdy Uberem. Po prostu przejdź do zakładki Zniżki w aplikacji i dodaj kod promocyjny POLSKAOUTAGEKOD a za dwa kolejne przejazdy zapłacisz połowę ceny.
Zasługujesz na niezawodne przejazdy przez cały czas. Ciężko pracujemy, by mieć pewność,
By wynagrodzić i zrekompensować te trudności przygotowaliśmy dla Ciebie 50% zniżki na dwa kolejne przejazdy Uberem. Po prostu przejdź do zakładki Zniżki w aplikacji i dodaj kod promocyjny POLSKAOUTAGEKOD a za dwa kolejne przejazdy zapłacisz połowę ceny.
Zasługujesz na niezawodne przejazdy przez cały czas. Ciężko pracujemy, by mieć pewność,
@samerowski: jeśli uważasz, ze to fajne warunki jak na Warszawę...
@samerowski: do niedawna wszystkie te spółdzielnie brały 30% od utargu i zapewniały samochód wraz z paliwem a tutaj oddajesz praktycznie polowe tego co zarobisz i musisz zatankować samochód. nawet nad tym nie myśl
Dyskusja na grupie osiedla. Pamiętajcie mirki, że jak kupujecie mieszkanie, to znaczy, że wszystko na co wydajecie pieniądze powinno być jak najdroższe. #rakcontent #uber
źródło: comment_Kt09WscHQ3jfiLLWngv9IsjfruuIufb5.jpg
PobierzNigdy wcześniej nie szukałem jakoś szczególnie informacji o Ubrze, nie używam bo nie muszę.
Youtube postanowil mnie edukować sam z siebie czy ktoś zapłacił żebym miał to w wybranych ?
Wytłumaczy ktoś? (bez rozpętywania dyskusji kto lepszy Uber czy Taxi, interesuje mnie czemu widzę propagandę jednej strony).
#uber #afera #youtube
Youtube postanowil mnie edukować sam z siebie czy ktoś zapłacił żebym miał to w wybranych ?
Wytłumaczy ktoś? (bez rozpętywania dyskusji kto lepszy Uber czy Taxi, interesuje mnie czemu widzę propagandę jednej strony).
#uber #afera #youtube
źródło: comment_fM2P8G8onXSO0VD8dK7yG38PEEg5TiLV.jpg
Pobierz- 0
Uber jest wspierany przez google więc było by dziwne jak by google podsuwał Ci filmiki gdzie ktoś obraża ubera
@jabolsy: Nie tylko przez Google, ale też przez M$ i Arabię Saudyjską I pewnie kilka innych firm
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Głupie pytanie - jak skorzystać z ubera? Jest jakaś aplikacja czy strona internetowa?
#uber
#uber
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LiberalnyLibertarianin: zapłaciłeś 3,5 zł a samorząd pewnie dorzucił ze dwa razy tyle. Bardzo liberalny libertariański komentarz.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Bez_Komentarza ja tą taxi jechałem tylko dlatego, że miałem kod na -30zł bo tak to bym nigdy nie korzystał ze zwykłych taxi. Ale cena 2x większa to jakieś nieporozumienie
@sadamz: i droga 2x dluzsza
#uberoslo
podsumowanie weekendu
łączna ilośc przejazdów 32, ilośc spędzonych godzin za kołkiem 11,5, po odliczeniu kosztów paliwa na konto wpłynie 5523,12 nok co daje całkiem ciekawy wynik! Ciagle padają pytania co z podatkiem, mam otwarta działalność gospodarcza i z podatkiem rozliczam sie co kwartał. Wysokość podatku to 28% i muszę sie pilnować aby nie przekroczyć tej kwoty. Wiec z tych 5k nawet płacąc podatek zostaje niezła sumka, jak na kilka
podsumowanie weekendu
łączna ilośc przejazdów 32, ilośc spędzonych godzin za kołkiem 11,5, po odliczeniu kosztów paliwa na konto wpłynie 5523,12 nok co daje całkiem ciekawy wynik! Ciagle padają pytania co z podatkiem, mam otwarta działalność gospodarcza i z podatkiem rozliczam sie co kwartał. Wysokość podatku to 28% i muszę sie pilnować aby nie przekroczyć tej kwoty. Wiec z tych 5k nawet płacąc podatek zostaje niezła sumka, jak na kilka
- 730
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 480
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via iOS
- 154
#uberoslo z ciężkim sercem wróciłem do deszczowego #oslo, takie lato tego roku w #norwegia.
Wczoraj zrobiłem pierwsze kilka godzin za kołkiem, dzisiaj siadam na kolejne kilka godzin, hajs musi sie zgadzać! Tym bardziej ze p-------------m kulka grubych k nok w Polsce.
Podczas podróży promem wpadłem na mały pomysł, zastanawiam sie czy nie zrobić maratonu 24h w #uber?
Myślałem o rozpoczęciu w
Wczoraj zrobiłem pierwsze kilka godzin za kołkiem, dzisiaj siadam na kolejne kilka godzin, hajs musi sie zgadzać! Tym bardziej ze p-------------m kulka grubych k nok w Polsce.
Podczas podróży promem wpadłem na mały pomysł, zastanawiam sie czy nie zrobić maratonu 24h w #uber?
Myślałem o rozpoczęciu w
źródło: comment_pIyt8YjbgGczqh2tzXNQ94S3OYiEczXT.jpg
Pobierz@andrzej89 to co wymieniłem to podstawowe koszta o jakich trzeba wiedzieć rozważając wejście w ten biznes. Mój komentarz nie miał na celu d-----ć @localgoodness a jedynie zwrócić uwagę na to, że przejaskrawia rzeczywistość, a takie pelikany jak ty, to łykają.
- 2
@artur1792: szkoda strzępić ryja mireczku- on już swoje wie, a my tu tylko hejtujemy przedsiębiorczych Polaków na obczyźnie!
- 0
@Jaro070: właśnie żaden z nich nie działa...
MaciejMaz1



























#uber #warszawa