Wpis z mikrobloga

#uberoslo
sobota, #nocnazmiana czas na przerwę. wiem w Polsce jak w lesie, zaraz bym został opluty i obrzucony gownem przez złotowy, a tutaj spotykamy sie na "okrągłym K" napijemy sie darmowej kawy spalimy fajkę i dalej za kółko.

iPad i Spotyfi robi furorę, link do playlisty tutaj
https://open.spotify.com/user/mironbanks/playlist/32y1Gcur9y8ReONCEnP5KI

Dzisiaj zostałem zatrzymany przez politi, otworzyłem okno, stwierdzili UberBlack!? Ja kiwnąłem tylko głowa i pojechałem dalej. Po tej sytuacji doszedłem do wniosku ze A4 traktują jako limo, wiec teraz bede ubierał garnitur i jestem bezpieczny ( ͡ ͜ʖ ͡)
#uber #zagranico #norwegia #emigracja
Pobierz
źródło: comment_2jA530uZKiPeHpm7OXUbIdt4gGADPC8s.jpg
  • 13
@localgoodness: wczoraj (chyba) w tak czy nie jakiś taksówkowy janusz objaśniał jaki to uber zły, bo paragraf, bo bez licencji, bo nie płaco podatków, bo nie zdajo egzaminu z topografii, bo Orban taki dobry że zdelegalizował ubera, bo ..

Heh, daleko nam do zachodnich standardów
@localgoodness: @brmstufldigart: @darck: wczoraj zalało autostradę w Oslo i stałem 3h czekając na udrożnienie drogi... Gadałem z taksiarzem z pakistanu. Mówi, że nie ma żalu do ubera bo każdy kombinuje jak może, ale przez ubera musi napierdzielać po 14h żeby zarobić to co kiedyś robił w 8h (~50k kr miesięcznie). Stwierdził, że otworzy fastfooda i szuka lokalu bo tak długo nie da rady