via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#uber #bolt #pytanie #pytaniedoeksperta

Uber oraz Bolt zaczęły mi odrzucać płatność kartą. Mam informację, że ten rodzaj płatności nie może być zrealizowany. Karta nie ma żadnych limitów i normalnie działa. Ktoś wie w czym problem?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żeby zostać partnerem musisz sobie wyrobić licencję na przewóz osób. Do tego wpis taxi w dowód auta, czyli wyższe OC.
  • Odpowiedz
Hej Mirki. Co myślicie żeby zrezygnować z pracy na pół etatu na weekendy i założyć własną działalność. Pracuje na cały etat w tygodniu. Dorabiam sobie w weekendy ale wkurza mnie że roboty najwięcej jest latem jak ja chcę na ryby jeździć itd. płacą słabo. Szkoda weekendów. Mógłbym sobie jeździć uberem po pracy (mieszkam w centrum miasta xd) albo kupić busa i rozwozić paczki dla inpostu w weekendy. Albo to i to xd
Simfecstio - Hej Mirki. Co myślicie żeby zrezygnować z pracy na pół etatu na weekendy...

źródło: comment_1619386796gLhBh5TbsJDMVbJejkKwpS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wytłumaczy mi ktoś, dlaczego do uber eats, rozwożenia jedzenia - wymagają 5 drzwiowego sedana? I mój 3 drzwiowy hatchback nie może być dopuszczony? XD #ubereats #uber
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do kurierów uber eats, wolt, bolt food. Czy mogę jeździć z włączonym uberem i woltem albo uberem i boltem jednocześnie i czekać na zamówienia z dwóch aplikacji mając jedynie torbę ubera i będąc ubranym normalnie a nie w jakieś kurtki woltów itp? Dodam ze jeździłbym na rowerze #ubereats #uber #wolt #bolt #boltfood
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, aktualnie w #ubereats jest dobra promka. 1+1 gratis, a dodatkowo 60% zniżki. Niestety promka 1+1 jest tylko do piątku, a ja sobie właśnie na piątek chciałem zamówić coś z tej promki. Moje pytanie brzmi - czy normalnie mogę zamówić sobie posiłek na aktualnej promce teraz, a poprosić o dostawe w piątek i sobote? Widze, że uber eats daje taką opcje, ale nie wiem czy to przejdzie :/

Ogólnie polecam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce dzisiaj zamówić ubera na 22 kwietnia, wybieram date, godzine miejsce odbioru i miejsce docelowe i wyskakuje mi komunikat "mozesz sprobowac zamowic przejazd na zadanie lub wybrac inne miejsce odbioru" ocb?
#uber #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zacząłem dzisiaj pracę na #boltfood jako kierowca, odpaliłem appke koło 16:30 i dotąd nie mam nawet jednego zamówienia, a jeżdżę po #warszawa Czy ktoś tu pracował w bolcie i jest w stanie powiedzieć czy to normalne? No i pytanko czy może bolt najpierw traktuje jako priorytet rowerzystów bo nie musi im płacić kilometrówki jak w przypadku kierowcy z samochodem?
#bolt #uber #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FiFaFoFum: a jesteś pewny, że masz aktywne konto? Z tego co kojarzę Bolt Food ma obecnie wyłączoną aktywację nowych kierowców.
Stawki kilometrowe chyba są takie same dla rowerzystów i kierowców, przynajmniej w Uber Eats tak jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oprócz mnie ma ktoś problem z zamówieniem Uber? Żadna metoda płatności nie przechodzi,nawet ma nowym koncie.

#ubereats #uber
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szr1h: Bolt i Uber opłacają się tylko w określonych warunkach. Jeżdżę po Śląsku od tygodnia i jest to zarówno mój pierwszy tydzień jak i ostatni. Niestety nie swoim autem wiec muszę się dzielić 50/50, co sprawia, że w przeliczeniu stawki godzinowej wymiotuje przez okno tego samochodu.
  • Odpowiedz
@ray1902: W WOMPie jest średniowiecze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak chcesz w miarę sprawnie i w jednym miejscu to spróbuj zadzwonić i zapytać w Centrum Medycyny Pracy (Aleja Kraśnicka 35)
  • Odpowiedz