Czy w Katowicach działa Uber? W internecie można znaleźć sprzeczne informacje, a sama aplikacja drugi dzień z rzędu zwraca błąd przy próbie skorzystania z przejazdu w tym mieście.

#katowice #uber
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

UOKiK poparł Ubera, widać #dobrazmiana czasem potrafi być dobra, bo przecież zawsze mogli zrobić jak na światłym zachodzie. Mają u mnie plusa.

UOKiK: ,,Naszym zdaniem wejście Ubera na polski rynek jest korzystne dla konsumentów, którzy mają większy wybór, a także dla konkurencji – poprzez zwiększenie presji"

Ot, ten wspaniały wolny rynek. Już nawet Wokulski w ,,Lalce" to rozumiał. Na zachodzie widać są w tyle, w stosunku do naszej dziewiętnastowiecznej literatury.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do oddania kupon na 140zł (2x70zł) na Ubera (tylko dla nowych kont). Losowanie jutro rano za pomocą mirkorandom wśród plusujących.

#uber #rozdajo
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moi drodzy, możecie dać jakieś protipy odnośnie #uber ? Chciałbym zostać kierowcą i dorobić sobie w wolnych chwilach. W sumie to nawet nie tylko protipy ale generalnie jak wygląda cały proces zakładania konta, ile trwa itp.
Z góry podziękował.

btw. Polska strona Ubera jest jakaś mega uboga i odnosi do błędów. Mam nadzieję, że to się zmieni.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grigoryi: jak masz swoje auto + jestes studentem/pracujesz na umowie gdzie indziej, to ta robota to najlepsze co może się trafić. Ale od początku:
Załatwiasz sobie zasw. o niekaralnosci, zaśw. o punktach karnych z komendy, w miedzyczasie jak czekasz idziesz do pośrednika (ja mam a4), opisujesz mu swoja sytuacje i on ci wylicza jaka forma rozliczania bedzie najkorzystniejsza (ja mam umowe zlecenie i jest to najlepsza opcja ze względu na
  • Odpowiedz
Halp. Dostalem kod od play na 100zł na dwa przejazdy uberem. Świeżak jestem i nie wiem jak je wukorzystac. Wystarczy zamowic i o nic sie nie martwic? Do konta ubera dodalem konto bankowe, ktore prawie zawsze jest puste (mialo byc oszczednosciowe, ale zawsze caly hajs przewalam ( ͡° ͜ʖ ͡°)) W dodatku na kuponie mam napisane "50 zl taniej". Zeby wykorzystac ten kupon musze miec kurs powyzej 50
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sutson: zamawiasz kierowcę i jedziesz. Kod się sam pobierze. Jak będzie kurs za 70 zł to płacisz 20 zł a jak będzie kurs za 10zl lub 49zl to nic nie płacisz. Dostałeś kod na 2 przejazdy po 50 zł. Musisz podpiąć kartę, debetowe lub kredytowa. Jak. Nie będzie kasy to uber cie poprosi o wyrównanie rachunku.
  • Odpowiedz
@Firel: Jeszcze nie weszli. Na dniach będą odpalać to zapewne, bodajże w czwartek dyrektor ubera na pl będzie dawać jakiś wykład na polibudzie.
  • Odpowiedz
Tak Uber i Overwatch Blizzarda reklamują się na Pax East. Jezeli zamawiałeś Ubera z dojazdem do lub z PAX East miałeś szanse trafić na jeden z tych samochodów.
#uber #reklamakreatywna

A tutaj fail jak ich samochód był w wypadku :D
http://kotaku.com/overwatch-ford-s650-supertruck-hit-a-car-at-pax-east-1772662266
E.....a - Tak Uber i Overwatch Blizzarda reklamują się na Pax East. Jezeli zamawiałeś...

źródło: comment_6BJQpMbRJZ6iUkoAAczrU2mhcSs0tg0I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: Oskarke niemożliwe jest mieć 180tys... nawet jakby wyruszył yariską 1 stycznia o północy to musiałby nią jechać non stop do tej chwili ok. 66km/h bez zatrzymania się nawet na sekundę od 1 stycznia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mekosx: @galarulez: Chciałem zapytać czy mogę jeździć dla ubera autem z 2009 roku,ile przykładowo można na tym wyjść miesięcznie (jeśli traktujesz to jak normalna robotę), jak z pasażerami (na mocy twojego doświadczenia) czy nie ma dymu itd, Jak wygląda sprawa z policją czy mogą się o coś dosadzić ?Czego potrzebuje aby zacząć -konto,dokumenty,apka ?
  • Odpowiedz
@PonuryMruk: Możesz, pasażerowie z reguły młodzi i mili, policja może się dosadzić do prędkości ale nie do ubera, żeby zacząć potrzebujesz zaświadczenie o niekaralności i o wykroczeniach drogowych, jeśli chodzi o kasę to zależy od wielu czynników m. in. od miasta i jak rozwiążesz sprawę z działalnością gospodarczą. Napisz PM
  • Odpowiedz