Wpis z mikrobloga

  • 11
#zalesie i trochę też #cebuladeals

Słowo wstępu:
#uber po podpięciu #androidpay jako domyślnej metody płatności daje zniżkę 10 x 10CBL na przejazdy do końca lutego dla wszystkich użytkowników. Szczegóły każdy sobie wygoogla jakby był zainteresowany.

No i tu zaczyna się #boldupy na fejsbuku bo jak to wszystkich skoro:
1. Trzeba mieć kartę Alior Bank/T-Mobile usługi bankowe/BZWBK
2. Trzeba mieć #android

Gul mi skacze jak czytam wpisy o nierównym traktowaniu klientów, dyskryminacji a wręcz łamaniu praw konsumentów xD No #!$%@? mać. Po pierwsze primo, to tylko te banki obsługują Android Pay. Po drugie primo, to akurat dogadali się z polskimi operatorem Android Pay, albo pewnie to jakaś globalna umowa a nie akurat z PayPala. Jakoś nikogo dupa nie piecze że "za płatność kartą Visa 10% zniżki". I po trzecie primo, ultimo! To jeśli do jasnej cholery z jakiś badań marketingowych by wyszło Uberowi, czy jakiegokolwiek innemu przedsiębiorstwu, że opłaca się dać zniżkę wszystkim co ich nick zaczyna się na C a kończy na 2 to tylko ich sprawa. Zwykła segmentacja klientów i koniec tematu. W Polsce jak w lesie.

Konkurs na memy z #polak uważam za otwarty
  • 8
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@apaczacz można "oszczędzić" 100 CBLi poinformowałem o promocji a nie pytałem o nią. Oświeć mnie jaki jest regulamin tego tagu. Czy dotyczy tylko zakupów z Azji?
  • Odpowiedz
@Crock92: ja jako moderator #cupdeals uważam że ten wpis nadaje się tutaj, ciekawa promocja której jeszcze nie było, warunki nie są takie super trudne do spełnienia, nie musisz karty kredytowej brać. Ja zazwyczaj za kurs uberem płacę 12-15zł więc mając 10zł zniżki jest to dla mnie -66%
  • Odpowiedz