@tallman: Przykład tego jak sra się na współpracownika xD tylko w piątek zrezygnowało 30 osob w samej warszawie po ogłoszeniu tych smiesznych ryczałtów. Mytaxi wyraźnie odcina się od swoich chlebodawców. Tak wiem chlebodawca to klient, ale taksówkarz to ich współchlebodawca xD
  • Odpowiedz
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Tomasztom jeszcze strona twierdzi, że sam kurs w Polsce kosztuje ponad 1000 Euro.
Trafiłem na nich wczoraj przez reklamę na YT - była profesjonalnie zdobiona, widać że mają kasę na promocję.
  • Odpowiedz
dobra sprawa jest taka, że zamówiłem pizze z uber eats i kierowca zakliknął, że zamówienie dostarczono, co nie jest prawdą, bo byłem w domu + nie dzwonił na komórkę. czy istnieje jakiś szybszy sposób na kontakt z tym ich supportem, niż te formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu piszą, że się ze mną skontaktują (bo mam podejrzenia, że oleją to ciepłym moczem).
#uber #ubereats
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@mikau: No jak się patrzy na czubek własnego nosa to tak ale czasami popatrzeć na to z innej perspektywy. Uber nie dzialalby i generowalby zysków gdyby nie eksploatacja imigrantów i łamanie prawa pracy i przepisów podatkowych. To nie jest wolny rynek. To jest dziki zachód :D
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 89
Kolejny przykład na to jak bardzo różnią się licencjonowani taksówkarze od nielegałów z Ubera czy Taxify. Właśnie widziałem pana złotówę uciekającego przed kontrolą policyjną na wysokości Muzeum Narodowego w Warszawie - uciekał Mostem Poniatowskiego w kierunku Pragi. Musiał mieć coś na sumieniu skoro zdecydował się uciekać przed nowiutką Kią Stinger - dziabnięty, bez ważnej licencji albo jeszcze co innego. Mam nadzieję, że go dopadną i przykładnie ukarzą.

Precz z uberem i taxify!
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pan licencjonowany taksówkarz z porannej ucieczki przed kontrolą został dupnięty na Pradze Południe, miał prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wołam plusujących mój wpis (wybaczcie, ale pomyślałem że mogą Was zainteresować losy uciekiniera)

@kola1703, @neger, @s3b4, @Eternal_Hunter, @gumpa_bobi, @Dawkins_Wszechwiedzacy, @daloma, @Seid, @deafpool, @matixrr, @3nter, @
  • Odpowiedz
Kurcze kiedys byla opcja zamowienia #uber na godzine, gdzie ona znikla? cos zmienili, jesli nie to prosze przypomniec jak to zrobic, wg istrukcji ubera gdzies powinien byc samochod z zegarkiem ale nie widze nic
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Blacksnow W aktualnej wersji aplikacji już faktycznie nie ma takiej możliwości. I powiem Ci szczerze, że to dobrze, bo zamawianie na godzinę nigdy dobrze nie działało. Kierowca nie miał pojęcia, że jest zamówiony na konkretną godzinę, tylko system automatycznie dodawał zlecenie "na już" z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie można było na tym polegać.

Na godzinę to polecam zwykłe taxi (tak, naprawdę to napisałem). :)
  • Odpowiedz
- Taryfa Mytaxi potrafi nocny kurs z przedmieść Warszawy, wart około 200 złotych, wycenić na 60 - mówi Rafał Piotr Jurek, przewodniczący NSZZ Solidarność Region Mazowsze Taksówkarzy Zawodowych M. St. Warszawa. - Koledzy w piątek masowo oddają koguty i kończą współpracę z korporacją.


XDDDDDDD

Nocny kurs czyli pusto na drogach, niskie spalanie, nawet niech przejedzie 20km w 30 minut a zrobi to pewnie dużo szybciej na przedmieścia to jaki ma koszt paliwa? Około
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaopaK: juz dawno przestałem jeździć taxi, uberem też. Odpalam Taxify i zanim kierowca do mnie dojedzie wiem ile zapłacę. Ostatnio z Marek na Sadybę do kina zapłaciłem 48zł XD Taksiarz by wziął ze 150-200zł
  • Odpowiedz
@Robert_K: Robercie taksówkarzu wiem ile płaciłem za kursy jeżdżąc taxi np ze stadionu Legii to wiem ile bym zapłacił więcej z Sadyby. Uważam ze jeśli Uber/Taxify biorą 46zl to dla taksówkarza kurs za 88 zł jest opłacalny a on się żali ze chce 200
  • Odpowiedz