Wszystko
Najnowsze
Archiwum
1157
Ksenofobiczny atak "profesjonalnego" taksówkarza na kierowcę Ubera.

Nagrane przez klienta. Z cyklu „nowoczesny biznes wypierający ten tradycyjny”. Uber nie wybije z rynku taksówkarzy, taksówkarze wybiją się sami. Naruszenie nietykalności cielesnej, rasistowskie wyzwiska, agresja drogowa, godna 100% prawdziwego "zawodowego" kierowcy taksówek z licencją.
z- 194
- #
- #
- #
- #
- #
- #
7
Wyborcza o Uberze -Nasz dziennikarz zatrudnił się u partnera, który nie ma nazwy

Zatrudniłem się w Uberze, a w zasadzie u tzw. partnera Ubera. Nawet nie wiem, jak się nazywa. Na spotkanie umówił mnie na parkingu w centrum handlowym
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Tomasztom jeszcze strona twierdzi, że sam kurs w Polsce kosztuje ponad 1000 Euro.
Trafiłem na nich wczoraj przez reklamę na YT - była profesjonalnie zdobiona, widać że mają kasę na promocję.
Trafiłem na nich wczoraj przez reklamę na YT - była profesjonalnie zdobiona, widać że mają kasę na promocję.
- 0
@ex3v: Mam nadzieję, że nie uważasz, iż odkryłeś Amerykę.
źródło: comment_V1POgXg9uxajuDIHxXuVeTj1iDY6KlTV.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 72
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 100
@Miedzyzdroje2005: nie lepiej byłoby wkleić tekst? Ja p------e
- 106
dobra sprawa jest taka, że zamówiłem pizze z uber eats i kierowca zakliknął, że zamówienie dostarczono, co nie jest prawdą, bo byłem w domu + nie dzwonił na komórkę. czy istnieje jakiś szybszy sposób na kontakt z tym ich supportem, niż te formularze zgłoszeniowe, które po wypełnieniu piszą, że się ze mną skontaktują (bo mam podejrzenia, że oleją to ciepłym moczem).
#uber #ubereats
#uber #ubereats
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@ccc111: kogo obchodzi ile zarabiają? Jeśli chcą pracować za tyle czy tyle to niech pracują
- 6
@mikau: No jak się patrzy na czubek własnego nosa to tak ale czasami popatrzeć na to z innej perspektywy. Uber nie dzialalby i generowalby zysków gdyby nie eksploatacja imigrantów i łamanie prawa pracy i przepisów podatkowych. To nie jest wolny rynek. To jest dziki zachód :D
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ccc111: wali mnie to, ważne że dowiozą tanio z punktu A do punktu B. W najgorszym wypadku pozostaną korporacje 1,68 zł/km, a o taką u mnie w mieście nie trudno :) Nawet apkę mają.
http://pltaxi.com.pl/
edit: chyba zmienili na 1,75 zł, straszne rzeczy xd
http://pltaxi.com.pl/
edit: chyba zmienili na 1,75 zł, straszne rzeczy xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@GothamKnight: 2 km to jakbyś Ty jechał. Jak oni jeżdżą, to 20
- 1849
konto usunięte via iOS
- 1328
@michallbn: kto broni taksówkarzom jeździć na uberze skoro jest tak lukratywnie?
- 788
@michallbn: No to niech sobie przejda do ubera, jak tam tak kolorowo, zamiast zwiekszosc koszty u konkurencji. BTW Sama wygoda ubera i jego przejrzystosc zawsze bedzie dawala uberowi przewage. Ile razy mnie wasacz chcial oszukac nie zlicze.
Kolejny przykład na to jak bardzo różnią się licencjonowani taksówkarze od nielegałów z Ubera czy Taxify. Właśnie widziałem pana złotówę uciekającego przed kontrolą policyjną na wysokości Muzeum Narodowego w Warszawie - uciekał Mostem Poniatowskiego w kierunku Pragi. Musiał mieć coś na sumieniu skoro zdecydował się uciekać przed nowiutką Kią Stinger - dziabnięty, bez ważnej licencji albo jeszcze co innego. Mam nadzieję, że go dopadną i przykładnie ukarzą.
Precz z uberem i taxify!
Precz z uberem i taxify!
@Jogibabu: może taxi 5 kręcą, a Ty się wtrącasz
- 58
Pan licencjonowany taksówkarz z porannej ucieczki przed kontrolą został dupnięty na Pradze Południe, miał prawie 1,5 promila w wydychanym powietrzu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Wołam plusujących mój wpis (wybaczcie, ale pomyślałem że mogą Was zainteresować losy uciekiniera)
@kola1703, @neger, @s3b4, @Eternal_Hunter, @gumpa_bobi, @Dawkins_Wszechwiedzacy, @daloma, @Seid, @deafpool, @matixrr, @3nter, @
Wołam plusujących mój wpis (wybaczcie, ale pomyślałem że mogą Was zainteresować losy uciekiniera)
@kola1703, @neger, @s3b4, @Eternal_Hunter, @gumpa_bobi, @Dawkins_Wszechwiedzacy, @daloma, @Seid, @deafpool, @matixrr, @3nter, @
Kurcze kiedys byla opcja zamowienia #uber na godzine, gdzie ona znikla? cos zmienili, jesli nie to prosze przypomniec jak to zrobic, wg istrukcji ubera gdzies powinien byc samochod z zegarkiem ale nie widze nic
@Blacksnow W aktualnej wersji aplikacji już faktycznie nie ma takiej możliwości. I powiem Ci szczerze, że to dobrze, bo zamawianie na godzinę nigdy dobrze nie działało. Kierowca nie miał pojęcia, że jest zamówiony na konkretną godzinę, tylko system automatycznie dodawał zlecenie "na już" z odpowiednim wyprzedzeniem. Nie można było na tym polegać.
Na godzinę to polecam zwykłe taxi (tak, naprawdę to napisałem). :)
Na godzinę to polecam zwykłe taxi (tak, naprawdę to napisałem). :)
@selenita66: dokładnie to
- 342
- Taryfa Mytaxi potrafi nocny kurs z przedmieść Warszawy, wart około 200 złotych, wycenić na 60 - mówi Rafał Piotr Jurek, przewodniczący NSZZ Solidarność Region Mazowsze Taksówkarzy Zawodowych M. St. Warszawa. - Koledzy w piątek masowo oddają koguty i kończą współpracę z korporacją.
XDDDDDDD
Nocny kurs czyli pusto na drogach, niskie spalanie, nawet niech przejedzie 20km w 30 minut a zrobi to pewnie dużo szybciej na przedmieścia to jaki ma koszt paliwa? Około
- 85
@NaopaK: juz dawno przestałem jeździć taxi, uberem też. Odpalam Taxify i zanim kierowca do mnie dojedzie wiem ile zapłacę. Ostatnio z Marek na Sadybę do kina zapłaciłem 48zł XD Taksiarz by wziął ze 150-200zł
- 201
@Robert_K: Robercie taksówkarzu wiem ile płaciłem za kursy jeżdżąc taxi np ze stadionu Legii to wiem ile bym zapłacił więcej z Sadyby. Uważam ze jeśli Uber/Taxify biorą 46zl to dla taksówkarza kurs za 88 zł jest opłacalny a on się żali ze chce 200
@FightMaker na taxify chcesz?
- 4
- 8
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Omar_Ar-Czowy: tag i napraw :D
@mirkometr: Ale jak będzie teleportacja, to mniej aut, a co z tym idzie nie będzie korków.





















#mytaxi #taxi #uber
źródło: comment_7V0Xw7IK3YQAFnXYCultsm7YNiDyRYec.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora