O gurwa dopiero usłyszałem o tym strajku w poniedziałek, dobrze, że w ten dzień pracuję zdalnie. Każdemu śmierdzielowi który bierze w tym udział życzę soczystego ch w d, latami pracowaliście sobie na opinię naciągaczy, gdyby korporacje taksówkarskie były uczciwe to problem z "nielegalnymi przewozami" rozwiązałby się sam. Nie zliczę ile razy ktoś próbował mnie naciągnąć na dłuższą trasę, tak samo jak nie zliczę historii znajomych którzy pijani przysnęli w taksówce i za
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brajanusz_hejterowy: na bank pożyczył wóz koledze, nie ma opcji by kierowca z badaniami, testami i licencjami odstawił taką szopkę! To jakaś prowokacja ubera i taksifaja - to oni tam te samochody tak perfidnie zaparkowali! TYLKO LEGALNE PRZEWOZY!
  • Odpowiedz
@ccc111: Przede wszystkim powinno się ich wszystkich oznakować. Jak się wrzuca r---------o ubera to może ma ze dwa plusy no ale jak już taksówka uderzyła to ogromne hurr durr.
  • Odpowiedz
Co do ubera z którego sam czasami korzystam, wróżę koniec kariery. Obowiązek posiadania licencji i dg może go zabić, ba, jest na to więcej niż 90% szans.

#przemyslenia #uber
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radarada: Zarabiają grosze, myślisz że dlaczego to jest głównie robota dla imigrantów i to takich którzy nie mają tu pozwolenia na pracę? Bo co bardzej ogarnięci Ukraińcy już nawet s---------i( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą jak policzysz to zobaczysz , że i jeśli by mieli płacić ZUS i podatki to... musieli by dokładać do interesu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie jazdy dla Bolt. Czy jakiś kierowca mógłby się wypowiedzieć odnośnie kontroli ITD? Jeden z partnerów podobno oferuje mi licencje na przewóz osob, dodatkowo mam zrobić sobie testy psychotechniczne i załatwić zaświadczenie o niekaralności. I niby tyle wystarcza by ewentualna kontrola ITD nie zakończyła się kara. Ale podobno kontrole są dość częste. Tylko nikt nie chce powiedziec jaki jest finał tych kontroli, mowie tutaj o Bolt i flotach. Da ktoś
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radarada: bzdura, auto osobowe też wystarcza. inna licencja.
@handler: nie będzie OK. Aby było muszą być spełnione wszystkie poniższe warunki:
1. Licencja na krajowy przewóz osób samochodem osobowym lub na krajowy przewóz samochodem osobowym pow. 7 i max do 9 miejsc.
2. Samochód musi być wpisany do licencji.
3. Samochód musi być własnością przedsiębiorcy lub być przedmiotem leasingu. Wszelkie wynajmy, użyczenia itp. odpadają.
4. Kierowca musi być niekarany, przejść
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Koledzy i koleżanki, pamiętajcie o tym żeby ocenić korporacje, które wezmą udział w proteście. Jedna gwiazdka na FB i w Google :)

#taxi #uber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A właściwie to czemu taksówkarze protestują? Przecież po zmianie przepisów uberyci i bolciarze będą legalnie jeździć, a przecież o to chodziło zawsze w protestach taksówkarskich -- o przestrzeganie prawa, prawda? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#taxi #uber
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakie kary? Że zagłuszysz komuś nawigację?


@Krowa_i_kurczak: Tak, jakiekolwiek zagłuszacze sygnałów radiowych są w Polsce nielegalne. W teorii możesz taki posiadać ale za jakiekolwiek użycie bez zezwolenia mogą ci d-----ć karą.
  • Odpowiedz
Bryka ktoś z was na rowerze z uber eats i mógłby mi podpowiedzieć co i jak gdzie załatwić? Bo pierwszy raz w życiu się spotykam z takimi skrótami jak krs, ceidg, czy załatwianiem zaświadczenia o niekaralności ( ͡° ʖ̯ ͡°) #uber #lodz #praca
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fryderyk94 No zajebiście ale i tak od 3 lat nie jeżdżę taxi i nie zamierzam przez kolejne 30. Choćbyście nie wiem jak się srali, żalili, strajkowali. Po drugie klamka zapadła, Uber i inne apki mają być legalne.
  • Odpowiedz