jezdzilem na 1 i 2 - w ubierze wychodzi kolo 10 pln na godzine, do tego odejmij podatki, posrednika, kaucje za sprzet.

w wolcie nigdy nie zszedlem ponizej 20 pln /h, nie ma posrednikow i kaucji wiec tam oplacaj sie jezdzic.

w uberze jezdza sami hindusi i ukraincy, w wolcie jezdza glownie polacy - mysle, ze to tez troche pokazuje o warunkach pracy i tym gdzie sie oplaca
  • Odpowiedz
Mam pytanie, jak to jest z tą legalnością ubera/bolta? Pytam z czystej ciekawości, bo słyszałem różne teorie. Chodzi mi głównie o te licencje, bo z tego co wiem, to nie można ich użyczać, a partnerzy ubera/bolta usilnie twierdzą, że mają te licencje i dają kopie kierowcom albo wgl ich nie dają twierdząc, że taka licencja im wystarczy. Zagłębiał się ktoś z Was w te tematy i mógłby mi odpowiedzieć?
#uber
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sHHaCo dokładnie tak. Od stycznia będzie luźniej, tzn generalnie większość rzeczy zostaje, ale nie trzeba będzie mieć egzaminu. Ubery będą miały koguta taxi na dachu
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krowa_i_kurczak: a ja tylko dorabiam weekendowo , ewentualnie jak mam wolne. Odchodzi mi ZUS. A bazy place 350 , na ruch nie narzekam. Oczywiscie nie mam auta za 50 k , i obowiazkowo podtlenek biedy. W Trojmiescie 4 korporacje legitne jezdza po 1.80
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#taxi #uber #uberhiv #blik

Właśnie dzwoniła koleżanka z korpo taxi i pytala mnie jak działają te płatności BLIK, bo ona widziała ostatnio jak płaciłem a klient chce zapłacić blkiem i kierowcy nie wiedzą co to BLIK. Kurla, czaicie? Korpo 30lat jak nie więcej na rynku a kilkuletniej opcji płatności na rynku nie mogą ogarnąć i o niej nawet nie slyszeli...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak mam konto #uber przypisane do mojego nr tel, wyjeżdzam na ukrainę i chciałbym tam korzystać z UBERa ale na ukrańskiej karcie SIM, to muszę zakładać nowe konto?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się, czy gdzieś można wynająć UŻYWANY samochód pod ubera, żeby nie płacić za utratę wartości. Z ubezpieczeniem i serwisem w cenie wynajmu. Nie żaden 15-letni trup, ale coś z rocznika powiedzmy 2013-2016

#uber #motoryzacja #samochody
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się nad kupnem auta pod wynajem dla kierowców dla #uber albo #bolt . Czy ktoś z Was dorabia sobie w podobny sposób? Nie jestem przedsiębiorczym człowiekiem, ale wydaje mi się to tematem samograjem, oczywiście wyłączając zdarzenia losowe, jak kradzież auta, wypadek, itp.
Rata miesięczna wynajem na tydzień do od 500 zł netto w zależności od klasy auta, rata miesięczna w leasing to coś pewnie koło 1000-1200 zł.
ugly0ne - Zastanawiam się nad kupnem auta pod wynajem dla kierowców dla #uber albo #b...

źródło: comment_FntkkBaVHDuHwKDshypyE9ly1KD1Ujqs.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ugly0ne Zajmę się tylko jednym wątkiem, czyli zdarzeniami losowymi, jak wypadek.

Uświadom sobie, że 90% kierowców wymienionych aplikacji to albo banderowcy, którzy kupili prawo jazdy, albo hundusi, którzy przyzwycajeni są do jeżdżenia... w innej rzeczywistości.

Jeśli chcesz wynajmować - tylko Polakowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Krowa_i_kurczak: widzisz, tłumaczę Ci ciągle, że nie dałem się w-----ć. Wiedziałem od początku, że zapłacę więcej, bo Select jest droższy. Płacę za to, żeby nie musieć obcować z takim dnem intelektualnym, jaki prezentujesz w swoich komentarzach (a powoli też zaczynam uważać, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem).

Co do zarobków - uważam, że programiści i testerzy pracujący w mojej firmie jednak mogliby zawstydzić Cię bardziej. I to zarabiając więcej
  • Odpowiedz