07 lipca 2020, Bielsko-Biała, ul. Boboli, godz. 23.05 - Kilkanaście pojazdów skontrolował przed północą patrol policji, wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Kierujący osobowym volvo wracał ze szpitala. Mężczyzna miał zakropione oko, w samochodzie było niesprawne oświetlenie. Policyjną kontrolę zauważył w ostatniej chwili, samochód zatrzymał po przejechaniu kilkudziesięciu metrów. Więcej: https://bit.ly/3iGRDXL

#bielskobiala #policja #wrd #kontrola #trzezwosc #kierowcy #swiatla #bielsko
grishko - 07 lipca 2020, Bielsko-Biała, ul. Boboli, godz. 23.05 - Kilkanaście pojazdó...

źródło: comment_1594199329oLwTyoTu7tlLqRMW2Kzjkn.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@corrs: przyoszczędzić nie, choć w ogólnym rozrachunku i tak jestem na plus (nie wydaję codziennie 10-15zł na 4-pak). Po prostu miłoby było, gdybym nie musiał przepłacać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz