Wzięło mnie dzisiaj na tęsknoty za byłym, ale tak sobie pomyślałam, że jeśli tyle razy udało mu się mnie okłamać i oszukać, to nie dlatego, że ja jestem głupia, tylko dlatego, że otrzymał ode mnie więcej zaufania niż był wart #zalesie #truestory

Z tego wszystkiego to aż się lepiej poczułam.
#zwiazki #feels #przemyslenia
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś, jeszcze w licbazie, byłem takim nicponiem-zawadiaką.

Olewałem sprawdziany i inne takie, bo twierdziłem, że liceum jest dla matury, a nie dla ocen. Często też wagarowałem i nabiłem każdego roku średnio kilkaset godzin nieobecności. Co ciekawe, było to jedno z lepszych liceów w województwie, które lubiło się chwalić, że na poziomie wojewódzkim zawsze jest na podium, jeśli chodzi o wyniki matur. Jednak mniejsza o to.

Pewnego dnia, wychowawca aby mnie upokorzyć, postanowił
L.....i - Kiedyś, jeszcze w licbazie, byłem takim nicponiem-zawadiaką. 

Olewałem s...

źródło: comment_1sc68mbwsYmm3gqiTwbgRKTLDEVlIeTS.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@szczypior90 Tzn może i racja, ale ja bym ciężarna puścił przodem. Może i być jebnieta ale jakieś konwenanse warto zachować. Nawet dla własnego lepszego samopoczucia ze się stoi na drabinie kulturowo-obyczajowej wyżej niż inni.

Nie to ze się nie zgadzam z tym co napisałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
U nas walczy się z nadmiernym przepisywaniem antybiotyków, a są kraje gdzie nawet nie trzeba recepty żeby je kupić.
Poszedłem wczoraj kupić coś na gardło i pierwsze co polecili mi w aptece to azytromycyna ¯_(ツ)_/¯
#medycyna #truestory
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Strahl ta, wiem. Od kiedy się dowiedziałem, że tak to tutaj wygląda to mam gdzieś z tyłu głowy lęk, że tu tez się da coś takiego złapać
  • Odpowiedz
Mama wpadła do mnie w odwiedziny. Dzisiaj w środku nocy mnie budzi „POTOCKO!! Papież mi sie śnił!!! Jan Paweł drugi wychodził z samolotu, ludzie go witali a my to oglądałyśmy w telewizji. Patrzymy... a on ma Twój rower!!! Papież ukradł Ci rower!!!” XDDDDDD
#papiezaobrazajo #2137 #jp2 #sny #truestory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potocko: Ja tez mam sny z papiezem. Czasami trzeba uwazac bo niektore rzeczy we snie maja wplyw na to co sie dzieje w rzeczywistosci. Wiem co mowie - raz sie obudzilem z kremowka w dupie.
  • Odpowiedz
Lekcja w szkole podczas godziny wychowawczej z psycholoszka szkolna.

jakie są wasze motywację do nauki

proszę pani ja nie mam motywacji do życia, to jaką mam mieć do nauki

jeśli nie czujesz motywacji do życia wyznacz sobie ciekawe zadania


Dzięki,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach