Wpis z mikrobloga

Dobra nie grałem od 7.6-7.8 Jeszcze nie do końca ogarniam ale fun jest

Ktoś mi wyjaśni jak teraz się skiluje magic level u sorca a u knighta sword/def?

Może jakiś filmik czy coś, nawet nie wiem czego szukać, a jakiś 200 lvl powiedział mi że tak już się magic levela nie ćwiczy jak kiedyś

I co z tym dziennym bonusem, coś trzeba wiedzieć?

#tibia
  • 11
@PajonkMondry:

Skille najczęściej skiluje się na offline treningu. Klikasz odpowiednią figurkę i masz 12h skilla. Jest też opcja kupowania specjalnych przedmiotów np. axa, sworda itp. i za ich pomocą bijesz w kukiełkę i leci skill. #!$%@? to tłumaczę bo jak nie wiesz o co chodzi to nie bardzo zrozumiesz. Polecam kanał RafczesTV na youtube, tam gość ma filmiki które Ci pomogą wejść w tą nową tibię.
@PajonkMondry: no to tak, knighta możesz skillować oldschoolowo. zakładasz nowego eka, wbijasz nim 8 poziom, kupujesz broń na 200 lvl i bijesz mad sheepa. ty bijesz max 1 na ture, ona się leczy więcej niż 1. sposób dobry na noobpvp.

u sorka jest troche łatwiej lecz drożej. kupujesz wand of exercise i walisz w kukły. opcja ta jest najbardziej opłacalna podczas double exp/skill eventu. za równowartość jednego pacca w gp możesz
@PajonkMondry: Jeżeli chodzi o trenowanie to głównie trening offline (musisz mieć pacc, wylogowujesz się klikając taki posąg i wtedy postać trenuje a czas trenowania spada. Jest 12h łącznie. Czas odnawia się gdy jesteś online lub jesteś offline ale nie trenujesz. Można np. zacząć trenować o godz. 22. O 10 rano skończy się czas i z automatu zacznie się odnawiać. Gdy zalogujesz się o 22 znów to czas będzie na full i
@PajonkMondry:
jak coś od jutra od 10 na markecie będzie jeden z moich charów :
Khar Elphia - 112ek, 106 sword (18% do 107), 99 shield, ma dostęp na warzony (raid na którym się zarabia 200k dziennie). Aukcja rozpoczyna się od 200tc (około 30zł)

Z tymi waroznami jest o tyle fajnie, że jeśli byś je robił, to postać sama na siebie zarabia jeśli chodzi o potki, eq, imbu itd, lub robiąc
@PajonkMondry: Od razu odradzam kupowanie charów z większym lvlem. Nie ma sensu po takiej przerwie rzucać się na głęboką wodę. Graj sobie powoli, ucz się gry i sprawdź czy w ogóle wciągnie Cię na więcej niż tydzień. :)