Jest jakieś miejsce, gdzie znajdę najważniejsze informacje o grze, co robić, taski, te enchantmenty i inne pierdoły w jakimś poradniku czy wszystko szukać samemu trzeba?
#tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przegięcie na tej karnie xD 2=3h w kolejce żeby sie dostać i użerać z robactwem na respach ()
#tibia
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od wtorku będę mieć komputer i zaczynam n---------ć na #karna nick Prespekt ktoś chętny do wspólnej gry? Będę Royal paladin
#tibia
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie no co jak co ale 3 godziny czekac zeby zagrac sobie na karnie a potem polowac w 20 na jednego rotworma zeby dostac 4 expa to juz troche przesada
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Qbol69: bo dmg jest zadawany w momencie odpalenia spella. Tak samo strzałki albo sd. Jest animacja w połowie drogi między Tobą a celem i dmg już zadany.
  • Odpowiedz