Wróciłem na kwarantannie do tibii po jakiś 10 latach xD Mam 19 lvl knighta, kupiłem pacc i moje pytanie, gdzie najlepiej lecieć expic żeby był dobry exp i loot?
#tibia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

e ziomy jak sie schodzilo na fenrock dle z zółwi ? wale pickiem w ta r-------a kratke i nie teleportuje mnie pietro nizej . O CO CHODZI?
#tibia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra nie grałem od 7.6-7.8 Jeszcze nie do końca ogarniam ale fun jest

Ktoś mi wyjaśni jak teraz się skiluje magic level u sorca a u knighta sword/def?

Może jakiś filmik czy coś, nawet nie wiem czego szukać, a jakiś 200 lvl powiedział mi że tak już się magic levela nie ćwiczy jak kiedyś

I
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elements: Wcześniej pewnie gdzieś był. Na samym Mad Magu nie ma expa. Czyścisz podłoge ze szlamu i jak jest czysto to się respi kilka fal potworków a ba końcu Mad Mage z ktorego leci czapka co jest warta wchuj.
  • Odpowiedz
Siemanko. Która myszka według was lepsza? Genesis Xenon 770 czy Redragon Legend M990-RGB? Albo co polecacie w cenie do 200 złoty. Zależy mi raczej na polskim sklepie i szybkiej dostawie, a nie od chinczyka za miesiąc.
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@revantes: ja korzystam z reddragonow od pewnego czasu do gry w tibie i bardzo sobie chwalę. Od momentu jak zacząłem na studiach grać druidem po 10 godzin dziennie priorytetem dla mnie w doborze myszki do gry była cena. Przerobiłem 2 nagi 2012 padła, myślałem że z starości pół roku później naga chromium przestała siochać mi eka w połowie hunta na library, potem byłem w krótkim romansie z corsairem i ich
  • Odpowiedz
Od kiedy gram w Tibie, czyli od jakiegoś 2005 z przerwami, zawsze ale to zawsze Cipsoft leci w kulki z klientami xD
Za każdym razem, piszą że noo save nam się przedłuży, wracamy o 11 ( ͡° ͜ʖ ͡°). Efekt? Wracają o 13 i tak co 2 tygodnie. Nie mogą zgodnie z prawdą napisać, że dzisiaj save będzie trwał 4h jeśli mają pracy na 2h?
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, jakies podstawowe questy polecacie robic? Dobijam powoli 100 lvl moim EKiem, i mam narazie Rashida, yalahar, meriane, gorome, i mysle co by tu jeszcze porobic na jakies accesy albo na npc.
#tibia
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal_misiek: wszystkie itemy ktore sie zuzywaja: creature producty, zwlaszcza te na dmg i crit imbu, potiony, runy, pierscienie, amulety, itp. Na kazdym serwerze co innego bedzie w cenie, wiec musisz samemu posprawdzac. No i rzecz jasna najlepiej sie sprzedaja w pierwsze dni eventow.
  • Odpowiedz
Jakie polecacie miejsce 125 RP żeby zrobić profit? Obecnie jestem na dlach i mam 700k/h expa i z kasą tak mniej więcej na zero. Wykosztowałem się na imbue i cienko z hajsem, więc jakieś propozycje? Tylko solo.

#tibia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hasek34:
wydaje się cholernie wysoka, od siebie mogę polecić Xenona 770 (chociaż te 9 przycisków to trochę mało) albo na bogatości Razer Naga Trinit (12 hotów)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KaaPiik: praktycznie nic. XD wszystko dropnięte/zrobione samemu. Tylko kukłę i blood herby kupowałem. A, i phoenix eggs.
Edit: demonic tapestry jedno jeszcze, reszta zloocona.
@Coterson dzięki :D miałem jeszcze ek z 4 członami ale zmieniłem mu nick bo nie lubiłem go. XD osobiście zazdroszczę wszystkim z umlautami. Miän by było sztosem. XD
  • Odpowiedz
@CzasemBiegamCzasemGram: Nie może być tak, że używasz ultimata a on nie działa.
Problem może leżeć w internecie, komputerze, klawiaturze.

Albo masz cooldowna i w przypadku gdy masz śmierć w oczach to chwila wydaje się dość długa i może dziwić, że coś nie weszło.
  • Odpowiedz