#anonimowemirkowyznania
To tylko #gorzkiezale, kolejne złamane serce na skutek nieodwzajemnionego uczucia, nic oryginalnego. Muszę to jednak z siebie wyrzucić, z kimś się podzielić, bo nadmiar emocji poskutkował tym, że siedzę po godzinach w pracy i płaczę przy biurku. Cóż to za żałosny musi być widok, stos zużytych chusteczek i czarne od tuszu do rzęs łzy.

Byłam betaorbiterką i dzisiaj boleśnie się o tym przekonałam.

Nie wiem tylko
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MIĘDZYNARODOWE MAŁŻEŃSTWA POLEK I POLAKÓW W 2018 ROKU

wg danych GUS z Rocznika Demograficznego 2019

Polki - 3276 małżeństw z cudzoziemcami, w tym:
- Europa 2658 (w tym m.in.: Wielka Brytania 597, Niemcy 346, Ukraina 259, Włochy 246, Hiszpania 149, Francja 137, Turcja 121, Holandia 92, Irlandia 87, Portugalia 58, Czechy 54, Węgry 39, Szwecja 37, Białoruś 34, Belgia 33, Rumunia 33, Rosja 28, Słowacja 24, Austria 22)
Piekarz123 - MIĘDZYNARODOWE MAŁŻEŃSTWA POLEK I POLAKÓW W 2018 ROKU

wg danych GUS z...

źródło: comment_Zx5z3f0LALZabBBbuzZ9nutUBDKqtEOX.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
TL;DR


Mam konto na tinderze bez zdjęc. Mimo to czasem udaje mi sie poznac milego chlopaka. Ostatnio z jednym gadalismy i było super. Gadalismy 2 miesiae i mowil, ze jest super, ze jestem fajna i chcial mnie poderwac. Umalowalam sie cudnie, zalzylam najlepsze ciuchy i zapozowalam do zdjecia. Niestety mam ryj, ktory nadaje sie tylko do utylizacji mimo ze jestem zadbana. Mam wielki, garbaty nos, kaprawe oczy, waskie usta i
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego dzieci na placu zabaw potrafią w parę minut się zaprzyjaźnić z kimś nowym?
Dlaczego młodzież zaczyna mieć z tym problemy?
Dlaczego niektórzy dorośli są samotni?

Czy to jest kwestia odwagi wynikającej z niedoświadczenia odrzucenia? Czy może taki mają instynkt? (zagłuszany rozwojem istoty myślącej?)

Jeśli
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@KanJowalski: dzieci nie mają na początku sprecyzowanych zainteresowań i poglądów. Nabywają je w trakcie zabawy znajdując rzeczy które interesują równocześnie je oba. Razem znajdują pasję.
Dorośli mają już sprecyzowane zainstalowania/hobby i poglądy. To wymusza szukania ludzi z którymi mamy coś wspólnego bo inaczej drugi człowiek nie jest dla nas interesujący (no bo o czym gadać na dłuższą metę z kimś z kim nie mamy zupełnie nic wspólnego?).
Dodaj do tego
  • Odpowiedz
@KanJowalski: Nie chodzi o odrzucanie innych ze względu na poglądy. Chodzi mi o to, że jeśli znajdziesz osobę o całkowicie przeciwnych poglądach niż twoje (na wszystkie tematy - zakładając że jest to możliwe) to wyobraź sobie jak będzie wyglądała każda rozmowa na jakikolwiek temat?
Nie mając wspólnego gruntu nie da się zbudować relacji.
I teraz dochodzimy do tego, że jako dorosły musisz już wyszukiwać do znajomości ludzi, których odstępstwo od
  • Odpowiedz
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PeaK: Zszokowany Henry omija wiszące zwłoki żony w poszukiwaniu dzieci rocznego Sylwka i dwuletniej Sylwi. Nie odwraca się, nie spogląda na puste błękitne oczy Mary. W duchu modli się by dzieciom nic się nie stało. Zagląda do kuchni, salonu. Przy mikrofalówce widzi niebieskie buciki, które kupił Sylwkowi na urodziny. Przez szybkę mikrofalówki zauważa jakiś kształt. Ze łzami w oczach otwiera ją. Jego oczom ukazuje się krwawa breja niczym nie przypominająca
  • Odpowiedz
Czasem desperacko potrzebuję się w kogoś wtulić. Wołam, nikt nie odpowiada. Wołam i tak.
Bycie samej > bycie z krzywdzicielem, ale nie w głębokiej depresji, w końcu się tego nauczyłam, proszę o oklaski dziękuję. Mogłabym nawet się zacząć malować tylko po to, żeby ktoś był przy mnie te dwa razy w tygodniu. To i tak bardzo dużo.
(żaden krzywdziciel nie jest dziegciem zawsze, musi być czasem najsłodszym miodem, aby muszka nie uciekła z jego
SajkoStory - Czasem desperacko potrzebuję się w kogoś wtulić. Wołam, nikt nie odpowia...

źródło: comment_Ip0H7k8fMGlXWD7R3XbuY2iejjxGFqay.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach