Swoją Tesle model Y mam już 3 miesiące. Wziąłem na przejażdżkę wszystkie osoby z rodziny, które odwiedzałem na święta, pewnie jakoś 15 swoich znajomych. Auto pokazałem też pewnie dodatkowym 10 sąsiadom z bloku, którzy mieli pytania (z racji, że to pierwsze elektryczne auto w naszym garażu w bloku).

Zgadnijcie ile z tych osób nawiązało cokolwiek do rzekomo non stop palących się elektryków?


Szczerze mówiąc sam trochę się obawiałem, że jakiś oszołom zablokuje mi możliwość
anonimowy_programista - Swoją Tesle model Y mam już 3 miesiące. Wziąłem na przejażdżk...

źródło: HB_qYFBbIAAA2bg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatni dzwonek dla Muzga żeby sprzedać #tesla
Będzie niezły kwik fanbojów jak się okaże że zostaną sami ze swoim papierami "wartościowymi" a znaczek Tesla zmieni się na Ford czy inny.
Oczywiście wszelkie patenty zostaną wcześniej wyprowadzone do innych spółek Melona
PopeLeon - Ostatni dzwonek dla Muzga żeby sprzedać #tesla 
Będzie niezły kwik fanbojó...

źródło: ACEA-sprzedaz-marek-w-Europie

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@majk3l: myślę że to nie ma wielkiego przełożenia, po prostu tesle się opatrzyły, nie oferują nic nowego od dłuższego czasu, są relatywnie drogie, brzydkie, bez polotu
Muzg myślał że każdy będzie chciał chodzić w takich samych majtkach, to typowe dla gościa z autyzmem
  • Odpowiedz
Siemka mireczki. Z racji że akcje #tesla zaraz będą na ath to zachęcam do zakupu auta z mojego linku polecającego. Zarówno dla mnie jak i dla kupującego przyznane będzie po 1000 km darmowego ładowania (ʘʘ)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typowy dzień kierowcy w dużym mieście.
1. Podjeżdżam pod blok odebrać córkę z korepetycji, zero miejsc do parkowania, jadę tyłem pod prąd uliczką wąska tak że skladam lusterka żeby nie zahaczyć o zaparkowane samochody.
2. Ulica całkowicie zalana. Wycofuję i wjeżdżam na osiedle jadąc około 400m pod prąd żeby ominąć zalanie.
3. Czekam w wąskiej uliczce samochody zaparkowane po bokach, generalnie blokuję całą uliczkę, osiedle domków jednorodzinnych, czekam na żonę. Oczywiście zawsze wtedy musi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Obruni: imho literka F przy FSD ma tyle samo wspólnego z rzeczywistością co literka I przy AI
Żeby powstał FSD to musiał by być wirtualny kierowca AI o mentalności złotówy z 40 letnim doświadczeniem na taxi w Warszawie
Podejście jakie ma Tesla nigdy nie pozwoli na FSD
Wołam specjalistę @Cyberdyne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
and is of the charts" jest chore


@gonzo91: te miesiące są wyprzedane tylko dlatego, że linia produkcyjna chodziła przez ostatni rok zapewne na 10-20% swojej mocy. Więc nawet jeżeli jest dużo lepiej, to dlatego, że tak kiepsko było wcześniej.

Niemniej jednak... może dzięki temu uda im się wygenerować... odpowiedni "pęd(?)/momentum". Chodzi o to, że ceny były za wysokie, a nie mogli z nich zejść, bo nie mieli popytu. Koszta stałe
  • Odpowiedz
Czy jakiś właściciel #tesla zauważył taką sytuację - mam kluczyk w telefonie spięty z samochodem. Dzialalo to git. Ostatnio zaczelu sie pojawiac jakieś problemy i samochód sie nie otwierał gdy bylem obok.

Aplikacja na ios zasugerowała dodanie udostępniania lokalizacji non stop. Ok zmoenilem.

Teraz widze jak apka tesli odpytuje prawie caly czas o moja lokalizacje, wiec wtf
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KRogala2512: słyszalem że ktoś miał podobny przypadek ostatnio z iOS. kluczyk w Tesli działa tak że przy komunikacji telefon-samochód sprawdzana jest wzajemna lokalizacja aby nie działał sposób na walizkę
  • Odpowiedz
@KRogala2512: Masz 2 urządzenia. Jedno rejestruje spektrum w którym kluczyk komunikuje sie z samochodem i przesyła na innej częstotliwości do drugiego które emituje dalej to spektrum, zaimplementowane jest to w postaci dwoch identycznych walizek które wzajemnie to robią i tworzą taki tynel. Jeden ziomek stoi z jedną walizką przy samochodzie pod domem a drugi podchodzi pod drzwi wejściowe albo okno i wtedy można pociągnąć za klamkę wejść do auta i
  • Odpowiedz
7 lat temu, w listopadzie 2019 roku, Tesla ogłosiła plany produkcji Cybertrucka. Zapowiedziano kilka wersji. Początkowo gdy ruszyły dostawy w 2023 roku, topowy Cybertruck w wersji Cyberbeast kosztował 119 990 USD. Wprowadzano tańsze wersje, ale dotychczas do zapowiadanych cen nigdy się nie zbliżono.

Dzisiaj Tesla uruchomiła sprzedaż nowej wersji, o połowę tańszej, względem Cyberbeast. Podstawowy Dual Motor AWD jest już dostępny w USA za 59 990 USD.

Pierwotna wersja Dual Motor AWD
anonimowy_programista - 7 lat temu, w listopadzie 2019 roku, Tesla ogłosiła plany pro...

źródło: HBkR0bkXQAAMwIJ

Pobierz
anonimowy_programista - 7 lat temu, w listopadzie 2019 roku, Tesla ogłosiła plany pro...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Wplacilem na to 100 lat temu 100€ zaliczki i ani widu, ani słychu. Wiem, ze nie ma homologacji na europe i dlatego u nas nie sprzedaja, ale mogliby ruszyc dupe i załatwić to. BTW w zeszłym tygodniu pierwszy raz widziałem cybertrucka na żywo, na drodze. Czarny, fajne to jest.
  • Odpowiedz
AOC: Elon to nie naukowiec ani inżynier. To prawdopodobnie najmniej inteligentny miliarder....


@Cyberdyne: ta babka jest tak cwana że aż witki opadają....
Czek dys aut... Pokonana przez młynek do odpadków który w USA jest takim standardem jak u nas kosz pod zlewem XD
severh - >AOC: Elon to nie naukowiec ani inżynier. To prawdopodobnie najmniej intelig...
  • Odpowiedz